İpucu Tanışalım

Bu konuyu okuyanlar

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Merhabalar, Uzun zamandır tanışma konusu açamadım.Çünkü unuttum :D Kusura bakmayın hemen konumuza geçelim;

Merhaba,

Benim adım Miraç 23 Yaşındayım Adana'da oturuyorum(ilçe veremem) 30 Aralık 2020 yılında bu foruma katıldım ve herkes'e yardım etmeye başladım. Windows,HDD-SSD konularında iyiyimdir. Grafik Tasarımla uğraşıyorum. Mesleğim Tasarım-Grafik-Efekt düzenleme'dir. Bu forumda herkese yardım etmeye çalışıyorum.

Tanıştığımız için memnun oldum,

İyi forumlar

Son düzenleme:

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Selam,

Ben Berk, 15 yaşındayım ve öğrenciyim. Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde yaşıyorum. Foruma 17 Şubat 2018 tarihinde küçük bir soru sormak için girmiştim ki 2021 yılının başlarında bu forumun samimi ortamını sevdiğim için tekrardan girmeye başladım ve şu an forumda moderasyon, ana sayfada yazarlık görevimi sürdürüyorum.

Forumdaki diğer arkadaşların da cevabını merak ediyorum.

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Selam,

Ben Berk, 15 yaşındayım ve öğrenciyim. Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde yaşıyorum. Foruma 17 Şubat 2018 tarihinde küçük bir soru sormak için girmiştim ki 2021 yılının başlarında bu forumun samimi ortamını sevdiğim için tekrardan girmeye başladım ve şu an forumda moderasyon, ana sayfada yazarlık görevimi sürdürüyorum.

Forumdaki diğer arkadaşların da cevabını merak ediyorum.
Tanıştığımıza memnun oldum, Teşekkürler.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Selam gencolar,

Ben Realhas halkımın bana söylediği tabirle Realhas the Great.Bazılarıda bana Führer Realhas der.Tarihte Sovyetleri bitiren imparator olarak anılırım.İdeolojim milliyetçilik faşizme karşı ayrı bir ilgim var.Justinaus yakın dostum olur en sevdiğim generalimde general @Porgola'dır.

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba ben Koray Umut. Teknolojiye meraklı birisiyim. 16 yaşına girmiş ve yakın bir tarihte 17'me gireceğim. Foruma @ThorJ sayesinde girdim. İlk girdiğim forum burası. Daha önce başka forum sitesine girmedim. Forumda 3-4 ay kadar içerik ekibi olarak ve 1 aylık kısa bir moderatör/adayı olarak görev aldım. Şu anda gördüğünüz gibiyim, işsiz güçsüz takılıyorum :p