Takva

Bu konuyu okuyanlar

emubaltaci

Rektör
Emektar
şimdi takva filmini izliyordum başlangıcında dikkatimi çeken bir sey oldu ve filmi durdurdum, acaba dedim yanılıyormuyum.. adam abdesti yanlıs alıyo, sırası yanlıs. bu film için tarikatların iç yüzünü yansıtıyor demislerdi.. bastan yanlıs gidiyor sonu nasıl olacak bakalım...

abdest almayı bilmeyenler için link veriiyim film elinde olanlar karsılastırsın.. filmin ilk sahnesi

Abdest alma

gokhans19

Profesör
Bende takvayı izledim açıkçası beni hiç sarmadı 2 saatlik filmi o yüzden 2 dakikada hızlı hızlı izledim.

DrApoD35

Öğrenci
Çok güzel bit flim.mutlaka izleyin.abdest sahnesi daha önce dikkat etmiştim.başına mesthi yanlış sıralamada veriyor.

emubaltaci

Rektör
Emektar
filmin sonunda adam kafayı yiyo kızlada evleniyo galiba :S

Not: Hatunda sağlam hani rüyalardan bunu çıkardım :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
emubaltaci dedi ki:
filmin sonunda adam kafayı yiyo kızlada evleniyo galiba :S

Not: Hatunda sağlam hani rüyalardan bunu çıkardım :D
evet öyle hatun sağlam; o kadar da adam uğraşıyor dünya işlerinden uzaklaşmaya şans işte ^^

Ahmethz

Rektör
Emektar
neyse vazgeçtim geliyor az sonra 2 sahne varmış zaten cd1'de
diğer takva videosunu izlerseniz oralarda bir yerlerde görürsünüz yeni videoyu +18 olabileceği için koymuyorum buraya

BacKDooR

Asistan
Bence çok güzel filmdi sanırım filmde anlatılmak istenenle, beklenen farklı şeyler olmuş. :)

İzlediğinizde cidden ya çok doğru, bunlar oluyor vs. diyor insan. Bence süper bir film, birçok yanlış davranışı dini kalıba sokarak insanların dini duygularının nasıl sömürüldüğünü ve bundan nasıl çıkarlar sağlandığını, tarikat gerçeklerini çok güzel anlatmış.

SDN Son Haberler

Son mesajlar