Takımının Renginde İnternete Bağlan!

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Takımının Renginde İnternete Bağlan!

"TTNET'le Her Şey Mümkün" diyerek başlattığı yeni dönemde iletişim teknolojilerinin üç temel unsuru olan internet, televizyon ve telefonu sahiplenen TTNET, spor kulüplerinin taraftarlarına özel internet hizmeti sunmaya başladı.

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ttnet'ten nefret hatta nefret ötesı hislerim olmasına rağmen Beşiktaş için bunada eywallah derim..

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
KartalNET aboneleri 1903 dakika; FenerNET aboneleri 1907 dakika; GSNET aboneleri 1905 dakika; TrabzonNET aboneleri ise 1967 dakika hediye WiFi’a ücretsiz sahip olmalarının yanı sıra, ilerleyen dönemlerde daha da çeşitlendirilecek avantajlardan yararlanabilecekler.

Bu haksızlık ama ilk biz kurulduk diye en az hediye wifi bize mi verilecek:))

TTNET’in tüm bağlantı seçeneklerini içeren ADSL, VDSL ve İşyerim paketlerinde geçerli olacak taraftar paketlerinden; TTNET ADSL, VDSL, İşyerim paketlerine yeni abone olan müşterilerle, sahip olduğu taahhütsüz paketleri taahhütlüye çeviren veya taahhütlü paketlerini bir üst pakete taşıyan mevcut TTNET aboneleri faydalanabilecek.

Ayrıca hattın isminin değişmesinin dışında nasıl bir yenilik ya da görsellik ya da özellik sağlar ki bu taraftar paketleri?
Sanırım amaç fanatik kullanıcıların taahhüt vermesini sağlamak bu yolla.. bir de kulüplerin bu işten gelirleri ne lacak nasıl olacak onu da merak ettim doğrusu.

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Fazladan dakikayı kapmak için Trabzon taraftar sayısında büyük bir artış olabilir

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
TTNet ve Avea kalsın çekmesi için açıkalana çıkmak lazım GPS gibi.:)

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
zorhak uzun zamandır görünmüyordun sanki(ya da ben görmüyordum) merhabalar
dediğin gibi erken kurulan bjk'ye haksızlık olmuş gibi

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Ya o işin esprisi yani 1900 dakdan sonrası küsürat zaten:) ayrıca merhaba benden de..

---------- Post added at 14:53 ---------- Previous post was at 14:52 ----------

TTNet ve Avea kalsın çekmesi için açıkalana çıkmak lazım GPS gibi.:)

Muratteas arkadaş ben iki defa okudum anlayamadım.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Ya o işin esprisi yani 1900 dakdan sonrası küsürat zaten:) ayrıca merhaba benden de..

---------- Post added at 14:53 ---------- Previous post was at 14:52 ----------

Muratteas arkadaş ben iki defa okudum anlayamadım.

Aaaa Zorhak hoşgeldin nerelerdeydin yav

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
ben adam gibi kesintisiz ve kopmadan internete bağlanmak istiyorum. en azından benim için şimdilik rengin önemi yok,dediğim gibi internet olsunda hangi renkte olursa olsun,hatta genel müdürün tuttuğu takımın rengine bile eyvallah:)

duy beni,genel müdür....