T.c. Kimlik Numaram Yanlış Ellerde!

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
bi ailesinin seviştiğini gören çocuğun yazısı vardı forumda bi de bu çıktı :D nedir bu liselilerden çektiğimiz :D:D

finalfreeze

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Forumda amma örümcek kafalı insanlar varmış yahu. Yaşı büyük diye geçinenlere söylüyorum: Siz ananızın karnında mı öğrendiniz hayatı? Buradaki arkadaşımız bir hata yapmış ve bunun da farkında. Daha neyi diretiyorsunuz ben anlamadım. Adam sizden yardım ve görüşlerinizi bekliyor, siz kalkmış yok sapık yok ırz düşmanı anlamlarına gelecek sözler savuruyorsunuz. Azıcık kendinize gelin.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
örümcek kafalı diyene bak kimse anasının karnında öğrenmez ama kimse kalkıp bir başkasının anasından ya da bacısından faydalanarak bu işi öğrenmez peeeh. Zina nedir onu bile unutmuş gençlik :) Cenabetler basmadan konu kapansın derim :D

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ne konu be :D Ağlasam mı gülsemmi karar veremedim :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Forumda amma örümcek kafalı insanlar varmış yahu. Yaşı büyük diye geçinenlere söylüyorum: Siz ananızın karnında mı öğrendiniz hayatı? Buradaki arkadaşımız bir hata yapmış ve bunun da farkında. Daha neyi diretiyorsunuz ben anlamadım. Adam sizden yardım ve görüşlerinizi bekliyor, siz kalkmış yok sapık yok ırz düşmanı anlamlarına gelecek sözler savuruyorsunuz. Azıcık kendinize gelin.

Arkadaşım bu bilgiler Ulu orta mı öğreniliyor? MSN de İnternette mi öğreniliyor?

Biz Örümcek Kafalıyız eywallah...

Ama bazı şeylerin Kötüye Gittiğinin alameti değil mi bunlar?

Modernite Çocuk denecek Yaşta bir KIZDAN FAYDALANMA isteği mi?

Bu arkadaş başarılı olamamış...

Ya başarılı olsa?

Ya kız bu arkadaşın tuzağına düşse...

ARKADAŞIN TANIMIYLA bu Arkadaş O Kızdan FAYDALANSA...

Bunlar mı ÖĞRENME YOLLARI!!!

Kusura Bakma Benim Çevremdeki Gençler Cinselliği Böyle Öğrenmesinler...

Bunu Hakaret kabul etme...

Bu arkadaşın FAYDALANMAK İSTEDİM dediği KIZ senin KIZ KARDEŞİN ya da çok YAKININ olsa...

Hoş GÖRMEK LAZIM GENÇ bunlar BİRŞEYLER ÖĞRENMEK İSTİYORLAR diye mi düşünecektin?

Bu arkadaş senin Kız Kardeşini MSN de ayarlayıp FAYDALANSA!!!

Ne kadar Hoşgörü göstereceksin!!!

-------------

BAZI ŞEYLER KINANMALI...
AYIPLANMALI...

Meşrulaştırmak sadece TOPLUMA ZARAR VERİR...

15 Yaşında bir Kız
Ondan Faydalanmak İsteyen Bir Genç...

ve bu FAYDALANMAYA hoş görüyle bakan bir toplum...

Ne güzel bir DÜNYA be... :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
fark etmez nede olsa ağlanacak halimize gülüyoruz :D

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Adam kıza cinsel konularda baskı yaptım diyor sen de hayatı öğrenirken yanlış yapmış diyorsun. Bunun hayatı öğrenmekle yakından uzaktan alakası yok. Direk sapıklık. Tecavüz eden de hayatı öğrenmiş mi oluyor?

