Süt bitti sıra dönere geldi !

Bu konuyu okuyanlar

YgzYr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
65
Döner paketleyen çalışanların skandal görüntülerine tepki yağdı! Bakanlık harekete geçti 22.01.2021

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde bir süt banyosu skandalı yaşamıştık ve geçtiğimiz gün yeni bir skandal gerçekleşmişti döner fabrikasında çalışan 2 işçi sosyal medya üzerinden paylaştığı bu video ile gündeme'e geldi.

Vatandaşın sağlığını hiçe sayan şahıslar için Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan açıklamada geldi. Yapılan açıklamada,
"Gerekli cezai işlemler uygulanmış ve Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur"
ifadelerine yer verildi.

"EN AĞIR CEZA VERİLMEDİĞİ SÜRECE REZALETLERİ BİTMEZ"
Kullanıcı açıklamasının devamında, "Rezillik, iğrençlik. En ağır ceza verilmediği sürece bu TikTokrezaletleri bitmez. Bu adamlara ayrı ağır bir ceza, işletmeye de ayrı ağır bir ceza vereceksiniz ki işletme sahibi her türlü işletmesini böyle başıboş adamlara bırakmaya korkacak"dedi.

Olay'ın gerçekleşme tarihi 21.01.2021

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Kaynağı görebilir miyiz acaba?
Çok merak ettim video linkini de atar mısın?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Midem bulandı. Bir de insanlar bunları alıp yiyor ya off off.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Tam ağzına sürmüyor ama yine de kötü. Maske takmıyor, etlerle oynuyorlar. Kendilerini Nusret sanıyorlar herhalde.
Ağzının yakınına getiriyor. Şöyle bir düşünsek diyelim adam terlemiş bir damla ter hoop etin üzerine düşüyor, ya da saçlar kıllar, tükürük.. Ayy daha düşünmeyeceğim çok iğrenç.

Reaksiyon puanı
1,056
Abartılcak birşey değil eliyle alıyor atıyor böyle ama eldivenli neyse onu geçtim ağzına götürüyor deydirmiyor ama belki değdiriyorda bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abartılcak birşey değil eliyle alıyor atıyor böyle ama eldivenli neyse onu geçtim ağzına götürüyor deydirmiyor ama belki değdiriyorda bilemedim
Yinede kötü ama oynaması hoş değil

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Herkes süt banyosu yapar benim muhabbet kuşum, ayran banyosu yapar. ?
Şimdi de döner. Bir de en sevdiğim yiyeceklerden biri. Etsiz hayat olmaz. ?