Suriye'ye gitti buz adam olarak geri geldi

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
video

buzadam3.jpg
ANKARA (İHA) - Cemil Batur adlı bir vatandaş, Suriye'de yakalandığını iddia ettiği ismi belli olmayan bir hastalık sonucu yemek yemiyor, buz üstünde yatıyor ve sıcakta eriyor.

Adana'da yaşayan ve 5 çocuk babası olan Cemil Batur, Suriye'de gittiği bir mevlüt sırasında yakalandığı hastalığın kendisini yemekten içmekten kestiğini ve buz üzerinde yattığını söylüyor. Batur'un isminin bile belli olmadığı hastalığının bir diğer belirtisi ise buz üzerinde yatması ve güneşe çıkamaması. Yaklaşık 22 gündür hiç birşey yemeyen Batur, bu süre içinde de tam 32 kilo verdiğini belirtti. En son patates yediğini anlatan Batur, sabah, öğle ve akşam hiçbirşey yemediğini, karnının aç olmadığını,hiçbir şekilde susamadığını, tek ihtiyaç duyduğu şeyin ise buz kalıbı olduğunu söyledi.

Adana'da gitmedik hastane bırakmadığını ifade eden Batur, doktorların hastalığına bir çare bulamadığını dile getirdi. İçinin tırnaklarından saçına kadar yandığını söyleyen Batur, vücut ısısının 36-37 derece olduğunu ve güneşte duramadığını ifade etti. İçindeki ateşi buzla söndürdüğünü kaydeden Batur, "Üzerime su döktükleri anda oh dünya varmış diyorum. Buza sarılıyorum. Soğuğa geçince iyiyim bir sıkıntım yok. Telefon bataryasını düşünün şarj edilince bende aynı onun gibi oluyorum" diye konuştu. Ankara'da da hastane hastane dolaşan Batur, hastalığının tedavisini bulmak için her yola

kaynak

Suriye'ye gitti buz adam olarak geri geldi - Mynet Haber

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Allah şifa versin , ne biçim bir hastalıkmış o öyle :wassat:

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
nasıl eriyo ya :wassat:

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Ne acayip hastalıklar çıkmaya başladı yahu.. Allah şifa versin..

bjk_ayse

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Allah şifa versin, adam zayıflaya zayıflaya bitecek yok olcak

anamur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
pes dogrusu bole hastalıktamı cıkmış...

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
wtf ? Bana saçma geliyor öyle bir hastalık...O kadar süre birşey yemeden duramaz. Reklam amaçlı olabilir..

Edit: Video'yu izledikten sonra asılsız olduğuna iyice emin oldum. Güneşe çıkınca mum gibi eriyorum diyor. Çıkıncada kendi kendine aklınca numara yapıyor. Yok birazdan hiç yürüyemez hale gelicem vs... Palavra bunlar. :D

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
22 gün bir insanın su içmeden durması mümkün değil.