T.c. Kimlik Numaram Yanlış Ellerde!

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
İnternetten tanıştığım ucuz bir kıza Tc kimlik numaramı verdim arkadaşlar? Sorun olur mu hala aklımı kurcalıyor...
Bana sürprizi olduğunu söylemişti, bende inanmamıştım sürprizini anca Tc kimlik numaramı verirsem gerçekleştirebileceğini söylemişti. Bende ona in misin cin misin hırlı mısın hırsız mısın diyip vermeyince küs numarası yapmıştı bende kıyamayıp vermiştim. Sonrada sürpriz yok demişti. O zamanlar çok iyi anlaşıyorduk benim için ist'a geleceğini söylüyordu. Bir zaman sonra cinsel konularda baskımı arttırınca msnden silip mesaj atmamaya aramamaya başladı. bir gün annesi çıktı ve kızımı daha fazla rahatsız etme Tc kimlik numaran elimizde şikayet ederiz deyince elim kolum bağlandı. Ne yapmalı arkadaşlar?

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Aklına gelebılecek herseyı yapar cok rahat
sonucta tc kımlık numaran senın hakkında tum bılgılere erısebılır bır sekılde..
gerısını sen dusun...
yapabılecegın pek fazla bırsey yok

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Hiç bişi yapamaz durumu polise bildir. Arandığın numarayı ver.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
bu hatayı birdaha yapma sana ders olmuştur bu, polise git bide

ben_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaw allah aşkına t.c numaran ile ne süprizi yapacak sana nasıl böyle şeylere kanıyorsunuz...........

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Aklına gelebılecek herseyı yapar cok rahat
sonucta tc kımlık numaran senın hakkında tum bılgılere erısebılır bır sekılde..
gerısını sen dusun...
yapabılecegın pek fazla bırsey yok

Benimde aklıma geliyor, Ssk gibi yada üniversite gibi yerlere bilgi almak için Tc no giriliyor :huh:

Tmac evet ders oldu, gel seninle yatalım dese bile vermem artık.

ben_61 kanmamıştım ondan faydalanmak adına esiri olmuştum yani onu kullanmak için çok şeyden taviz verebilirdim ama hiç bişey olmadığı gibi kaldım öyle kanmadım zaten işin özü başka duygulara kurban gittim.

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
ilişiğini kes, zamanla kapanır unutulur gider, durup dururken ne yapacaklar sanki

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Senin yaşın kaçta cinsel konularda baskımı artırdım diyosun yahu!
Anası görmüştür kızının senin tarafından taciz edildiğini ve kimlik numaranı istemiştir kız muhtemelen ki bir daha rahatsız edersen korkuturuz demişlerdir..Kimlik numaranlada bişey yapamazlar korkma hemen ama bu sana ders olsun

ben_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde aklıma geliyor, Ssk gibi yada üniversite gibi yerlere bilgi almak için Tc no giriliyor :huh:

Tmac evet ders oldu, gel seninle yatalım dese bile vermem artık.

ben_61 kanmamıştım ondan faydalanmak adına esiri olmuştum yani onu kullanmak için çok şeyden taviz verebilirdim ama hiç bişey olmadığı gibi kaldım öyle kanmadım zaten işin özü başka duygulara kurban gittim.
ava giderken avlanma kardeş ....

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
İnternetten tanıştığım ucuz bir kıza Tc kimlik numaramı verdim arkadaşlar? Sorun olur mu hala aklımı kurcalıyor...
Bana sürprizi olduğunu söylemişti, bende inanmamıştım sürprizini anca Tc kimlik numaramı verirsem gerçekleştirebileceğini söylemişti. Bende ona in misin cin misin hırlı mısın hırsız mısın diyip vermeyince küs numarası yapmıştı bende kıyamayıp vermiştim. Sonrada sürpriz yok demişti. O zamanlar çok iyi anlaşıyorduk benim için ist'a geleceğini söylüyordu. Bir zaman sonra cinsel konularda baskımı arttırınca msnden silip mesaj atmamaya aramamaya başladı. bir gün annesi çıktı ve kızımı daha fazla rahatsız etme Tc kimlik numaran elimizde şikayet ederiz deyince elim kolum bağlandı. Ne yapmalı arkadaşlar?
ne desem boş yazık..

çocuksun desem 18 yaşın altındaki birinin tc kimlik numarası çalınsada umrunda olmaz çünkü yasal işlem yapılamaz 18 yaşından büyüksün desem benim ahlakım kaldırmaz

ya anlamıyorum tanımadığın etmediğin bi kıza nasıl cinsel baskı kurar bi insan

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
yaw allah aşkına t.c numaran ile ne süprizi yapacak sana nasıl böyle şeylere kanıyorsunuz...........

Sen dunyalı mısın ??

E-devlet denen bır olay var ve burada tc kımlık numarasıyla ıle her turlu ıslemı yapabılır o kısının adresıne kadar tum kısısel bılgılerını bulabılırsın...

