Tanışalım istedim

Bu konuyu okuyanlar

mr.meseli

Doçent
Merhabalar arkadaşlar,
Berkan ben. "26 Mayıs 2007, 20:29" zamanından beri shiftdelete üyesiyim. Daha önceden kendi web sitelerimde olduğum forum admin sorumlulukları yüzünden ve sıkıldığım için paylaşım yapmazdım. Pişman oldum :D bu siteye çok şey borçluyum. Tanışma vakti geldi diye düşünüyorum elimden geldiğince yardımcı olmaya ve size sorun yaratmaya çalışıcam (A) :) Artık sizlerleyim arkadaşlar.
www.blackblog.org kişisel websitem.

mr.meseli

Doçent
warkortali dedi ki:
Hoş bulduk teşekkür ederim. :)

chimera dedi ki:
Aramıza hoşgeldin. Forum kurallarını okumadan geçme. :)

Okudum şimdi hatırlatma için saol :)

Burdaki herkeze kanım çok ısınık arkadaşlar. Çok kaliteli insanların bulunduğu bir mekan. SDN yöneticilerine ve yardım sever her arkadaşıma minnetlerimi sunuyorum.

nice_dilara

Asistan
websitene baktım gerçekten fotoların güzelmiş beyendim. :) bu arada aramıza hoş geldin.umarım iyi anlaşırız ;D

mr.meseli

Doçent
nice_dilara dedi ki:
websitene baktım gerçekten fotoların güzelmiş beyendim. :) bu arada aramıza hoş geldin.umarım iyi anlaşırız ;D
Çömez sayılırım bu forumda ters bişi olmaz merak etme anlaşırız :D

tugbagaleri dedi ki:
Heyyyyy yasasınnn gel sana sarılım içimden geldi B)
Sarılalım kardeş şu mübarek günde ne yapcaz başka, sağa solada sallanalım mı :D
Bu arada herkezin Ramazan Bayramı mübarek olsun.

tugbagaleri

Profesör
ZAman ilerledikce halay cekecek arkadaslarıda aramıza alırız uyar bana yeni bir olusumun temelleri burada atılıyor olabilir...

mr.meseli

Doçent
tugbagaleri dedi ki:
ZAman ilerledikce halay cekecek arkadaslarıda aramıza alırız uyar bana yeni bir olusumun temelleri burada atılıyor olabilir...
Profilinde "Yer : karadeniz" yazıyo. Aslen İstanbulluyum fakat köy Rize tarafı. Hemşeri sayılırız heralde :D

amesfa

Dekan
Emektar
Aramıza Hoşgeldin siten güzelmiş ama girişteki Türk Bayrağını renklendirsen çok süper olacak

Bu arada bende Rize'yim

tugbagaleri

Profesör
Sityene baktım üretken bir arkadasımıssın üretimlerini burada paylaşmak bir cok insana ilham kaynagı olabilir kardeşim kolay gelsin basarılarının ve üretiminin devamını dilerim...

mr.meseli

Doçent
tugbagaleri dedi ki:
Sityene baktım üretken bir arkadasımıssın üretimlerini burada paylaşmak bir cok insana ilham kaynagı olabilir kardeşim kolay gelsin basarılarının ve üretiminin devamını dilerim...
Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıcam teşekkür ederim. Sağol

amesfa dedi ki:
Aramıza Hoşgeldin siten güzelmiş ama girişteki Türk Bayrağını renklendirsen çok süper olacak

Bu arada bende Rize'yim
Önerin için sağol mantıklı geldi halledicem bi boş zamanımda. Hemşerimsin sende ;)

mr.meseli

Doçent
--- :* тüм мüѕℓüмαη кαя∂єşℓєяιмιη вαуяαмι мüвαяєк σℓѕυη. (A) ---

SDN Son Haberler

Son mesajlar