Surface Pro 3: En Verimli Tablet

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Surface Pro 3: En Verimli Tablet

Bir süre önce sona ereceği de iddia edilen Surface serisinin önde gelen üyesi Surface Pro 3, Microsoft'a göre tablet bilgisayarlar arasındaki en üretken cihaz olma özelliğini taşıyor.

CMYK

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Param olsaydı Pro3 alırdım.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
iPad bir tablet, Surface ise bir Tablet PC. İkisi de çok ayrı bir cihaz bence, ayrı değerlendirmeli. Notebook gibi kullanmak istiyorsanız üstünde photoshop açmak, yazılım kodlamak, online oyunlarınızı oynamak, torrent kullanmak gibi daha saymakla bitmeyecek bir çok şey için Surface tek tercih.

Para sıkıntım olmasa kesinlikle bir tane surface edinirdim.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
iPad ile aynı fiyat yap o zaman tamam.

slaves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
http://www.istanbulbilisim.com.tr/?act=StoreFront&type=search&keyword=surface pro 3

512 gb olanı 3 binlira olsa kesin alırım ben mesela hem hafif hem şık hemde endüstriyel otomasyon tarafında bazı yazılımlar kullanıyorum 10 numara olur bununla bir laptop taşıyacağıma

acaba içindeki ssd değişiyormu 64 olanı alıpda kendimin 600 -800 lira verip 512 gb ss ile değiştirebilsek 6 bin tl den kurtulmuş oluruz

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
surface serisi tamiri en zor ürünlerdendir. parça değişimine müsade etmiyor. türkiyede de resmi olarak gelmedi. bu yüzden servisi aldığınız yer oluyor.

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Türkiye'ye gelmediği sürece hiç bir anlamı yok bence.