İnternetten tanıştığım ucuz bir kıza Tc kimlik numaramı verdim arkadaşlar? Sorun olur mu hala aklımı kurcalıyor...
Bana sürprizi olduğunu söylemişti, bende inanmamıştım sürprizini anca Tc kimlik numaramı verirsem gerçekleştirebileceğini söylemişti. Bende ona in misin cin misin hırlı mısın hırsız mısın diyip vermeyince küs numarası yapmıştı bende kıyamayıp vermiştim. Sonrada sürpriz yok demişti. O zamanlar çok iyi anlaşıyorduk benim için ist'a geleceğini söylüyordu. Bir zaman sonra cinsel konularda baskımı arttırınca msnden silip mesaj atmamaya aramamaya başladı. bir gün annesi çıktı ve kızımı daha fazla rahatsız etme Tc kimlik numaran elimizde şikayet ederiz deyince elim kolum bağlandı. Ne yapmalı arkadaşlar?

Kıza nasıl baskı yaptıysa gidip annesine şikayet etmiş.

Kaldı ki bırak bunları konu sahibi RE_6 zaten kıza cinsel baskı uyguladığını kabul etmiş. Cinsel baskı, sapıklık demektir.

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
anamın karnında öğrenmesemde ortaokulda öğrendim
ayrıca saçma sapan sitelerdende kız arkadaş (!) bulup gerçek hayatta buluşmadan cinsel baskıda (!) da bulunmadım hatta karşımdaki kız benden gerçek hayatta buluşmamı bile talep etti ona bile hayır dedim (arkadaşımın kuzeni böyle bi istekte bulunmuştu)

iş böyle olunca beyni yerine şeyiyle düşünen bi insana (?) ben her lafı ederim (küfür serbest olsa yardırmıştım şuan)

ne diyelim ben 16 yaşında erkek kardeş sahibi oldum inş o yaşlarda o da kız kardeş sahibi olurda onun kardeşinede biri böyle sarkar o zaman ne demek istediğimizi anlar, yanlış anlaşılmasın bu çocuğa buluşalım diyen kızda salak

finalfreeze

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşım bu bilgiler Ulu orta mı öğreniliyor? MSN de İnternette mi öğreniliyor?

Biz Örümcek Kafalıyız eywallah...

Ama bazı şeylerin Kötüye Gittiğinin alameti değil mi bunlar?

Modernite Çocuk denecek Yaşta bir KIZDAN FAYDALANMA isteği mi?

Bu arkadaş başarılı olamamış...

Ya başarılı olsa?

Ya kız bu arkadaşın tuzağına düşse...

ARKADAŞIN TANIMIYLA bu Arkadaş O Kızdan FAYDALANSA...

Bunlar mı ÖĞRENME YOLLARI!!!

Kusura Bakma Benim Çevremdeki Gençler Cinselliği Böyle Öğrenmesinler...

Bunu Hakaret kabul etme...

Bu arkadaşın FAYDALANMAK İSTEDİM dediği KIZ senin KIZ KARDEŞİN ya da çok YAKININ olsa...

Hoş GÖRMEK LAZIM GENÇ bunlar BİRŞEYLER ÖĞRENMEK İSTİYORLAR diye mi düşünecektin?

Bu arkadaş senin Kız Kardeşini MSN de ayarlayıp FAYDALANSA!!!

Ne kadar Hoşgörü göstereceksin!!!

-------------

BAZI ŞEYLER KINANMALI...
AYIPLANMALI...

Meşrulaştırmak sadece TOPLUMA ZARAR VERİR...

15 Yaşında bir Kız
Ondan Faydalanmak İsteyen Bir Genç...

ve bu FAYDALANMAYA hoş görüyle bakan bir toplum...

Ne güzel bir DÜNYA be... :)

Çok güzel konulara değinmişsin, yaşı ufak olan arkadaşlar yorumlarınıza bakarak birşeyler öğreneceğine eminim fakat benim anlatmak istediğim şey çok ayrı. Çocuk bir HATA yapmış. Doğruyu öğretmek tabii ki bize düşüyor ama uygun bir dille. Ufak yaşta birilerinin karşı cinslerinden faydalanmaları ÇOK ama ÇOK yanlış.Karşısındaki kız benim tanıdığım ya da sizlerin tanıdığı ad olabilir.Çok yanlış ve iğrenç birşey bu ama çocuğa davranışlarınız da pek eğitici değil.Birisi benim tanıdıklarımdan böyle istifade etmeye kalkışırlarsa ben yargı yolunu seçerdim.Ne de olsa genç öğrenmeye çalışıyorlar demezdim.

