Swf uzantılı bir oyunu siteye dosyaları ile yüklemek.

Bu konuyu okuyanlar

efsanevidemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba.

Bir isteğim var kolay galiba da internette aradım birşey bulamadım.:confused2:Sizede sorayım.Şimdi elimde bir oyun var swf uzantılı bir oyun.Bu oyunun "assets" klasöründe oyun dosyaları var 3 tane swc uzantılı dosya.Şimdi bu oyunun demo sürümü var normalde, ben paralı sürümünü buldum.;)Demo sürümünde oyun dosyaları yok sadece swf olduğu için o kolay.Paralı versiyonunu bir siteye yükleyeceğim geçici olarak.Saçma bir alan adı felan aldım FTP ile yükledim felan neyse.Denemeye geçince swf uzantılı dosyayı açtığımda "assets" klasöründeki oyun dosyalarını okumadığını farkettim.:eek:Bide bu oyunun paralı sürümünde size exe uzantılı bir açıcı veriyorlar bide html uzantısı veriyorlar.Htmlnin içine baktım swfyi açıyor.FTP ye sadece dosyalarını yükledim bir web sayfası yüklemedim.Şimdi istediğim şu , bu oyunun "assets" klasöründeki oyun dosyalarını okumasını nasıl sağlayabilirim? Elimde oyunun 3 farklı uzantılı hali var.(HTML,EXE,SWF)Oyun bilgisayarda sorunsuz çalışıyor.Üçünüde denedim sorunsuz fakat sitede açılmıyor işte.Oyunun başka dosyası yok zaten flash oyun.Kodu felan değiştirin dediler şu 777 meselesi onu yaptım gene olmadı.Yardımlarınızı bekliyorum.(Oyun pek popüler değil.Normalde ucuz fakat ekibi oyunu geliştirmeyi bıraktı ve herkes paralı sürümünü oynuyor:grinning:)