Tatile çıkıyorum

Bu konuyu okuyanlar

patrick

Profesör
Emektar
arkadaşlar 3-4 günlüğüne tatile çkıyorum... bu süre zarfında güzel fotoları sizlerle paylaşma şansım olabilir... gerçi troyla da görüştük, isteği oldu.. foruma bol bol foto... :) hmmm benim de aklıma iki kategoride yayınlamak geldi

1-Konu dışı (bu başlık altında -ordan, burdan, şurdan-)
2-Magazin (A) :*

nasıl olur sizce :) :)

RuNaL

Dekan
Emektar
güle güle gittt bol bol resimle gelllll de resimleri cekerken(galiba cekitğin resimleri koyacaksın) dikkat et olur mu (&)

patrick

Profesör
Emektar
RuNaL dedi ki:
güle güle gittt bol bol resimle gelllll de resimleri cekerken(galiba cekitğin resimleri koyacaksın) dikkat et olur mu (&)

evet çektiğim fotoları ekliyeceğim.. yakalanmamak konusunda mı :)

PcMaSTeR

Profesör
Çok Kişinin Kellesi Gidecek Çooook ;D Patrick ayıptır yarın öbürsügün birisinin tanışı akrabası çıkar forumda sonucu pek iyi olmaz...

patrick

Profesör
Emektar
PcMaSTeR dedi ki:
Çok Kişinin Kellesi Gidecek Çooook ;D Patrick ayıptır yarın öbürsügün birisinin tanışı akrabası çıkar forumda sonucu pek iyi olmaz...

yok yok çıkmaz :) hmmm ya da yüzlerini mozaikleriz yayınlarken :* yoksa başka bölümler mi mozaikleniyodu (A) hatırlayamadım :D

chimera

Dekan
Emektar
İyi tatiller patrick, tatilin tadını çıkar, gez toz eğlen. Hee bu arada bizi o güzel fotolardan mağrum bırakma. Magazin bölümü sensiz bir hiç, orası seninle bütünleşmiş. :D

patrick

Profesör
Emektar
daha yolculuk bu gece, o yüzden vaktim varken yorum yazıyorum SDN'ye.. chimera sen iste yeter ki ;) :D

patrick

Profesör
Emektar
en güzel kareleri paylaşacağınıza eminim ben yokken... fakat dediğim gibi nete girebilirsem bu süre zarfında takipçisi olacağım magazinin ;)

çok fazla dağıtmayın magazini, kardeş kardeşe oynayın :* :D ;)

lucifer

Profesör
patrick dedi ki:
en güzel kareleri paylaşacağınıza eminim ben yokken... fakat dediğim gibi nete girebilirsem bu süre zarfında takipçisi olacağım magazinin ;)

çok fazla dağıtmayın magazini, kardeş kardeşe oynayın :* :D ;)

(&) (&)

SDN Son Haberler

Son mesajlar