Tam Kapanma Dönemini Nasıl Geçiriyorsunuz?

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
Bahar ayının güzel havalarında evlerdeyiz. Yazıda evde geçirmeyelim diye. Ama ben nedense vaka sayısı düşse de yine bilinçsiz insanlar yüzünden yasak kalkınca artacağı görüşündeyim siz ne düşünüyorsunuz.O kadar kapanma oluyor işyerleri dükkanlar ekonomik kayıp yaşıyor. Açılma olunca hop yine aynı şeyler olacak gibi

Reaksiyon puanı
279
herkez çalışabiliyorken sadece babamın olduğu sektör çalışmıyor para kazanamadığı gibi yüksek zekası ile 3150tl ceza yedi dışarı çıkıp arkadaşlarımla konuşamıyorum ram alacaktım bilgisayara oda hayal oldu :(

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
1620120534849.png

Özetlemek gerekirse bu.

Reaksiyon puanı
5,146
Uyan, Yemek Ye, Derslere Katıl; Yemek Ye, ödev yap, oyun oyna, uyu ve en son olarak tekrarla

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Bana değişen birşey olmadı. Anında izin kağıdını çıkardılar ve çalışmaya devam.

Reaksiyon puanı
685
Bahar ayının güzel havalarında evlerdeyiz. Yazıda evde geçirmeyelim diye. Ama ben nedense vaka sayısı düşse de yine bilinçsiz insanlar yüzünden yasak kalkınca artacağı görüşündeyim siz ne düşünüyorsunuz.O kadar kapanma oluyor işyerleri dükkanlar ekonomik kayıp yaşıyor. Açılma olunca hop yine aynı şeyler olacak gibi
Oyun
Sosyal medya
Forumlar

Hero 0.1

Asistan
Reaksiyon puanı
130

Tek evde oyun oynuyorum. Öyle geçiyor hayat.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
uyanıyorum,youtubeda takılıyorum,forum açıyorum,haberlere bakıyorum,oyun oynuyorum,film izliyorum,iftar yapıyorum,sonra tekrar forum,sonra tekrar oyun,sonra yt,sonra sahur yapıyorum,sonra uyuyorum Ve her gün tekrarlanıyor

enginar gaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
149
09:10 Derslere gir,
13:40 Soru çöz,
17:00 Forumlarda takıl,
20:00 Kod yaz

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
Uyan, derslere gir, daha çok derse gir, daha daha çok online derse gir , oyun oyna, yemek ye, uyu böyle kısır döngü.

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Uyuanıyorum.Hangi günde olduğumu anlamaya çalışıyorum.Anlayınca tekrar uyuyorum.Tekrar uyanınca kalkıyorum.Yemek yiyorum.Bugün ne yapacağımı kararlaştırıyorum.
Lakin akşama kadar yapacağımı düşündüğüm şeylerden tek bir tanesini bile yapmadan günü ziyan içinde sonlandırıyorum.(Ramazan da yemek yemiyorum.)

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Hizmet (İnsani Yardım) sektöründe olduğum için çalışma izni aldık işe devam. Sivil toplum kuruluşları için Ramazan öncesi ve Kurban Bayramı sonrasındaki 1 ay arasında kalan 5 aylık süreç en çok yoğun olunan dönemdir yardımlar tavan yapar...

Sahura kalkmıyorum çok geç yatıyorum 4-5 gibi sonra 9 da bir daha başlıyoruz işe akşam gelince yatıyorum biraz. İftar sonrası forumda takılıp kafa dağıtıyoruz işte biraz müzik karışık :)