---------- saat 03:28 eklendi ---------- önceki mesaj saat 03:27 eklenmişti ----------

örümcek kafalı diyene bak kimse anasının karnında öğrenmez ama kimse kalkıp bir başkasının anasından ya da bacısından faydalanarak bu işi öğrenmez peeeh. Zina nedir onu bile unutmuş gençlik :) Cenabetler basmadan konu kapansın derim :D

Pardon beni ne kadar tanıyorsunuz da "örümcek kafalı diyene bak" diye bir cümle kurdunuz? Lütfen terbiyeli olunuz...

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
Çok güzel konulara değinmişsin, yaşı ufak olan arkadaşlar yorumlarınıza bakarak birşeyler öğreneceğine eminim fakat benim anlatmak istediğim şey çok ayrı. Çocuk bir HATA yapmış. Doğruyu öğretmek tabii ki bize düşüyor ama uygun bir dille. Ufak yaşta birilerinin karşı cinslerinden faydalanmaları ÇOK ama ÇOK yanlış.Karşısındaki kız benim tanıdığım ya da sizlerin tanıdığı ad olabilir.Çok yanlış ve iğrenç birşey bu ama çocuğa davranışlarınız da pek eğitici değil.Birisi benim tanıdıklarımdan böyle istifade etmeye kalkışırlarsa ben yargı yolunu seçerdim.Ne de olsa genç öğrenmeye çalışıyorlar demezdim.

---------- saat 03:28 eklendi ---------- önceki mesaj saat 03:27 eklenmişti ----------

Pardon beni ne kadar tanıyorsunuz da "örümcek kafalı diyene bak" diye bir cümle kurdunuz? Lütfen terbiyeli olunuz...

sen insanları ne kadar tanıyorsun da örümcek kafalı benzetmesi yapabiliyorsun :wink: iğneyi önce kendimize batırmak gerekiyormuş demi :dirol:

"Ne de olsa genç öğrenmeye çalışıyorlar demezdim." insan kendi fikirlerine ancak bu kadar ters düşebilirdi :laugh:

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
kardeş e-devlet profiline gir şifremi şifremi değiştirmek istiyorum de mailene onaylama tc si gelcek oraya yeni tc gir linki tıkla tamamdır :Dahahahah:D

dalga geçme demeyin msnde karşıdakine soyunan, kontur gönderen, tc nosunu veren, türlü haltları yiyen adama gülerim ben :D
son olarak "dünya kadar malın olucağına fındık karar ...... olsun" özlü sözünü bir kez daha hatırlatıyorum :D

finalfreeze

Asistan
Reaksiyon puanı
5
sen insanları ne kadar tanıyorsun da örümcek kafalı benzetmesi yapabiliyorsun :wink: iğneyi önce kendimize batırmak gerekiyormuş demi :dirol:

"Ne de olsa genç öğrenmeye çalışıyorlar demezdim." insan kendi fikirlerine ancak bu kadar ters düşebilirdi :laugh:
Ben insanları daha önceki sayfalarda bahsettiği yazılar kadar tanıyorum ve bana göre bu tip davranışlar Örümcek Kafalılığın birer ifadesidir.Evet şimdi sizin beni ne kadar tanıdığınıza geçebiliriz...

