Symbian Belle Kurma sorunu

SaidS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle herkese iyi akşamlar;

Nokia 500 Symbian Anna yüklü telefonuma Belle yüklemek istiyorum.Nokia Süite nin son sürümünü indirdim.Ancak 3.aşamada telefonla bağlantı kesildi diyor durup dururken.Bunu nasıl yapabilirim bilen var mı ? Belle gerçekten çok hoşuma gitti.Ayrıca internet'ten baktığımda bir çok kişinin benimle aynı sorunu paylaştığını gördüm.Yardım edebilirseniz sevinirim.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
En yakın Nokia Shop'a git 15 dakika da hallederler.

ugurcan90

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese iyi akşamlar;

Nokia 500 Symbian Anna yüklü telefonuma Belle yüklemek istiyorum.Nokia Süite nin son sürümünü indirdim.Ancak 3.aşamada telefonla bağlantı kesildi diyor durup dururken.Bunu nasıl yapabilirim bilen var mı ? Belle gerçekten çok hoşuma gitti.Ayrıca internet'ten baktığımda bir çok kişinin benimle aynı sorunu paylaştığını gördüm.Yardım edebilirseniz sevinirim.
nokianın b.kluğu işte 2 akşam önce alt komşuya tamam abi belle atarız dedim 4 kere uğraştım bağlantı kesildi cihazı yeniden başlatın tekrar takın vs. vs.

SaidS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tekrarladım 3 kere ama olmadı.Sizde oldumu sonunda _

Fx97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede aynı sorun var :( yardım edebilecek yok mu ?

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Nokia suite cihaz için belle güncellemesini gördü ve yüklemeye başlayınca mı bağlantı kesildi?

Bende c7 var ve belle yazılımını yüklerken otomatik olarak telefonumu yeniden başlatıyor ve bu sırada zaten bağlantı kesiliyor. Yeniden başlatınca kabloyu çıkarmadan pin kodunu girince yüklemeyi bitirme aşamasına geliyor zaten.

Fx97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefona yükleme yapacağı zaman telefon bağlıyken bağlantı yok hatası veriyo ve windows sanki yüz kez takıp çıkarmış gibi bi ses veriyo

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Arkadaşlar bende belle ilk çıktığında 3. adımda 5-6 kere takıldım ama yapamadım sonra bir arkadaş bana söledi ama saçma geldi ilk başta A4TECH CAMERA DRİVER ı sil dedi çakışıyomuş (eğer camera driverınız A4TECH marka ise silin programını) sonra bi baktım oldu, sizde deneyin %100 olacaktır.

yardım edebildiysem bi teşekkür yeter..

www.maxicep.com da böyle bir çözüm bulmuşlar. Sizde de kamera driverı yüklü ise silip öyle deneyin bir de.