Tablet Almak için Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

ceza16numara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Buraya yeni üye oldum ve bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.Bütcem max 800(50 yukarı 50 aşşağı) arkadaşlar.Tablet almaktaki sebebim manga okurken rahat olma geceleri kullanışlı olması.Pil ömrü uzun 10.1 inç tablet istiyorum.Bilenler varsa heartstone tarzı bir oyun oynayacağım.Arkadaşlar asıl merakım şu.Şimdi ben 3 oyun arasında kaldım ama bir kaç yerde bakınca neredeyse 2 ye indirgedim ama size tekrar sormak istedim.Şimdi apple alırsam oyunlar ve uygulamalar paralı olacak mı ve istediğim gibi heartstone olsun Asphalt olsun indirebiliecekmiyim?Veya istediğim oyunları ücretsiz bulabilecek miyim bunu sormak istiyorum.3 üründen kastım ise şunlar.

toshiba excite write 10 1
Samsung Galaxy Note 10.1 N8005

Apple iPad Mini 2 16 GB Wi-Fi Gümüş

Yardımcı olursanız müteşekkir olurum.İyi forumlar

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Android alacak isen LG GPad 8.3 (V500) almanı tavsiye ederim . Snapdragon 600 (4 çekirdek 1.9 ghz işlemci) 2 gb ram ve 500*700 tl arası fiyatla alabileceğin en kral tablet. Gerisi yalan....Kimse de çıkıp İpad Mini demesin !!!!!!!!!!!!

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Android alacak isen LG GPad 8.3 (V500) almanı tavsiye ederim . Snapdragon 600 (4 çekirdek 1.9 ghz işlemci) 2 gb ram ve 500*700 tl arası fiyatla alabileceğin en kral tablet. Gerisi yalan....Kimse de çıkıp İpad Mini demesin !!!!!!!!!!!!

mantıklı bir seçim ucuz diye dark almasın iki dark tablet var ikisi de mort dark evopd 3g m7220 microusb'sini yaktı şarj girişi yerinde yok dark evopad 3g m7200 de herşey yerinde aynı şekil şarj olmuyor açılmıyor...

ceza16numara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar teşekkür ederim yorumlara biraz geç oldu :=).An itibari ile samsung galaxy s t700 aldım 8.4 inç yorumlarınız neler.

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Kuzenimde Samsung tab5 tarzı bi tablet var bende iPad mini 2 retina. Benden sonra aldı ama Samsung tabletin yüzüne bakılmıyor. Keşke iPad alsaydın. Bende manga okuyorum bundan, diğer oyunu bilmiyorum ama asphalt falan paralı değil. Yani para vermeden bir suru oyun indirebiliyorsunuz. Hatta lol tarzı online bi oyun buldum "vain glory" diye çok zevk alarak kasmadan oynuyorum. Umarım pisman olamazsın bu kararından.

ceza16numara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kuzenimde Samsung tab5 tarzı bi tablet var bende iPad mini 2 retina. Benden sonra aldı ama Samsung tabletin yüzüne bakılmıyor. Keşke iPad alsaydın. Bende manga okuyorum bundan, diğer oyunu bilmiyorum ama asphalt falan paralı değil. Yani para vermeden bir suru oyun indirebiliyorsunuz. Hatta lol tarzı online bi oyun buldum "vain glory" diye çok zevk alarak kasmadan oynuyorum. Umarım pisman olamazsın bu kararından.
Teşekkür ederim inşallah olmam diyorum yazın 1 tablet daha alıp bunu kardeşime hediye ederim olmadı ipada dönerim :dil:

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Teşekkür ederim inşallah olmam diyorum yazın 1 tablet daha alıp bunu kardeşime hediye ederim olmadı ipada dönerim :dil:
Tab S mi aldınız?

Hayırlı olsun.

Ama Samsung'un kalemli tabletleri daha çok işlevsel oluyor, kullanım açısından.

ceza16numara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tab S mi aldınız?

Hayırlı olsun.

Ama Samsung'un kalemli tabletleri daha çok işlevsel oluyor, kullanım açısından.