Ayrıca evet ne de olsa genç öğrenmeye çalışıyorlar derim ama belirli durumlar,belirli olaylar karşısında. Benim de tek başıma halletmek isteyeceğim durumlar karşısında yargıya başvururdum.İfadelerimdeki tutarsızlık falan yok. Yazdıklarımı bir daha okumanızı öneririm.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
mübarek saatlerdeyiz konuştuğumuz muhabbete bak :D forumdaki bazı arkadaşlar doğru bilgiyi vermişler daha fazla laf kalabalığı yapmanın luzumu yok zaten serverler kaldırmıyor :D Biz arkadaşı çüküyle ve aklıyla başbaşa bırakalım sabah hangisi daha ağır basıyorsa buraya belirtir zaten gerçekten pişmanlık yaşamaışsa sorun olmaz amaaaa asıl pişmanlık uçkuru değilde başına bir iş gelebilecek olmasıysa Allah ıslah etsin diyorum bu arkadaşımızı :)

finalfreeze

Asistan
Reaksiyon puanı
5
mübarek saatlerdeyiz konuştuğumuz muhabbete bak :D forumdaki bazı arkadaşlar doğru bilgiyi vermişler daha fazla laf kalabalığı yapmanın luzumu yok zaten serverler kaldırmıyor :D Biz arkadaşı çüküyle ve aklıyla başbaşa bırakalım sabah hangisi daha ağır basıyorsa buraya belirtir zaten gerçekten pişmanlık yaşamaışsa sorun olmaz amaaaa asıl pişmanlık uçkuru değilde başına bir iş gelebilecek olmasıysa Allah ıslah etsin diyorum bu arkadaşımızı :)
+1 :)

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
T.C kimlik numarasiyla hicbir sey yapamaz Yapacagi en fazla sgk sayfasina girip prim sorgular.Korkmana gerek yok.E.devlet i kullanmasi icin sifre almasi lazimki buda kimlik no ile degil sahsen basvurarak alinabiliyor. sen burada yazanlara bakma kimlik numarasiyla birsey yapilamaz.

Erngnctrk

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Başa ne gelirse ya meraktan yada .. gelirmiş.
Yeni nesil iyice koptu gitti sonumuz hayrola.
tc kimik no ile sahte nufus cüzdanı da yapar her şeyi de yapar.
ben (tabi küçükken) ailem bilmesin diye kendime 2. bir telefon hattı almak için nufus cuzdanımı tarattım ve yaşımı buyulttum paint ile. ben bunu yapabiliyor isem eğer insanlar art niyetli ise herşeyi yapar.
inş başına bu gelenler ile ders almıssındır yoksa sen fazla yaşamazsın.
şimdi derler daha çocuk ne cocugu senin annen baban deden kaç yaşında evlenmiş bizim burda (tabi 3o sene önce) erkekler 16 kızlar 14 yaşına geldinmi evleniyorlardı.
Hayırşısı ne ise öyle olsun.
1 nüsübet 1000 nasihattan iyidir.

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
arkadaşlar bence tartışmayın birbirinizle :)

bu arkadaş da gençtir yapmış bir hata. ama ders olmuştur öğrenmiştir. artık bırakın bilgilerini paylaşmayı internete girmeye bile korkacağını tahmin ediyorum.

çok geçmiş olsun. ama bundan sonra çok dikkatli ol

since1453

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Hehehe iyi olmuş :devil2: 15 yaşında cinsel konularda baskı arttırmış la havle:sneaky2: Tc kimlik le birşey olmaz mı?? Annesi arayıp hakkında suç duyurusunda bulunsun, eğer sabıkana işlerlerse sapık diye adın çıkar. Ne Devlet işine nede özel şirkettlerde işe giremezsin. Üniversite yurduna sokmazlar vs.vs. Ailenin durumu öğrenmesini saymıyorum.

