Tavsiye ettiğiniz hosting firmaları var mı?

Bu konuyu okuyanlar

ereax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bir site kurmak istiyorum ama hangi hosting sağlayıcısını kullanacağım konusunda karasız kaldım. Tavsiye ettiğiniz hosting firmaları var mı?

flushixy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hala almadıysanız detaylıca yardımcı olabilirim.

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
webmaster forumlarının hosting tanıtım bölümlerine gir orada indirimli sağlayanlar oluyor

flushixy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herhangi bir aşırı kurumsal firmadan bodoslama olarak girip almaktansa küçük firmaları tercih etmeni öneririm. Çünkü kurumsal hosting firmalarıyla aynı hizmeti verip daha ucuza hizmet veren bir çok yer var. Senin istek ve amaçlarına göre düzgün bir hosting seçmen gerekiyor. Herhangi bir firma olabilir bu. Ayrıca direk sipariş geçmektense siteye kayıt olup KDV indirimi vs. gibi şeyler isteyebilirsin. Küçük firmalar bu tarz küçük jestleri yapıyor.
1 sitem Kodzer.net 6 sitem cloud.nattez.com 'da 3 sitemde yurt dışı bir hosting firmasında barınıyor. Açacağın site sadece türkiyeye yönelikse türkiyeden hizmet alman yeterli olacaktır. Ayrıca OdeaWeb Cenuta Kodzer hostapot hostranot burtinet gibi firmalara da bakabilirsin.

☭Putin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yaklaşik 4 yil yöncü kullandim sürekli yeni site açarak 3k lira harcamişimdir.
Güzel hizmet verirler. 5 dakikada destekleri yardim eder. Kendi kendine yedekler extra ücret almaz.
Ddos yemez 4 yildir yemedim.
Özelliklede tavsiye edebileceğim "sinirsiz hosting" almandir.

aslanhosting

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

Halen alım yapmadıysanız 6,99₺'den başlayan sınırsız paketlerimiz ile yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Her türlü sorularınız için canlı destek ekibimize yazabilirsiniz, projelerinizde başarılar dileriz.