Teşekkür ederim yorumunuz için.Açıkçası ben de bu konuda kendime kızdım biraz ama inanın 2 3 saat yolculuk yapıp 5 6 saat gezince bayağı bir yorgunluk çöktü.Kalemli tabletlerde genellikle 10.1 olduğundan onları tercih edemedim en başta 10.1 inç almak istiyordum lakin 8.4 ü elime alınca ve şu anda gece yatarken kullandığımı düşününce ağırlık boyut çok hoş oldu.Kalem extra olarak alınıyor mu bilmiyorum ama çinden alışveriş yapılan siteden kılıf ve yanında hediye kalem almayı düşünüyorum işlevselliği ne olur o kalemlerin bir bilginiz varmı?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
mantıklı bir seçim ucuz diye dark almasın iki dark tablet var ikisi de mort dark evopd 3g m7220 microusb'sini yaktı şarj girişi yerinde yok dark evopad 3g m7200 de herşey yerinde aynı şekil şarj olmuyor açılmıyor...
dostum 400 Tl bütçe ayırdım extra hediye için tablet arıyorum
Samsung Tab4 e sıcak bakıyorum ancak LG'nin ve asus'unda 580 tl'lik tabletlerini gördüm kafam epeyice karıştı.
bütçemi belirttiğim gibi bir önerin var mı acaba.
TAB4 ideal mi dersin? :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Samsung Tab4 e sıcak bakıyorum ancak LG'nin ve asus'unda 580 tl'lik tabletlerini gördüm kafam epeyice karıştı.

3g var mı? google amca yok dedi:
http://www.teknosa.com/urunler/1250...alaxy-tab-4-7-0-white-tablet#product-features
bunun yerine bunu :
http://www.teknosa.com/urunler/125044809/lenovo-a7-30-7-1g8gb3gandroid#product-features
125044809-1-lenovo_a7_30_7_1g8gb3gandroid.jpg

bunu telefon olarak da kullanabilir yedek telefon bende dark evopad 3g m7220 var o yedek telefon mevcut tel gt-s5360'tan iyi birde dark evopad 3g m7200 bak:
http://www.dark.com.tr/bilgisayar/t...ddr3-8gb-and-4-1-beyaz-tablet-bilgisayar.html
[video=youtube;SMknpdQMIms]https://www.youtube.com/watch?v=SMknpdQMIms[/video]

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Bence G Pad 8,3 alınmalı ama artık çok da rağbet gören bir cihaz olmadığından her yerde satılmıyor.

Onun haricinde Ideatab da iş görür.

Bence tablet alınacaksa en az 8 inç olmalı ekran boyutu. Öte yandan 7 inç tablet çocuk oyuncağına benziyor bence.

Tab 4 konusuna girmeyeceğim ama şunu söyleyebilirim sanırım.

Gidip de Qualcomm'dan işlemci almak yerine pintilik yapıp Marvell'den işlemci alan zihniyet.

Aklı sıra kullanıcıya kazık atıyor.

Samsung tablet piyasasında da başarısız.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Ideapad 8 öneririm.
Hiç değilse lenovo sattığı ürünün arkasında durur.

Ayrıca ideatab 8'in sim kart girişi de var.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
@pinterest
600 tl'ye kadar bu ay çıkmam zor bir kaç gün daha bakayım ya gelecek ay alacağım yada dark evo gidip bir deneyeceğim duruma göre bu hafta alacağım.
tekrar teşekkürler

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@pinterest
600 tl'ye kadar bu ay çıkmam zor bir kaç gün daha bakayım ya gelecek ay alacağım yada dark evo gidip bir deneyeceğim duruma göre bu hafta alacağım.
tekrar teşekkürler

Tabletleri telefonlara göre pek takip etmiyorum ama [MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] Furkan tabletlerle uğraşıyordu yanlış hatırlamıyorsam, o size güzel bir öneride bulunur abi.

Olmadı bende bakarım yeni ekran kartı aldımda driverlarla uğraşıyorum şu anda.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
@ConfickerBelasi @pinterest teşekkür ederim.
ama fena kafamı karıştırdınız. Dark Evo'lara fena ısındım.
Ancak Problem yaşatırlar mı? Bu konu fena kafama takıldı.dediğin model çok hoş.
G Pad oldukça iyi ancak hediyelik bütçemi aşıyor gelecek ayı beklemem gerekir o yüzden ikinci plana aldım. :)
son olarak bu ürün ilgimi çekti.
http://www.hepsiburada.com/liste/da...ls.aspx?productId=bd601177&categoryId=3008012

dark evopad 3g m7300 al geç 279lira.
http://www.hepsiburada.com/liste/da...ls.aspx?productId=bd601177&categoryId=3008012
dkpcevo3gm7300_icgorsel1.jpg

lenovo'da gps yok.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

telefon olarak çalışıyor nova launcher ile arama yapar launchersız gelen aramayı cevaplar.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tabletleri telefonlara göre pek takip etmiyorum ama [MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] Furkan tabletlerle uğraşıyordu yanlış hatırlamıyorsam, o size güzel bir öneride bulunur abi.

