System Volume Information Dizininde Hangi Dosyalar Saklanır ?

Bu konuyu okuyanlar

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Arkadaşlar Bilgisayarımı uzun süredir taratmıyodum
Hatta Yavaşlatıyo diye KAsperi de 1 aydır kapalı tutuyodum, Bu gece bi tarıyım bilgisayarı ne var ne yok dedim

Bi de ne görüyüm :wacko:
Tam tarama: Tamamlanan 03.02.2009 04:50 (events: 2453, objects: 596962, time: 03:02 )

Virüslerin Çoğu da "\System Volume Information\" Diye Bi Dizinde
System Volume Information Dizini Ne İşe Yarıyor, Silsem Nolur acep :D :D ?

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Sil hiç bir şey olmaz.
Unlocker programı bu işi yapıyor.
Fişleme dizinidir orası
Bu dizinin içini görmek için en basit yolu, bir pardus veya linux çalışan CD ile sistemi açıp
klasörü görüntülenebilir, silinebilir.

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Bilgisayarımı uzun süredir taratmıyodum
Hatta Yavaşlatıyo diye KAsperi de 1 aydır kapalı tutuyodum, Bu gece bi tarıyım bilgisayarı ne var ne yok dedim

Bi de ne görüyüm :wacko:
Tam tarama: Tamamlanan 03.02.2009 04:50 (events: 2453, objects: 596962, time: 03:02 )

Virüslerin Çoğu da "\System Volume Information\" Diye Bi Dizinde
System Volume Information Dizini Ne İşe Yarıyor, Silsem Nolur acep :D :D ?

"System Volume Information" altinda yedekler tutuluyor. Hani XP'de System Restore yani bilgisayari gecmis bir tarihe geri getirme ozelligi varya onun belgeleri duruyor orada. Ben bilgisayarin Geri Yukleme ozelligini kapatiyorum. Sen de kapatabilirsin ve de o dizini silebilirsin

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Sil hiç bir şey olmaz.
Unlocker programı bu işi yapıyor.
Fişleme dizinidir orası
Bu dizinin içini görmek için en basit yolu, bir pardus veya linux çalışan CD ile sistemi açıp
klasörü görüntülenebilir, silinebilir.

Kubuntu 7.04 var usta yhaa Bundan Nasıl Görceezz Windows Dizinlerini :wacko: ?

kimseciq dedi ki:
"System Volume Information" altinda yedekler tutuluyor. Hani XP'de System Restore yani bilgisayari gecmis bir tarihe geri getirme ozelligi varya onun belgeleri duruyor orada. Ben bilgisayarin Geri Yukleme ozelligini kapatiyorum. Sen de kapatabilirsin ve de o dizini silebilirsin

Bi Gün Dizini Sildiğimi unutup da Geri Yükleme yapmaya çalışırsam seni anarım artık...(Ama Nasıl Anarım orasını Allah(cc) Bilir :D

MEHcker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
winrar ile de System Volume Information klasorünü görebilirsin. Bir ara bende bununla çok uğraştım daha oradakilerini sildim ve bilgisayarı kapatıp açtığımda açılmadı.Ona göre dikkat et!!!

Son mesajlar