Tarayıcı reklam sorunu

nostalgiaplatz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tarayıcılarıma aramax.com başlangıç sayfası olarak yerleşti.Uzantılarda 'da gözükmüyor denetim masasındada kaldıramadım bir türlü. Lütfen yardımcı olurmusunuz

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz eğer Firefox ise about:config'den sayfa ayarını değiştirin

hurisim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba tarayicini ac sonra kosedeki tools icindeki internet ayarlari bolumunu ac home bolumu icine yerlesen o adresi sil o kadar cok basit tsk.

nostalgiaplatz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba tarayicini ac sonra kosedeki tools icindeki internet ayarlari bolumunu ac home bolumu icine yerlesen o adresi sil o kadar cok basit tsk.
Kardeş o kadar kolay değil işte değiştiriyorum tekrar eski haline donuyor, uzantılarda bir eklenti olarak gozukmuyor. Ayrıca 2 defa kurdum yükledim yine aynı şekilde geldi

qkkcb.jpg

Burayada yerleşmiş siliyorum ordan tekrar eski haline donuyor İE ve Chrome tarayıcılarımın açılış sayfası aramax.com diye açılıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tamamen sil tekrar kur düzelir silerken ayarlar korunsunmu diye uyarı gelir centikleri işaretle sil tekrar kur

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Başlangıçta çalışan programlara bir bak registryde sitenin adresini ara çıkan herşeyi sil yeniden başlat

nostalgiaplatz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsini denedim onların. Formatdan başka çare bırakmadı sanırım.

imblad3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
format en son çare olmalı.Ayarlardan olmadı ise bir de hijackthis programını dene nasıl olduğunu bilmiyorsan önce bir ara google den baktın olmuyo o zaman anlatırım.

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Buradan Avast Browser Cleanup yükleyin sorun çözülecektir...

Bu yeni araç, rahatsız edici ve istenmeyen araç çubuklarını ve eklentileri tarayıcınızdan silmenize yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey, programı indirip, çalıştırmak. Yürütmeye başlar başlamaz, araç çubuklarının ve eklentiler'in listesi karşınıza çıkar ve bunları tek bir tıkla devredışı bırakabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
advenced system care yada yac programlarını dene ve tarama yaptır hallolur

cihannet1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reklamin yanindaki esas firma neyse onu program ekle kaldirdan sildim çözüldü