Suriyelilere 40 milyar dolar harcayıp

Bu konuyu okuyanlar

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
tamam kaynak nerde o kadar ayırdıklarına dahil ben bulamadım,hangi siteden gördün ? bulamadığım için soruyorum

yani o kadar mülteciye bakmanın bir karını görmedinde o ayrı bir tartışma konusu
Ana haber bültenlerinde 2 gün önce verildi ve kuzenlerim de Avusturya'da oturuyor, onunla da benzer bi konuyu konuşmuştuk. O da Avusturya o kadar ayırıyorsa, Türkiye'ye çok rahat yeterli dedi, çünkü Avusturya'da ki iş daha ciddi boyutlarda.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Text ünvanlarında sardanınkinin değiştirilmesini oyluyorum Profesör, Rekör yerne; muhalif, boş muhalif, trol muhalif falan yazılmalı. Daha uygun olur.

Kaynak göstermediği başlığında millllllllletten kaynak talep eden, dilini 7/24 kolonyalasa temizlenemeyecek arkadaş! Benden sana bir tavsiye;
Dün çay dağıtılırken alanlara laf atan sen, bedavaya dağıtılıyor diye kızan gene sen. Noldu sana şimdi bir söylesen ? Bedavacı olmuşsun?

Ben sana açık adres verirsen kolonya kargolarım. Ama şunu bil. Bu virüsü öldüren madde, kolonya üzerinde Binde / Beş oranla kullanılıyor. Bazı kolonyalarda yok bile deniyor hatta.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Ana haber bültenlerinde 2 gün önce verildi ve kuzenlerim de Avusturya'da oturuyor, onunla da benzer bi konuyu konuşmuştuk. O da Avusturya o kadar ayırıyorsa, Türkiye'ye çok rahat yeterli dedi, çünkü Avusturya'da ki iş daha ciddi boyutlarda.
Anahaber bültenine bakarsak Türkiye Süper güç çok iyi ülke

Bana yazılı kaynak getir böyle iş olmaz, paylaşacaksan adam akıllı kaynakla paylaş

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Yetmez üstüne evi folyolarla kaplayıp üstüne bunu giymen lazım

bende yakında bunu giycem galiba
kara veba maskesi ile ilgili görsel sonucu
1584689854649.jpeg
1584689854675.jpeg

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Sardaukar, hükümete muhalif medyadan başka medya takip etmediğin için korona virüs nedeniyle çalışamayanlara yönelik alınan tedbirlerden, atılan adımlardan haberin yok tabi:

Bu parayı alan birisini şuana kadar görmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Avusturya 4, Rusya 6 milyar $ bütçe ayırmış. Bizim için de bu bütçe yeterli demek ki, onu uygun görmüşler. Suriyelilere harcanan paranın tamamı hazineden çıkmadı zaten, o yüzden o kadar para harcandı. Yoksa kim ne diye harcasın Suriyelilere o kadar parayı

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Vaay be bizim Sardaukar reis in 9 ay önceki konusu hortlatılmış :D

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
? ?

Aslında buraya birşey yazacağım konu tıkanacak ama şuanlık yazmamayı tercih ediyorum.
Ne alaka? Adam alan görmedim diyor. Ben alanları söylüyorum. Sonra konuyu siyasete getiriyorsun.

Kendimi değil herkesi düşünecekmişim. ? Benim anneme özel kanun mu çıkardı devlet? Esas sen ve senin gibiler yalan atmadan önce araştırın. Bilip bilmeden sallamayın.

Düzenleme sebebi : Hoş olmayan hitap şekli MrtAltg

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ne alaka? Adam alan görmedim diyor. Ben alanları söylüyorum. Sonra konuyu siyasete getiriyorsun.

Kendimi değil herkesi düşünecekmişim. ? Benim anneme özel kanun mu çıkardı devlet? Esas sen ve senin gibiler yalan atmadan önce araştırın. Bilip bilmeden sallamayın.

Düzenleme sebebi : Hoş olmayan hitap şekli MrtAltg
Siyaset bölümü yukarda görebilirsin. Araştır emekli kadının maaşının yarısını kesmişler. Bide o tarz cahil vs. demen hoş birşey değil.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Kaynak verirsem de senin gibilerin fikri kendisine zarar gelmeden değişmez.
Babam da emekli. Maaşını tam alıyor. ?

Senin okuduğun medyanın yalanlarına veya algı haberlerine karnım tok benim. Doğru da olabilir tabi ama habere bakmak lazım.
Bu tip haberlere senin gibiler araştırmadan analiz etmeden inanır zaten.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Bunun kanaatine nereden vardın?

Neyse konu daha fazla uzamasın çok öğrenmek istiyorsan sokak röpartajlarına bakabilirsin.
Şu tartışma sonrası bu kanaate vardım.
Ben bir haber paylaşmışım ve kısa çalışma ödeneğini şartlara uyan herkes alabiliyor. Bu halde konuya saçma bir yorum getirerek beni hedef yaptın. Kendimi düşünüyormuşum, ne alaka ise.

Ben paylaştığım haberi ispat da ettim ama sen ortaya attığın iddiayı ispat edemeyip sokak röportajı falan diyorsun. Böyle olmaz. Hükümet aleyhine ne iddia varsa araştırmadan inanıyorsun. Saplantı bir görüş bu.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Şu tartışma sonrası bu kanaate vardım.
Ben bir haber paylaşmışım ve kısa çalışma ödeneğini şartlara uyan herkes alabiliyor. Bu halde konuya saçma bir yorum getirerek beni hedef yaptın. Kendimi düşünüyormuşum, ne alaka ise.

Ben paylaştığım haberi ispat da ettim ama sen ortaya attığın iddiayı ispat edemeyip sokak röportajı falan diyorsun. Böyle olmaz. Hükümet aleyhine ne iddia varsa araştırmadan inanıyorsun. Saplantı bir görüş bu.
Tamam sen kendi yoluna ben kendi yoluma benim zamanım değerlidir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Neyse konu daha fazla uzamasın çok öğrenmek istiyorsan sokak röpartajlarına bakabilirsin.

Sokak Röportajlarında şöyle ultra tarafsızları izliyorsun dimi ?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Sokak Röportajlarında şöyle ultra tarafsızları izliyorsun dimi ?

Bilmiyordum sayende öğrenmiş oldum sağol.