T.c. Kimlik Numaram Yanlış Ellerde!

ben_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir facebook benzeri sosyal siteden ama arkadaşlık siteleri kadar ucuz değil.
Kamera açıyordu, resimleri aynıydı, çok ortak yanımız vardı. Yani güvenilmeyecek birisi değildi.
Ben cinsel konularda ona çok baskı yapınca haliyle pek bi bağ da yok bıraktı.
Yani işin kötü yanı o küçük beyniyle kurnazlık yapması benim de bunu bile bile yemem.
yaw kardeş sende direk olaya daldın cinsel konulara girip kızı korkuttun sanırım...:thumbdown:

demduam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer başka bir bilgi vermemişsen o aldığı t.c. no ile bişey yapamaz.

belki senden ayrılmak istiyordur. işi sağlama bağlamak için t.c. almış olabilir. yapacağın şey uzak durmaktır.

ancak şuda çok dikkat çekici; kızın senin ile olan birlikteliğini anne biliyor, demekki onaylıyor. ortada hoş olmayan işler çeviren bir çetede olabilir. bundan sonra sana tecrübe olsun t.c. nonu kimseyle paylaşmamaya dikkat et.

ayrıca, mai nai çok haklı... cinsel şeyleri meşru dairede ( evlilik ) çözmeye çalış... harama yönelmek kimseye bir şey kazandırmaz. haram her zaman bataklıktır. bu ramazan da kendine bol bol dua et..
,
doğru kardeşim haram herzaman bataklıktır

bence kafaya fazla takma...:devil2::devil2:

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
O linki versene ben öyle bi baktım göremedim

nternetten elde edilen bu bilgilerle sahte nüfus cüzdanı yapılabilir. Bir bankaya telefon açıp `kredi kartımı kaybettim adresime yeni gönderin` dediğim zaman bana sorulacak sorular belli. Adı, soyadı, annenizin kızlık soyadı, adresi vs. Bu bilgilerin hepsine ulaşabiliyorsunuz. Kötü niyetli olan bir kişi, vatandaşlık numarasını öğrendiği kişilerin tüm özel bilgilerine ulaşabilir ve illegal işlerde kullanabilir. Bu bilgilerle kredi kartı sahteceliği de dahil birçok yasa dışı iş yapılabilir.``

verdıgım lınk tekı yazıda gecıyor bu kısım ıyı oku bence...

sonuc olarak 1 sekılde adresını ogrenebılır..

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
e- devlet sistemiyle kişisel şifrenle ile sadece kendi t.c no ile işlem yapılacağını biliyorum tam emin değilim yanlışsa düzeltin...

Ben e-devlet sistemini kullanıyorum. E-devlet şifresi, mobil imza ya da elektronik imza ile girilebiliyor sadece. Elinde tc no bulunduran bir kişi kuru kuruya sisteme giriş yapamaz.

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Ben e-devlet sistemini kullanıyorum. E-devlet şifresi, mobil imza ya da elektronik imza ile girilebiliyor sadece. Elinde tc no bulunduran bir kişi kuru kuruya sisteme giriş yapamaz.

Ptt merkezlerınden E-devlet sıfresını alabılırse bır sekılde korkun artık ondan :D

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Sen arttır baskını, çıkmayan candan umut kesilmez kardeşim :D:D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Tecrübeli bir arkadaş e devlet olayına noktayıda koyduğuna göre pek bi sorun kalmadı he?

ben_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ptt merkezlerınden E-devlet sıfresını alabılırse bır sekılde korkun artık ondan :D
e - devlet şifresi sadece t.c no ile alınacağını sanmıyorum kimlik olması şart bence , öyle olsa elinde t.c no olan herkes gider alır ...

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Tc Kimlik no ile sgk sitesinden
Kişinin doğum tarihi/yeri
anne baba adı ssk sicil nosuna rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Ysk sitesinden mahallene kadar ulaşılabiliyor.Kısaca kimlik bilgilerinin hepsine:)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yurdumun sapık ve dinden uzaklaşan kesiminden insan örnekleri , face ve msn ortamında 24 saat karı koz kovalayıp onları kötü emellerine alet etmeye çalışan insan topluluğundan nefret ediyorum , gitgide amerikaya benziyoruz , yorumum ortaya , arkadaşa kasten bişey söylemedim :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Tc Kimlik no ile sgk sitesinden
Kişinin doğum tarihi/yeri
anne baba adı ssk sicil nosuna rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Ysk sitesinden mahallene kadar ulaşılabiliyor.Kısaca kimlik bilgilerinin hepsine:)
Ysk yı unutmuştuk.Kontrol ettim kimlik numarası ile mahalle ve ilçe ad soyad ile birlikte çıkıyor.Ama RE 6 nın bi şansı var, bildiğim kadarıyla 18 den küçük ve yskdaki sorguda bilgileri çıkmayacak.Ama sgkdaki sorgudan kurtulamayabilir.Neyse en azından kızın varsa abisinin ve babasının kapıya dayanmasından yırttı :)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Yaşının 18 altında olduğunuda açıklamamaış ama:D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Yazıyodu kaldırmış, 16 yazıyordu tabi doğruysa, konu mankenimiz akar zaten olaya söyler kaç yaşında olduğunu :)