Olmadı bende bakarım yeni ekran kartı aldımda driverlarla uğraşıyorum şu anda.

hayırlı olsun oc'yi abartıp yakma tek gitmeyebilir.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
[MENTION=38650]neet[/MENTION] tablet konusunda bilindik markalardan şaşma :)
Öncelikle kac inç düşündüğün ve butcen önemli bunları tam olarak belli ise tekrar bir arastirayim piyasayı

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Bi şu benim tablete çözüm bulamadınız daha :D

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
@neet tablet konusunda bilindik markalardan şaşma :)
Öncelikle kac inç düşündüğün ve butcen önemli bunları tam olarak belli ise tekrar bir arastirayim piyasayı
300 max 400 tl çıkabilirim.
arkadaşlar sağ olsun çok iyi tabletler önerdi ama önerilere de açığım tabi ki. :)
benim kafamda dediğim gibi Tab4 vardı ama G pad ve dark evo'da ilgimi çekmiş durumda.
özellikle dark evo fiyat konusunda çok uygun geliyor bana, ancak verimlilik bakımından karşılar mı bilmem.
hat takmam şart değil ama extra bulunabilir. :)
ayrı bir konu açacağıma bu konudan öneriler bekledim.
sende bakarsan teşekkür ederim, önerini bekliyorum.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Asus me176c zamanında çok beğendiğim bir tablet idi hediye icin de ideal 350 civarina bulursun diye düşünüyorum evo serisini pek düşünme sıkıntı çıkabilir

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
300 max 400 tl çıkabilirim.
arkadaşlar sağ olsun çok iyi tabletler önerdi ama önerilere de açığım tabi ki. :)
benim kafamda dediğim gibi Tab4 vardı ama G pad ve dark evo'da ilgimi çekmiş durumda.
özellikle dark evo fiyat konusunda çok uygun geliyor bana, ancak verimlilik bakımından karşılar mı bilmem.
hat takmam şart değil ama extra bulunabilir. :)
ayrı bir konu açacağıma bu konudan öneriler bekledim.
sende bakarsan teşekkür ederim, önerini bekliyorum.
dark piranha vs o markalardan uzak dur bende artes q812 var keşke samsung alsaydım diyorum yani

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
10 inc isteyipte İPad Minide kalmışsın, bence sen ne istedğini bilmiyorsun.

seyrane00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ben bu tableti aldım antutu skoru 32000 =)
[h=1]REEDER A7iM QUAD CORE INTEL ATOM Z3735G 1.83GHZ-1GB-8GB DİSK-7''-CAM-BT-AND.4.4[/h]

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Asus me176c zamanında çok beğendiğim bir tablet idi hediye icin de ideal 350 civarina bulursun diye düşünüyorum evo serisini pek düşünme sıkıntı çıkabilir
299 Tl'ye buldum ama ısınamadım cihaza.
aynı bu fiyat gibi daha üst seviye bir cihaz bulabilir miyiz ? :)
Tab4'deyim hala bulamaz isem Asus yada tab4 ü alcam sanırım.
LG de çok iyi ama fiyat olarak ayırdığım bu aylık bütçeyi aşıyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
299 Tl'ye buldum ama ısınamadım cihaza.
aynı bu fiyat gibi daha üst seviye bir cihaz bulabilir miyiz ? :)
Tab4'deyim hala bulamaz isem Asus yada tab4 ü alcam sanırım.
LG de çok iyi ama fiyat olarak ayırdığım bu aylık bütçeyi aşıyor.

300 verme 280'e dark evopad 3g m7300 var iyi .
teknobiyotik'ten alırsan servise gitmesi daha kolay koy kutuya yolla teknobiyotiğe.