Tablet Alma Rehberi 0-1000 tl (2014)

Bu konuyu okuyanlar

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
estağfullah hocam ne kusuru sonuçta ben o konuyu zaten fikirlerinizi almak için açtım bu arada hocam zaten tavsiye ettiğiniz üründe yeni oda 8.4 inç benim linkini koyduğumda 8.4 inç aralarında fazla fark yok gibi fiyat olarak 200 tl gibi bir fark var aslında bende tavsiye ettiğiniz ürünü beğendim ama 200 tl için değer mi değmez mi ona karar veremedim
aynen hocam tablet işleri çok sıkıntı bende bir tane alayım dedim onun bu özelliği var bunun böyle 50 lira daha koy diyorum ipad mini al sonra diyorum içine müzik atamam emülatör kuramam falan ne yapacağımı şaşırdım.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Hocam müzik atma işi itools a kalıyor bende. Emülatörde gözüme takılmıştı ppsspp nin sitesinde.For Non-jailbroken yazıyordu hatırlafığım ladarıyla bi bakın derim. Ayrıca pil ömrüde diğer lerinde çok daha fazla olacaktır. Mesela ipad 2 mi kullanma sürem çoğunlukla 1 günü aşıyor bende. Ayrıca tongbu 25pp gibi alternatiflerle androide çıkmamış ve çıkmayacak olan uygulama yada oyunları indirebilirsin. Infinity blade serisi gibi.
Ben sizin yerinizde olsam gözüm kapalı ipad mini alırdım. Ayrıca ipad 4 ün fiyatları düşmüş olsa gerek ona hiç baktınımı acaba.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
galaxy tab4 8.0 inç olandan aldım 560 tl ye geldi teknosadan antutudan 17237 aldı sizce iyi mi yaptım ?

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
galaxy tab4 8.0 inç olandan aldım 560 tl ye geldi teknosadan antutudan 17237 aldı sizce iyi mi yaptım ?

Hocam hangi o fiyata tablet o kadar iyi bencmark almış. Gayet yerinde bir karar. Skor 17000 demek oyun oynaya bilirsiniz demek kağıt üstünde ancak incelemenizde fayda var tabii. İncelemenizden kastım deneyip görmek ayrıca fiyat performans mükemmel hocam. Hayırlı ve güzel kullanmanız dileğiyle.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Hocam hangi o fiyata tablet o kadar iyi bencmark almış. Gayet yerinde bir karar. Skor 17000 demek oyun oynaya bilirsiniz demek kağıt üstünde ancak incelemenizde fayda var tabii. İncelemenizden kastım deneyip görmek ayrıca fiyat performans mükemmel hocam. Hayırlı ve güzel kullanmanız dileğiyle.
teşekkür ederim , bir tane uygulama var gameloft diye içinde modern combat 4 varmış ücretsiz deniyim diye indirdim açtım oynadım bütün ayarlar açık kasma falan yapmadı yağ gibi aktı oyun sevindim valla işimi görecek gibi :)

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
teşekkür ederim , bir tane uygulama var gameloft diye içinde modern combat 4 varmış ücretsiz deniyim diye indirdim açtım oynadım bütün ayarlar açık kasma falan yapmadı yağ gibi aktı oyun sevindim valla işimi görecek gibi :)

Aynen hocam bir çok uygulama ücretsiz olarak verilmiş bu sene. Tab 4 lerde böyleymiş benim bildiğim kadarıyla.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ipad mini retina aldim gerçekten çok güzel bir cihaz fiyatını sonuna kadar hakediyor bence alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Samsung Galaxy Tab 4 7.0 Eklendi .

Samsung Galaxy Tab S 8.4 Eklendi .

Bazı açıklamalar ve düzenlemeler yapıldı .

Reaksiyon puanı
16,118
ne alırsanız alın piranha,dark evopad almayın servisleri sizi kanser eder...