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ahaahaa bişey demicem sana yoksa banlanabilirim :D

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Şu çocuğun açtığı saçma konuya cevap bile atmamız gereksiz değil mi ? 16 yaşında bir çocuğun bir kıza cinsel baskı yapması falan , vede bunun üzerine tırsıp siteye konu açması :) Allah'ım ne günlere kaldık , olgunlaşamıyan insan kesimi çok fazla bizim ülkemizde .

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
sana sadece bir öneride bulunucam...
Telefondan resmi bir kurum kuruluş olarak ileride seni arayabilirler buna dikkat et ( bir ay iki ay arası)

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bu konu pek hoş olmadı artık size kendimi anlatamam dostlar....

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Şimdiki çocuklar harika.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Birşey yapamazlar merak etme, öyle olsa herkes birbirini dolandırır üzerine şirket kurur :) Tc kimlik numaranı vermişsin, tc kimlik fotokopini değil. Bu konuda rahat olabilirsin.

Anca sınav sonuçlarına vs.. bakabilirler arkadaşında dediği gibi, belki bir kaç şeye daha. Onun dışında birşey yapamazlar.

En fazla yapabilecekleri şey kıza ne derece yazılar yazdın bilmiyorum, tc kimlik numaran onlarda olduğu için eğer taciz vs.. ettiysen direk seni bulabilecekleri için, dava vs.. açabilirler.

Ders olsun diyorum, bundan sonra kimseyle paylaşmayın tc kimlik bilgilerinizi :)

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Sürprizi hala merak ediyor musun? :D Şaka bir yana 18 yaşından küçüksek eğer arkadaşların da belirttiği gibi sınav sonuçlarına ve belki birkaç şeye daha bakabilirler. Umarım dersini almışsındır.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
TC KİMLİK NO ile ne gibi bi sürpriz yapılabilirkii.....

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Senin anan, bacın vs. yok mu arkadaş? Biri gelip onlara internet üzerinden cinsel baskı kursa neler hissedersin? Umarım seni savcılığa şikayet ederler ve gereken cezayı alırsın.

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Tüm evrensel YASALARA göre 18 yaşından küçük kişilere ÇOCUK denir...

Hele ki Lise1 dediğiniz kişi taş çatlasa 15 yaşında olur...

Yuh yani... İnsanda biraz mide olur...

Bu arada eğer MSN de cinsel baskı kurdum dediğin şeyler biraz ileri gittiyse bu ÇOCUK P****suna girer ki o zaman karşı tarafın en küçük şikayeti hiç istenmeyen sonuçlar doğurabilir...

Resmen bir ÇOCUĞU cinsel içerikli iletilerin ile TACİZ etmişsin...

TC no için o mu SUÇLU olur yoksa
TACİZ suçundan sen mi SUÇLU olursun artık Savcı ve Hakimlerin bileceği iş...

---------- saat 02:54 eklendi ---------- önceki mesaj saat 02:53 eklenmişti ----------

Kimlik numaramın senin gibilerin eline düşmesinden korkuyorum, sinsilerin, fırsatçıların eline düşmesinden. Aklınca intikam alıcam diye ilgisiz bir linki buraya yönlendiriyorsun.
Hâla bir beynin olduğunu düşünüyorsan kendine acı ve kendi işine bak.

Varayım ben BEYİNSİZ olayım...

Allah SAPIK etmesin :flowers:

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
Kimlik numaramın senin gibilerin eline düşmesinden korkuyorum, sinsilerin, fırsatçıların eline düşmesinden. Aklınca intikam alıcam diye ilgisiz bir linki buraya yönlendiriyorsun.
Hâla bir beynin olduğunu düşünüyorsan kendine acı ve kendi işine bak.

yoruma bak çay demle bücür senin yaptığın cinsel istismara ne demeli fırsatçılıktan bahsediyor sapık ya inşallah adres bilgin tc numarandaki gibidir 2. bir sünnete maruz kalırsın kayın pederin tarafından :D

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Allah ıslah eylesin. Ne hallere düştü gençlik. Bence bu konuyu daha fazla uzatmasın açan kişi.