Tanıdığınız ilginç isimler..

knightx

Profesör
almula diye bi arkdaşa var sınıfta hala annayamadım ne demk olduğunu
Sizlerde tanıdığınız ilginç isimleri paylaşınız???

Arkadaşlar dikkat edin duyduğunuz demiyorum.TANIDIĞINIZ ilginç isimli arkadaşları burada paylaşşır mısınız?

Ben lisede bir kız tanımıştım adı ''NAR'' idi..Onunla aynı sınıfta''ZEYTİN'' isimli bir kız daha vardı...

Erkeklerden de ''DÜZGÜN'' isimli bir arkadaşım oldu ancak yüz hatları pek de düzgün sayılmazdı.İsmiyle müsemma değildi anlayacağınız...(karakter olarak da düzgün değildi tavuk çalardı boş vakitlerinde)

yahu konuyu açan benim mesajım 3.sırada görünüyo:D

Peki sizler?

Orhun67

Üyecik
dersanede ''CENABEDDİN'' die bi çocuk vardı kımse yanına oturmaz,çocukla ceno dıe dalga gecerlerdı...ben hariç:)

ZorhaK

Rektör
Arkadaşlar dikkat edin duyduğunuz demiyorum.TANIDIĞINIZ ilginç isimli arkadaşları burada paylaşşır mısınız?

Ben lisede bir kız tanımıştım adı ''NAR'' idi..Onunla aynı sınıfta''ZEYTİN'' isimli bir kız daha vardı...

Erkeklerden de ''DÜZGÜN'' isimli bir arkadaşım oldu ancak yüz hatları pek de düzgün sayılmazdı.İsmiyle müsemma değildi anlayacağınız...(karakter olarak da düzgün değildi tavuk çalardı boş vakitlerinde)

yahu konuyu açan benim mesajım 3.sırada görünüyo:D

Peki sizler?

Serkannd

Profesör
Onursal Üye
bizim okulda bi matematik hocası var adam sıyırmış artık o kadar işine bağlı ki 2 tane çocuğu varmış birinin adını türev diğerinin adınıda matematikle ilgili bir şey koymuşta hatırlamıyorum :D

çocuklar daha küçükmüş ama bu çocuklar büyüyünce ne olacak düşünsenize her yerde gır gır şamata :)

ör1: türevmi ?? hahaha bende fonksyon hahahha..

7.43

Dekan
bizim okulda bi matematik hocası var adam sıyırmış artık o kadar işine bağlı ki 2 tane çocuğu varmış birinin adını türev diğerinin adınıda matematikle ilgili bir şey koymuşta hatırlamıyorum :D

çocuklar daha küçükmüş ama bu çocuklar büyüyünce ne olacak düşünsenize her yerde gır gır şamata :)

ör1: türevmi ?? hahaha bende fonksyon hahahha..

İntegraldir diğeri. :D

Frostban3

Profesör
G**** Büllük... :D:D:D

Bir de Turushan adında bir arkadaşım var. Adamlar Facebook'ta "Biz kaç Turushan'ız?" diye grup açmışlardı ve toplam 4 üyesi vardı zamanında :D