Tavsiye Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mhmetakif

Unsurpassed Сasual Dating - Authentic Ladies
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda yeni, güçlü ve uzun süreli kullanacağım bir telefon almayı planlıyorum.
Şuan aklımda Note 5, S7 Edge, İphone 6S ve İphone 7 modelleri var ve çok kararsızım çünkü gerçekten maddiyat açısından baya pahalı telefonlar ve pişman olmak istemiyorum.
Hangisini almam konusunda tavsiye verebilecek yada öneri sunabilecek arkadaşlarımdan yardım bekliyorum. Siz olsaydınız ne yapardınız ??
Şimdiden teşekkürler :)

mahmod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ios tabanlı istiyorsan 6s al ama anroid tabanlı istiyorsan s7 edge yi tavsiye ederim çünkü ben kullanıyorum ikisnden
de memnunum

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Bence iPhone 7 alman daha mantıklı olur ama bekle bu patlama olayları açıklansın önce

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Ben olsam LG G5 ya da HTC M10 alırdım ki şu anda zaten LG G5 kullanıyorum :)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
iPhone 6Plus kullandım yamulma sorunu vardı swap uygulandı daha sonra ekranı kırıldı diye 5s ve şuanda iphone 6s kullanıyorum ve memnunum şuana kadar en ufak sorunla karşılaşmadım önereceğim 6s/7 modelleridir

mhmetakif

Cezalı
Reaksiyon puanı
0
ios tabanlı istiyorsan 6s al ama anroid tabanlı istiyorsan s7 edge yi tavsiye ederim çünkü ben kullanıyorum ikisnden
de memnunum
ikisinden birini tercih edecek olsan bu hangisi olurdu ?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Yakın zamanda yeni, güçlü ve uzun süreli kullanacağım bir telefon almayı planlıyorum.
Şuan aklımda Note 5, S7 Edge, İphone 6S ve İphone 7 modelleri var ve çok kararsızım çünkü gerçekten maddiyat açısından baya pahalı telefonlar ve pişman olmak istemiyorum.
Hangisini almam konusunda tavsiye verebilecek yada öneri sunabilecek arkadaşlarımdan yardım bekliyorum. Siz olsaydınız ne yapardınız ??
ios tabanlı olarak 6s 32 gb veya 6 s plus 32 gb öneririm. Android tarafında ise kalem ve büyük ekran önemliyse note 5 değilse s7 edge öneririm.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Öncelikle uzun vadedeli kullanımdan kastınız 4 yıl ve üstü ise kesinlikle ios sistemini yani bir iphone tercih etmelisiniz. Bugün aldığınızda 4 yılda stabilite kaybı en az oluşabilecek iphone modelleri iphone se, 6s, 6s plus, 7, 7 plus. Yani bu modellerden birini aldığınızda 4 yıl sorun yaratmaz stabilite konusunda. Sizin listenizde bu modellerden ip6s ve ip7 var. Burada bütçeniz devreye giriyor. Eğer paranız bol, bütçeniz kısıtlı değil ise ip7 almanızds fayda görüyorum. Fakat bütçem zaten kısıtlı diyorsanız o zaman 6s tercih edin. Herhangi bir negative kullanım deneyiminiz olmaz. Elbette ki ip7 daha iyi ve ip6s'lerdeki bazı eksikliklerin giderildiği bir model ama bugün 6s kullanan bir kullanıcının ip7'ye geçmesi için üç sebep var. Ya çok parası olucak, ya en son çıkan iphone ile hava atmayı takıntı haline getiren birisi olucak, yada elindeki iphone 6s'in başına bişey gelmiş olup yeni bir iphone almayı düşünecek. Yalnız bir noktada uyarıyım. Bütçen kısıtlı o zaman ip6s alıyım derseniz kesinlikle ve kesinlikle 32gb'lık varyasyonu alın.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Uzun kullanımlı ise kesinlikle apple al 6s bile alsan çok uzun süre götürüseni

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
6s 3 yıl götürür çok rahat 7 plus al bence 6s 7 arasında kayda değer performans farkı var

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
İ7 plus al dert tasa kalmaz tartışmasız en iyisi şuan

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Iphone alıcaksan 6s plus ya da 7 plus al. Onun dışında benim tavsiyem s7 edge.

mhmetakif

Cezalı
Reaksiyon puanı
0

D

Deleted member 504147

SDN Okuru
S7 Edge bence şuan piyasanın en iyi cihazı