Taahhüt vermeden fiber internet kullanın!

• Konuyu başlatan Hasan Karaüzüm
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

H

Hasan Karaüzüm

SDN Okuru
Taahhüt vermeden, limitsiz fiber internet kullanmak ister misiniz? Millenicom'un avantajlı paketlerini keşfedin.

Fiber hızında ev internetini uygun fiyatlarla sunan Millenicom, kullanıcılara ne gibi avantajlar sağlıyor? Türkiye’nin her yerinde Türk Telekom ve Turkcell Superonline altyapısı ile hızlı ve stabil bir internet kullanımı sunan Millenicom, uygun fiyat avantajı ile öne çıkıyor.

Başvuru yapmanız halinde çok hızlı bir kurulum gerçekleştirerek en kısa sürede fiber interneti sizlere sunan Millenicom, kota ve sınır derdi olmadan internet kullanmanızı sağlıyor.

Fiber internet ayda sadece 89.90TL!​

Fiber hızında interneti ayda sadece 89,90 TL’den müşterilerine sunan Millenicom, film, dizi izlerken kesintisiz bir deneyim vaat ediyor. Film ve dizi izlemenin yanı sıra Twitch, YouTube gibi platformlarda da kesintisiz ve stabil bir internet hızı sunmayı amaçlayan Millenicom, kullanıcılarına bir de hediye sunuyor.

Buna göre arkadaşını üye yapanlara 1 ay boyunca internet hediyesi sunan Millenicom, yüksek upload ve download hızları sağlıyor. Bu sayede ping olmadan oyun oynamanızı olanak sağlayan Millenicom altyapısı, evde aynı anda birçok kişi internete bağlasa dahi yavaşlama yapmıyor.

Yüksek hızda taahhütsüz, kotasız ve sınırsız internet hizmeti sunan Millenicom, bir sorun olması halinde 24 saat çağrı merkezi ve WhatsApp destek hattı hizmeti sunuyor.​

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
TT ile taahhütümüz bittiği gibi farklı bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum. Yıllardır illallah geldi.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
TT ile taahhütümüz bittiği gibi farklı bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum. Yıllardır illallah geldi.
Al benden de o kadar paketim 16mb paket hızımın tamamına yakınını alıyorum. Üst paketlere geçeyim dedim inanılmaz rakamlar istediler. Bitsin taşıma yapıcam ben de

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Al benden de o kadar paketim 16mb paket hızımın tamamına yakınını alıyorum. Üst paketlere geçeyim dedim inanılmaz rakamlar istediler. Bitsin taşıma yapıcam ben de
Ben paket yükseltmek istedim ama aylardır oyalıyorlar. Fiber kutu geldikten sonra tekrar konuştuk, yükselttik ancak parayı almalarına rağmen eski hızımı almaya devam ettim.

Supertuurk

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Şu anda en cazibi Millenicom olarak gözüküyor Fiber desteğiniz varsa altyapı hızınınız önemi olmadan max hızı alırsınız şuanda 200 mbps desteği var bende onu kullanıyorum tahütsüz olarak tavsiye ederim.

AKTİF İNDİRİM KODU: B3A3DA14
06/02/2022 den beri AKTİF !
Kullanan herkes güle güle kullansın. Teşekkürler.