Tablet Alıcamda Çin Malı İyimidir Hangisini Alim

Bu konuyu okuyanlar

ugurcan3k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
çinden getirt ainol cube falan bak senin ve fea nin verdeikleri çöp kazık yemeyin 350 liralık tabletten ipad3 tadı almayı da beklemeyin ama
not:garantisi olmaz çinden gelirse diye düşünüyosan o verdiklerin satış sonrası seni tanımaz dark belki

ugurcan3k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sitesi bile yok

almam zatende ne almalıyım 350 tl'ye kadar bütçem var piranhamı alsam piranha ne malı

ugurcan3k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sar değeri yüksekmidirki tabletlerin

sinekvale

Asistan
Reaksiyon puanı
8
aınol novo7 elf...cok az kullandım ve ıpad aldıgımdan satıyorum..cok da uygun fıyata verebılırım..yurtdısından getırtmıstım..

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaş bütün tabletler çinde üretiliyor taaa ipade varıncaya kadar. anlayacağınız çin malı olmayan tablet yok. bu arada sar değeri nerden çıktı? sar cep telefonu gibi şebekeye bağlanan cihazların yaydığı radyasyonun etkisidir.

muhahmtok

Asistan
Reaksiyon puanı
0
forumda da bir arkadaş incelemesini yapmıştı
http://forum.shiftdelete.net/tablet...a-ii-inceleme-destek-kullanicilar-kulubu.html
ben alamadım ama iyi olduğunu düşünüyorum
230 TL civarı sanırım fiyatı verdiğim linkteki yorumlar da neler yapman gerekiyorsa hepsi yazıyor türkçe yapmak için rom türkiye için alman gereken fiş ve kılıf gibi bilgiler ve linkler mevcut
şimdiden kolay gelsin

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaş bütün tabletler çinde üretiliyor taaa ipade varıncaya kadar. anlayacağınız çin malı olmayan tablet yok. bu arada sar değeri nerden çıktı? sar cep telefonu gibi şebekeye bağlanan cihazların yaydığı radyasyonun etkisidir.
Ranyasyonu sadece cep telefonları yaymaz kullandığın florasanın bile belli bir SAR değeri var.

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evet elektrikle çalışan aletlerin hepsinin yaydığı radyasyon vardır. hatta güneşten gelen deli bir radyasyon vardır da ozon tabakası kolluyor arkamızı. elektrikli ev aletlerinden en çok radyasyonu saç kurutma makinesi , elektrikli süpürge , ütü gibi çok güç çeken aletler yayar.

sar ne demek ona gelelim. canlı dokuda kg başına absorbe edilen radyasyonun değeridir aslında. radyasyon canlı dokudaki su moleküllerini titreştirerek ısınmaya sebep olur. aynı mikrodalga fırın mantığı. mesela cep telefonu beyin dokusunu 0,1 derece ısıtıyorsa mikrodalga fırın içine konulanı 200 dereceye ısıtıyor.

yani lafın özü elektrik kullanan herşeyde radyasyon vardır lakin bazıları canlı dokuya zarar verirken bazılarının zararları hissedilmemektedir.

strKullaniciAdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.hepsiburada.com/liste/mo...ls.aspx?productId=bd300686&categoryId=3008012
ben arada bu ürünü kullanıyorum şirkette yazılım geliştirmek için. ürün çinde üretilmiş ama firma türk. bench mark testlerinde fena puanlar almıyor açıkçası ve donanımsal olarak da hiç kötü değil. Oyunları kasmadan açıyor. 720p videoları çalıştırıyor. android 4.0 la geliyor. Bunlar iyi yanları. Kötü yanlarına gelince 3g ve gps yok alette ,ayrıca ürünün dokunmatiği bir süre sonra(yaklaşık 2 aylık bi kullanımdan sonra) sapıtmaya başladı. Ekrana dokunuyorsun dokundun noktadan farklı 3-4 noktaya birden basıyor kendi kendine. uygulamalar arasında gezmek bile işkence oluyor. Hard format attık makineye 2-3 gün düzeldi 4.gün tekrar sapıtmaya başladı. Ucuz etin yahnisi bukadar oluyor dedik bizde :)

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Bütun tabletler cinde uretilmiyor. Cogu tabletlerin bilesenleri tam otomasyon ile el degmeden cin disinda baska bir ulkede uretiliyor. Bilesenleri birlestirmek icin iscilik lazim cinde de iscilik cok ucuz oldugundan dolayi urunlerin cogu cinde birlestiriliyor. Urun en son gorunumunu cinde aldigi icinde made in china damgasi yiyor.

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bütun tabletler cinde uretilmiyor. Cogu tabletlerin bilesenleri tam otomasyon ile el degmeden cin disinda baska bir ulkede uretiliyor. Bilesenleri birlestirmek icin iscilik lazim cinde de iscilik cok ucuz oldugundan dolayi urunlerin cogu cinde birlestiriliyor. Urun en son gorunumunu cinde aldigi icinde made in china damgasi yiyor.

o tam otomasyon fabrikalarını amerikalılar artık çine taşıyor hocam .) intel , amd birde texas inst. kaldı bildiğim. evet işçilik yüzünden dünya devleri fabrikalarını hep çine taşıdı. o yüzden hepsi made in prc

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aa evet mesela made in german finished chain yazıyor

mert74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam herkese...Şu sıra gold da bir kampanya var...codagen ultimix99...599 TL...250-300 verip kanser olacağınıza ..az daha verin ciddi ve kaliteli bir tablet alınn..kutusundan 5 tane (usb kablosu, kılıfı, şarjzı, HDMI kablosu v.s.) hediyesi de çıkıyor..Not: eksik gelirse açın telefon..ilk başta karşınıza çıkan kız biraz naz yapıyor ama kararlı olunca tamam beyefendi..eksik parçayı gönderiyoruz diyor..
Biz iki arkadaş 3 gün önce sipariş verdik..gözlerim yaşardı ama 15 saat sonra kargo kapıdaydı...:)
Güzel alet..geçişleri..şıklı..arka kople alüminyum...ekran süper..bakalım..daha öğreneceğiz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Biraz para kat 550 TL'ye misler gibi Nexus 7'di al bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
salamun aleykum kardeşlar ben pırhanada calıyorum fırmanın malını kulanan bir ömür kulanıyo ben tableti aldım telefziyon teyip aldım hepside ilk gün ki gibi tıkır tıkır işliyo param az yaksın diyosan cihazı 3. veya en fazla 4 saat kulanın bir ömür rahat gider fazlası zarardır herşeyin

justnow

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
neden yaa? daha yeni aldık anneme, :( nesi kötü, 1 hafta geçmedi değiştiririm hemen?

allura

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
bnce çin malı felan alma onlar bozulunca daha yaptıramıyorsun