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Yaklaşık 2.5 yıldır ipad 2 kullanıyorum. Pil ömrü olağan üsütü. Tab s serisi kullanan varsa bana pilden basedebilirlermi. Mesela 1-1.5 saat oyun oynayarak ( lego marvel) yüzde 1 gitti.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tab s olmasa bile kullandığınız olur en azından.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Hocam tab s 8.4 te parmak izi tarayıcısı varmı.

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ipad mini retina aldim gerçekten çok güzel bir cihaz fiyatını sonuna kadar hakediyor bence alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız
Bende sadece mini 64gb cellular var. Satıp retina mini 64 gb wifi almayı planlıyorum. Değer mi?

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Tabiki değmez dostum. Sadece ppi ve işlemci için tablet almak olur bu.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca lenovo yoga serisini öneren var mı?

Reaksiyon puanı
16,118
İpad mini retina, İpad mini'nin 2 hatta 3 katı performanslı bir cihaz, iphone 4s ile iphone 5s olarak düşünün.

bende olsa satmazdım ipad mini 64gb cellular verdiğin paraya monster i7 cpu gtx860m olan modelini alırsın gibime geliyor.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
İpad mini retina, İpad mini'nin 2 hatta 3 katı performanslı bir cihaz, iphone 4s ile iphone 5s olarak düşünün.
Aynen mini ile mini retina arasında çok büyük fark var görünüş olarak degil ama gerek ekran gerek işlemci olarak mini retina çok üstün

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Merhaba arkadaşlar bende tablet alacağım sizce Galaxy tab pro 8.4 mü , İpad mini retina mı ?
Galaxy tab pro 8.4 özellikleri ve fiyatı beni çok etkiledi açıkçası kullanan varmı acaba bu tableti ?

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar bende tablet alacağım sizce Galaxy tab pro 8.4 mü , İpad mini retina mı ?
Galaxy tab pro 8.4 özellikleri ve fiyatı beni çok etkiledi açıkçası kullanan varmı acaba bu tableti ?

Linkleri verdim Galaxt Tab 8 puan alırken, iPad mini retina 9.1 puan alıyor,kendinde inceleyebilirsin. Galaxy Tab 8.4'ün özellikle pil durumu kötü,şarjı fazla gitmez. Mini Retina daha 3 yıl sorunsuz güncelleme desteği alırken performans kaybı yaşatmadan kullanırsın. Ötekisi için bunu diyemem. Ayrıca en iyi uygulama,oyun,ipad için özel aplikasyonlarla ayrıca zevk alırsın. Genede karar senin.

Samsung http://www.engadget.com/products/samsung/galaxy/tab/pro-8-4/
Apple http://www.engadget.com/products/apple/ipad/mini-with-retina-display/

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91

Tabi ki İpad mini retina almalısın.

Reaksiyon puanı
16,118
Tabi ki İpad mini retina almalısın.

şu ipad'lere celuler yapıyorlar bari telefon özelliği de olsa dark evopad 3g m7220 de var nasıl olduysa 3g görüntülü konuşma var dark patent ihlali yapıyor sanki tabi ipad mini retina iyi bir seçim olur e-posta + tarayıcı + mp3 player açıkken mp3'ü durdurma olayı yoktur onda benimki yapıyor...
ipad mini 670lira ve civarı olabiliyor.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83

Yav hocam ben derimki hepsini unut. Galaxy tab s serisine bak derim. Özellikle 8.4 modeli teknosada kılıf hediyeli 999 tl. Parmak şzi tarayıcısı ve amoled ekranı tab prodan ayrılan en önemli özellikleri.

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Teşekkürler arkadaşlar İpad air 2 sanırsam az kaldı çıkmasına onu beklesek iyi olacak gibi :)

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Teşekkürler arkadaşlar İpad air 2 sanırsam az kaldı çıkmasına onu beklesek iyi olacak gibi :)

Oda güzel olur ama safir ekran ve parmak izi tarayıcısıyla bu sefer daha pahalı olur. Tahminim 1200 ve üstü. Ama tabiki genede siz bilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kawai 7 inc eagle tablet önerir misinz veya kawai markasını önerir misinz

Son mesajlar