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar üzgünüm, tabiki de böyle olsun istemezdim.
Sadece Tc numaramı öğrenmeleri değil pişmanlığım, onu da kaybetmiş olmam.
Her ne kadar kurnazlık yaptığını düşünsemde ben onu zorlayana kadar çok iyi davranıyordu.
Yorumlarınızın hepsini okudum bence annesi rahatsızlık vermemem için benden kurtulabilmeleri için numaramı istteti.
Ve zaten son konuşmada telefona annesi gelince attığın mesajlar elimizde daha hakarete tacize devam edersen şikayet ederiz dedi ve hiç bir şey yapmadım.
Eğer numaram onlarda olmasayadı devam edecektim rahatsız etmeye bu bir gerçek.
Burada herkes internetten insanlarla tanışıyor, erkek ise kız ile, kız ise erkek ile eğer gerçekten anlaşabiliyorlarsa işi ilerletiyorlar.
Benim hatam ona cinsel konuları benimle yaşaması için baskı kurmam değil tc numaramı vermemdi.
Zaten artık kimseyi zorlamıyorum ve hakaret, sapıklık gibi zorbalıkları yapmıyorum.
Çünkü öyle bir yere varamayacağımı anladım.
Tek korktuğum şey since1453 arkadaşımızın dediği gibi savcılığa şikayet etmeleri ve en önemlisi ailemin duymasıydı. Sanırım sorun yok gibi şu an ama artık tek istediğim bu hataları tekrarlamamak ve onların numaramı bir şekilde ellerinden çıkarmaları.
Böyle saçma bir konuyla karşınıza çıktığım için özür dilerim, yardımlarınız için sağ olun.
ve dipnot: artık sizle pek fazla bir şey paylaşamam çünkü hakkımda olumsuz düşünüyorsunuz, dolayısıyla yaş falan söyleyemiyicem üzgünüm..

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
TC Kimlik numarası 11 haneli rakamlardan oluşan basit bir numaradır sadece, sallayarak bile bulunabilir. Numarayla bilgilere bakmaktan başka bir şey bakamaz. Seçmen adresi, SSK kaydı vs.vs. Şikayet edilecekse önemli olan şey senin kızla olan konuşmalarda geçen diyaloglar. asıl bunlardan korkacaksın. Telefon numaranı bilmeleri kimlik numaranı bilmelerinden daha vahim olacaktır.

Böyle bir şey için seni yadırgayanları da kınıyorum ayrıca. Hepimiz hayatımız boyunca dışarıdan yada kendi içimizde saçma sapan fikirlerle hatalara düşmüşüzdür. Zaten sen bu konunun baskısıyla yeterince üzülmüşsündür. Bir de burada üzülmeni istemeyiz. Geçmiş olsun :)

kayıp kuşak

Profesör
Reaksiyon puanı
33
oldu olacak bir nufus kayıt örneğiyle ikametgah da postalasaydın pek birşey yapacağını sanmıyorum ama öyle nette her tanıştığın kişiye tc kimlik numaranı vereceksin ohoo işimiz var

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hiç bir şey olmaz arkadaşım endişelenme tabi kızı rahatsız etmediysen tehdit'de bulunmadıysan vb. Normal konuştuysan kızda isteğiyle konuştuysa bir şey olmaz hatta bizim okulda sınav sonuclarımı ne acıklanmıştı milletin T.C'si ile asmışlardı listeyi

Reaksiyon puanı
66
affedersin ama yuh soyisim dememiş telefon numaranı dememiş tc demiş ve sen hiç şüphelenmeden vermesin. inanmıyorum yani. şimdilk polise bildirmekten başka çaren yok.

Erngnctrk

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Cinsel baskıda da bulundum desin mi polise? :D

16 yaşında bir kızla zorla ilişkiye girmeye çaliştim. tabi o ara aklım başka işte idi :D tc kimlik numaramı istedi beyindeki kan aşşa gittiği için verdim.:D16 yaşındaki kızdan ve ailesinden şikayetçiyim :D tc kimlik numaramı geri versinler :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
İyi bari dersini almışsın, kızın babasının kapına dayanıp sana temiz bir sopa çekmesine gerek kalmadı

Ferman31

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cinsel baskıda bulunmuşsun.inşallah o tc numarasıyla aklını başına getirirler.

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ozel bilgilerinizi internette paylasmayiniz...
Senin adina uzuldum ama suda var Cahilane bir davranis sergilemissin...
Internette kimseye guvenmeyiniz bu kiz arkadasiniz dahi olsa ayrica sonucta sanal bir ortam cama cikti diye iki sohbet ettik diye insanlara kanmayiniz....
Gecmis olsun......................