Suzerian Türkçe Yama Virüs

Bu konuyu okuyanlar

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Arkadaşlar Suzerain adlı oyunun türkçe çevrisini yaptığını iddia eden sitelerin hepsi mining virüsü indiriyor bilgisayarınıza , çeviri yapan kimse exe dosyası vermez dil klasörü vs şeklinde verir, onu geçtim steam workshopuna ekler. dediğim gibi bunu indirmeyin indirtmeyin başka forumlarda çok yakınılıyor indirip virüs kapanlar var haberiniz olsun

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Yanlış bilgi, Anonymous Çeviri dahil çoğu çeviri sitesi yamayı exe olarak verir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
birçok oyunu çeviri yaması ile oynarım bu güne kadar exe olarak kurulan sadece githubda olan unity oyunlarını otomatik google çevriye bağlayan çeviri programı hariç exe görmedim steamden indirdiklerim nasıl bilmem ama 3.parti olanlar dil dosyası veriyor

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
birçok oyunu çeviri yaması ile oynarım bu güne kadar exe olarak kurulan sadece githubda olan unity oyunlarını otomatik google çevriye bağlayan çeviri programı hariç exe görmedim steamden indirdiklerim nasıl bilmem ama 3.parti olanlar dil dosyası veriyor
Steamden banada öyle hep exe. li dosyalar varda hangi oyunlarda unuttum half life mesala 3.part olarak

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Dil yamaları genellikle .exe olarak yayınlanıyor. Eski oyunlar genelde basit bir şekilde dil dosyasını düzenleme imkanı vardı. Kurulum basitti. Şimdi ise düzenlemek için düzenlemek için üreticilerin kullandığı farklı farklı düzeltme programı var. Diğer bir sebep ise kurulum için teknik bir bilgiye sahip olmayan kişilerin kolay yoldan kurulum geliştirmesi.
Dil yamasını yapan grup da içine her hangi bir zararlı yazılım eklememesi. İndirilen dosyayı mutlaka taratın ve virüs total gibi sitelere analiz ettirin.