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Nai ikinci cümlen çok mantıklı teşekkür ederim.. Ve izinsiz bir işlem yapılamaz inşallah

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Senin yaşın kaçta cinsel konularda baskımı artırdım diyosun yahu!
Anası görmüştür kızının senin tarafından taciz edildiğini ve kimlik numaranı istemiştir kız muhtemelen ki bir daha rahatsız edersen korkuturuz demişlerdir..Kimlik numaranlada bişey yapamazlar korkma hemen ama bu sana ders olsun

evet anlattığına göre böyle olmuştur.. senin amacını görünce tehdit amaçlı almış olabilirler tc no'nu.. bişey olmaz heralde.(tabi sadece tahmin karşındakilerin amacını bilemessin.)
karakola veya bilen birine sorarsan yardımcı olurlar heralde, nasıl olurlar bilmiyorum ama bi yolu vardır mutlaka.

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
T.C kimlik numarasıyla nasıl bi sürpriz yapmasını bekliyosun ki.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
İş ciddiye binerse Msn kayıtları vb şeylerle şikayet edebilir. Ancak dolandırıcı ise tc numaranla adına şirket bile kurarlar. Senin adına çekleri doğrayıp piyasaya yüklü miktarda borç takabilirler. Bi kere msn de konuştuğun kişiye ne diye verirsin ki o numarayı. Kız istediğinde şüphelenmen lazımdı. Tehlikedesin...

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
T.C kimlik numarasıyla nasıl bi sürpriz yapmasını bekliyosun ki.

Ben ve burayı okuyan herkes hiç bir şey diyodur şimdi. En azından ders oldu insanlara güvenmek açısından fazla bişey kaybetmeden
iyiki sizlerle paylaştım da biraz yardımcı oldunuz..

Mrrain42 lise 1 öğrencisi kız sanırım o kadarını yapamaz :O

ben_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen dunyalı mısın ??

E-devlet denen bır olay var ve burada tc kımlık numarasıyla ıle her turlu ıslemı yapabılır o kısının adresıne kadar tum kısısel bılgılerını bulabılırsın...
ben dünyalıyım da kardeş sen anlama özürlüsün galiba kız süpriz yapıcam diyor t.c ni ver kişisel bilgilerini öğrenicem demıyor ,arkadaşta süprize kanıp vermiş böyle yasa dışı kullanacağını bilse verır mı ? :thumbdown:

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
E devletten anca sınav sonuçlarına bakar üstüne bide soğuk su içerler ama olay zaten beyfendinin sapıklığından ileri geliyor!

sdnxx

Asistan
Reaksiyon puanı
10
eğer başka bir bilgi vermemişsen o aldığı t.c. no ile bişey yapamaz.

belki senden ayrılmak istiyordur. işi sağlama bağlamak için t.c. almış olabilir. yapacağın şey uzak durmaktır.

ayrıca, mai nai çok haklı... cinsel şeyleri yaşın müsait olduğunda meşru dairede ( evlilik ) çözmeye çalış... harama yönelmek kimseye bir şey kazandırmaz. haram her zaman bataklıktır. bu çocuk yaşta bu kadar fırlamalık da doğru değil... kendine gel... bu ramazan da kendine bol bol dua et..

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sen bu kızı arkadaşlık sitelerinden filan mı buldun

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
508
Tc.ni seni arastirmak icin almis olmasin.surpriz bahanesiyle

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
nası olur ya? alttarafı tc kiml,k no işte neolacakji? sonuçta imzası yok mührü yok. resmi hiçbir anlaşma sözleşme yok?? abartmayın bence..

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Hiç birşey olmaz arkadaşım. İnternet üzerinde dolaş bakalım, sadece kimlik numarası bilginle ne yapabiliyorsun? Ya da ortada sen olmadan nasıl adına şirket kuruluyor? Ama T.C. kimlik numarasını veren adam başka bilgilerini de vermiştir. D. yeri, D. Tarihi, ad soyad vs. puzzle'ın parçalarını birleştirince iş tabi ciddiye binebilir. Msn üzerinden bu niyetle bir ilişki çabasında olman gereğinden fazla saçma ama bunu yargılamak bana düşmez. Hadi böyle bir işe girdin tc'ni niye veriyorsun. İçin rahat etmiyorsa git polise ver olsun bitsin. Bu işin çaresi bu forum değil onun için boşuna burada çabalama polise sor, avukata sor, muhasebeciye sor bu iş sana nelere mal olur yada olmaz onlar bilirler.

ben_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
e- devlet sistemiyle kişisel şifrenle ile sadece kendi t.c no ile işlem yapılacağını biliyorum tam emin değilim yanlışsa düzeltin...

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
arkadaşlar tc nosu varsa elinde bilgilerine ulaşabilir:) en azından kütük nosuna kadar falan.. daha neler yapabilir fazla bi bilgim yok.

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
kontör filanda yollamamışındır umarım

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Sen bu kızı arkadaşlık sitelerinden filan mı buldun

Bir facebook benzeri sosyal siteden ama arkadaşlık siteleri kadar ucuz değil.
Kamera açıyordu, resimleri aynıydı, çok ortak yanımız vardı. Yani güvenilmeyecek birisi değildi.
Ben cinsel konularda ona çok baskı yapınca haliyle pek bi bağ da yok bıraktı.
Yani işin kötü yanı o küçük beyniyle kurnazlık yapması benim de bunu bile bile yemem.
Hatalıyım onun da benden kurtulması gerekiyordu.
Evet msn üzerinden ilişki istemem hataydı..
Kontör atmamıştım benim kontörüm olmaz genelde zaten o arardı konuşurduk.
Özür dileyip barışmaya çalıştım olmadı.
Sanırım kendimi başkası gibi tanıtıcam ve öğrenicem.