SwiftKey Outlook kullanıcılarını sevindirecek!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
swiftkey-outlook-kullanicilarini-sevindirecek-sdn-01.jpg

Microsoft tarafından sunulan SwiftKey uygulamasının güncellemelerine yetişmek oldukça zor. Android için SwiftKey şimdi de Outlook odaklı yetenekler kazandı.

https://shiftdelete.net/swiftkey-outlook-kullanicilarini-sevindirecek

:: Peki Android için siz hangi klavye uygulamasını tercih ediyorsunuz?

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Swiftkey gerçekten tahminleri en güçlü olan klavye. Lakin temaları -bir ikisi dışında- berbat. Daha önceleri Touchpall klavye kullanıyordum. Olağanüstü güzel temaları vardı, çok hoş ve güzeldi. Lakin son zamanlarda öyle bir reklam bombardımanına maruz bıraktılar ki bizi tema mema dinlemeden çıkarıp attıp hemen. Swiftkeyi kurdum, reklam yönünden oldukça rahatız, lakin bunlar da tema konusunda çok berbatlar.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Swiftkey gerçekten tahminleri en güçlü olan klavye. Lakin temaları -bir ikisi dışında- berbat. Daha önceleri Touchpall klavye kullanıyordum. Olağanüstü güzel temaları vardı, çok hoş ve güzeldi. Lakin son zamanlarda öyle bir reklam bombardımanına maruz bıraktılar ki bizi tema mema dinlemeden çıkarıp attıp hemen. Swiftkeyi kurdum, reklam yönünden oldukça rahatız, lakin bunlar da tema konusunda çok berbatlar.
Arkadaşım bana önere bileceğin Türkçe karakterleri bulunan ve en önemlisi rahatsız edici reklamları olmayan klavye var mı? Bahsettiğin Swift klavye reklamsız mı?

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Arkadaşım bana önere bileceğin Türkçe karakterleri bulunan ve en önemlisi rahatsız edici reklamları olmayan klavye var mı? Bahsettiğin Swift klavye reklamsız mı?

Evet, Swiftkey hem reklam ile kimseyi rahatsız etmez, hem de tahmin gücü en yüksek olanı diyebilirim. Türkçe karakterleri tabii ki vardır.

Son mesajlar