Tacizciler yine işbaşında

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Tacizciler yine işbaşında

Taksim'de yüzlerce kişinin taciziyle karşılaşan kadın turistlerin zor anları..

Yeni yılı kutlamak üzere erkek arkadaşlarıyla birlikte Taksim Meydanı'na gelen bayan turistler, tacizcilerin saldırısına uğradı.

Yaklaşık 100 kişilik grubun içerisinde kalan turistler, yanlarında erkek arkadaşları olmasına rağmen dakikalarca tacize maruz kaldı. Aralarında, aldıkları alkolün etkisiyle kendilerinden geçenlerin de bulunduğu tacizciler, bayan turistlere zor anlar yaşattı. İtişmelerin yaşandığı noktada, bazı tacizciler yere düştü.
[flash=400,350]http://video.haberturk.com/video.swf?server=1&idsi=tcs&autoplay=1[/flash]
Büyük korku yaşayan bayan turistler, kendilerine sarılarak elle tacizde bulunan gruptan kaçmak için çabaladı. Bir anda yaklaşık 20 kişinin arasında kalan bayan turist, kaçamayınca gözyaşlarına boğuldu. Art arda uğradığı tacizlerle şok yaşayan bayan turist, kameralardan yüzünü gizlemeye çalıştı. Bu sırada bayan turistin erkek arkadaşı da, olayı görüntüleyen kameraları iterek tepki gösterdi.
Dakikalarca tacize maruz kalan bayan turistlerden biri, yol üzerindeki simit sarayına girerek kurtulmayı başardı. Tacizciler arasındaki küçük yaştaki çocuklar dikkat çekerken, tacizciler polisin uyarısıyla dağıldı.

Kaynak

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Yazık ya bu kadar mı terbiyesiz olunur. Utanıyorum ya su halimizden. Tüh sizin sıfatınıza utanmazlar..

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bunlarda Türküz diye utanmadan dolaşırlar işte atalarına bak kendilerine bak yuh be

TheNorth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rezil insanlar.2 tane bira içince kendilerini herşeyi yapabilirim sanıyorlar

armess

Asistan
Reaksiyon puanı
0
**bir de utanmadan eğitim şart burası türkiye diye bağırmaları yok mu
ben sizin türk olduğunuzdan şüphe ederim bu ne dengesizlik ahlaksızlık kimsiniz siz kendini bilmez iki üç çapulcu insan demeye bin şahit lazım acayip sinirlendim...**

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bunlar Türk değil zaten merak etmeyin, giderek asimile olan ve aramızda anlaşılmayan terör yandaşları...

armess

Asistan
Reaksiyon puanı
0
murmillo dedi ki:
bunlar Türk değil zaten merak etmeyin, giderek asimile olan ve aramızda anlaşılmayan terör yandaşları...
**Valla asimile mi oluyorlar türkiyeyi rezil mi ediyorlar artık orası açık ama....
içimden gelen herşeyi yazmak isterdim neyse...**

fa®ukkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu kameramanlarda aptalmıdır nedir.çekeceğinize yardım edin.
haber yapacağız diye hem dünya kamuoyunda bizi rezil ediyorlar.
hemde o turistlerin psikolojilerini bozmalarına katkı yapiyorlar.
işte kartelmedyası işte çalışanları..
ordaki adamlar içmiş içmiş ne ettikleri belli değil.
kameramanlardamı habercilerdemi içmiş.yazık yahu.
birde haber diye önümüze koyuyolar
50 tane kamera var .
ayıp yav

Cem

Profesör
Reaksiyon puanı
0
fa®ukkk dedi ki:
bu kameramanlarda aptalmıdır nedir.çekeceğinize yardım edin.
haber yapacağız diye hem dünya kamuoyunda bizi rezil ediyorlar.
hemde o turistlerin psikolojilerini bozmalarına katkı yapiyorlar.
işte kartelmedyası işte çalışanları..
ordaki adamlar içmiş içmiş ne ettikleri belli değil.
kameramanlardamı habercilerdemi içmiş.yazık yahu.
birde haber diye önümüze koyuyolar
50 tane kamera var .
ayıp yav
+1
içeni bin beter içmeyeni haberci hesapta. içenlerinde, çekenlerinde, azanlarında, içkininde...
tabi sadece bu haber için değil tüm haberler için bu durum geçerli. meslek etiği bunu gerektiriyorsa böyle işin içine diyesim geliyor.

