Tablet tavsiyesi (Not, Film ve Oyun)

Bu konuyu okuyanlar

EnesBozkus172

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Merhaba arkadaşlar kendime bir tablet almak istiyorum alma sebebim artık deftere değilde tablete not almak ve film ve dizi izlemek bu isteklerin için iPad pro veya iPad Air çok fazla geliceği için ve iPad 8.nesil ekran çerçeve oranı çok yükesek olduğundan tableti bir nemi kalem gibi kulancağım için bu beni rağatsız eder ve bende android kısmına geçme ye karar verdim Android'e Samsung Galaxy tab s6 lite gibi bir tablet vardı çeşitli incelemelerini seyretim ama tableti övüyolar dı sanki bir hatası ve eksiği yok gibi bende son olarak size benim günlük ihtiyaçlarım için Samsung tab s6 lite çokmu az kalır NOT: arada pubg mobil oynuyorum ve asla performans düşüşü istemiyorum

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596

EnesBozkus172

Asistan
Reaksiyon puanı
26
"Notability" ve "Good Notes" gibi uygulamalar sadece Apple tarafında bulunuyor. Bu yüzden tablet için Apple almak daha mantıklı.

Daha uzun süre güncelleme alması, ekran çözünürlüğü vs. bir sürü artısı var.
Ekran çerçeve oranı

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Bütçenizi yükseltme şansınız varsa Air 4'e bakabilirsiniz ama bence S6 Lite yerine 8. nesil almanız daha mantıklı olacaktır. Çerçevelere elbet alışırsınız. S6 Lite'ın tek artısı kaleminin olması ve bence bundan başka da yok. Kullanan bir arkadaş geri bildirimin hafif de olsa gecikmeli olduğunu söyledi ve yavaşlatılma / yavaşlama durumunda bu daha da gözle görülür bi' hâl alacaktır.

EnesBozkus172

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Bütçenizi yükseltme şansınız varsa Air 4'e bakabilirsiniz ama bence S6 Lite yerine 8. nesil almanız daha mantıklı olacaktır. Çerçevelere elbet alışırsınız. S6 Lite'ın tek artısı kaleminin olması ve bence bundan başka da yok. Kullanan bir arkadaş geri bildirimin hafif de olsa gecikmeli olduğunu söyledi ve yavaşlatılma / yavaşlama durumunda bu daha da gözle görülür bi' hâl alacaktır.
Şimdi iPad 8.nesil dediniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değilmi

By üşengeç

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Ben İPad 8.nesil kullanıyorum ilk ekran boyutuna alışamadım ama şuan bir sorun yok bence İPad 8.nesil al