Taahhut bitimine 11 ay var cayma bedeli?

Purposetour

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Arkadaslar 3 hafta once kadar aboneliğimi sonlandirmak istedigimi soyledim bana 1000 lira cayma bedeli cikardilar Fazla kullanmiyorum interneti kullansamds hizindan memnun degilim yasal olarak bu parayi odemeden nasil cayabilirim ilk defa taahhütlü internet baglattim
1000 lira cayma nedir sanki 5000 metre kablo dosediler
?

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Taahütlü varsa işin zor...arkadaş ayda kaç lira ödüyorsun

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Aslında 1 Türksat Kablo net 2 Netspeek 3 NetGalaxy 4 Türknet bunlara geçsen iyi olurdu.türk telekom altyapısı olan başka bir operatöre geçebilsen ucuz olana mesela NetGalaxy gibi ama zor taahüt işi sıkıntı...

Purposetour

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Aslında 1 Türksat Kablo net 2 Netspeek 3 NetGalaxy 4 Türknet bunlara geçsen iyi olurdu.türk telekom altyapısı olan başka bir operatöre geçebilsen ucuz olana mesela NetGalaxy gibi ama zor taahüt işi sıkıntı...
Tasindigim yerde altyapi yok desem yine de sonlandiramaz miyim ve ustune modemide teslim etsem kullanmiyorum zaten ?

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Şimdi şöyle bir şey var çağrı merkezini arayacan karşına güzel sesli bir bayan çıkacak meramını anlatacan...olmaz diyecek tüketici mahkemesiden de bir şey çıkmaz...işin çok zor..adamı kaz gibi yoluyorlar...

Purposetour

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Şimdi şöyle bir şey var çağrı merkezini arayacan karşına güzel sesli bir bayan çıkacak meramını anlatacan...olmaz diyecek tüketici mahkemesiden de bir şey çıkmaz...işin çok zor..adamı kaz gibi yoluyorlar...
Ama gercekten bi kac aya tasinacagiz altyapi sorgulattim altyapi yokmus o zaman ne yapmam gerekli

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Taşınma işine bakmıyorlar genelde imzaladın elimde kapı gibi taahüt var diyorlar...taahüt işi sıkıntı...genede derin araştırmak lazım...