öte yandan artık bu görüntüler MAALESEF klasikleşti.
Ne zaman taksimde yılbaşı veya eğlence olsa taciz tecavüz diz boyu. zaten bu sahneleri gören bu zihnieytler seneye bende gideyim bi turistte ben taciz ederim diyor. sanki bunlar bu haberleri yapınca bu adamlar utanıyor!
bizim olmayan yılbaşında, yılbaşını kutlamak isteyen yabancı turistlere yapılan davranışlara açıklama getirmek mümkün değil.

bunları afiyetle çekerler, ballandıra ballandıra tekrar tekrar gösterirler sonra Millyet gibi "bunlardan utanç duyanlar, bizde sizinle gurur duyuyoruz" diye reklam yaparlar. Peki ben milliyetle gurur duyuyor muyum HAYIR!

arka sayfa güzeli sattırıyor diye gazete yaparsan magandası da taksimde toplu taciz yapar böyle. Millyet olarak taksimde bizi bilmem kaç kişi tıkladı bugün diye reklamını koyarsın ondan sonra ancak.... tacizciler milliyeti ve benzer gasteleri de tıklasın!
rezillik, başka bişi değil.

stoje

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya bakarmısınız tiplere kürt hepside ne pislik bunlar böyle ya nerde kapkaççı var bunlardan nerde kadın satan bunlar yakana yapışıp abi para diyen bunların çocukları ya igreniyorum insanı ırkçı yapıyor şerefsizler

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
armess dedi ki:
**bir de utanmadan eğitim şart burası türkiye diye bağırmaları yok mu
ben sizin türk olduğunuzdan şüphe ederim bu ne dengesizlik ahlaksızlık kimsiniz siz kendini bilmez iki üç çapulcu insan demeye bin şahit lazım acayip sinirlendim...**
+1 direk ağzımı bozasım war. Kaliteyi düşürmicem. Şimdi memleketlerinde "Türkler" diye anlatacakları anıları war. Bu tacizcilerin anasına bacısına yapsalar bunları bakalım ne düşünürler? Bi insanoğlu bu kadar mı abaza olur ya içip içip hayvanlaşıyolar bide..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
videolar iğrençti.

sonra bana diyorlar "neden evdeydin?" diye. daha ne olsun.

allah göstermesin, şans eseri ordan geçsen ve kadraja girsen ömür boyu düzeltemezsin durumu.

ben, bazen toplu katliamları desteklesem mi diye düşünüyorum. mesela, özellikle de bu tacizcileri bir anda ortadan yok olmasının kime ne zararı var :D

neyse, biraz daha durayım sitede. sonrasında neler olacak hep beraber göreceğiz.

hanım biximi getir :D

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Polisin müdahalesiye taksiye binip uzaklaşan turistleri taciz edenlerden gözaltına alınan biri İranlı 5 kişi ise çok komik bir para cezasıyla kurtuldu. İranlı tacizcinin sınır dışı edileceği söylenirken, kadınların şikayetçi olmadığı tacizcilere, Kabahatlar Kanunu'na göre 57 YTL para cezası kesildi

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
kanunların tekrar yapılanması hızlandırılmalı komik cezalardan bıktık

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Ağır para cezası 57 ytl. :D Komik komik komik, peki Türkiyenin imajı ??? ??? bir soru işaretinden ibaret.

-mert-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
terbiyesizler ya bunları sallandırcan o meydanlarda ibret olsun

mabnog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bunu yapanlara çok kızıyorum şimdide yurtdışında almanyaydı galiba bize karşı ali yaklaşma gibi adla propaganda hazırlamışlar unutmasınlarki almanbir genç antalyadaki bi türk kızını taciz etmişti dava hala sürüyo ayrıca verilen cezalar maşallah çok caydırıcı bu kanunlar böyle devam ederse adımız çıktı 9 a inemiycek 8 e :)

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Tek başlarına olunca gık çıkaramazlar ama toplu hareket edince hepsi birer sapık aslan oluyor. Gaz odaklı çalışıyorlar

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Alkolünde verdiği bir kendinibilmezlik de var tabirezil ettiler bizi cümle aleme.