Sürekli Atatürk' e Hakaret Videosu Yayınlayan Youtube Yine Bir Tane Daha Hakaret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kutay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçenlerde arkadaşımın biri youtube u kurcalarken bir video bulmuş video bu sefer kürtler tarafında upload edilmiş ve atatürk e hakaret içeriyor artık youtube a girmiyorum ve duyarlı sdn üyelerininde girmeyeceğini umuyorum işte o iğrenç videonun linki: http://www.youtube.com/watch?v=E7YDjeu_5rA bu video yu sildirmek için ne gerekiyorsa yapalım

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
onu yayınlamaya çalışanları bulmıyım valla hacklerim grafik olarak onlara hareket çekerim konu kitlensin video silimiş

Kutay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet video çok şükür silinmiş

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
sonuçta youtube bilerek hadi atatürke hakaret yayınlayan video koyun diye uğraşmıyor, oraya o videları koyan insanlardaki zihniyet değişmedikçe durmayacaklardır tahminimce
eğer girmeszek youtube'a "Flag as Inappropriate" seçeneği ile çirkin bulduğumuz videoları ihbar edemeyiz

asiruzgar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar açıkça sizlere şunu söylemek isterim artık ben sizi müslüman olduğunuza inanmak istemiyorum çünkü inanılacak bi durum görmüyorum ortada siz atatürk e mi tapmaya geldiniz bu dünyaya yoksa ALLAH a mı... Dininiz sizlere barışçıl ve insancıl olmayı gösterirken sizler insanları dışlıyor ve milliyetçilik yapıyorsunuz ve türk olmayan her insana hakaret ediyorsunuz sizin için söylüyebileceğim tek şey

ALLAH SİZİ CEHENNEM den KORUSUN...

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Sakin ol asiruzgar. Duygularını anlıyorum, ama herkes kendine bir rehber seçmekte özgürdür. Sen Allah'a ibadet ediyorsun diye başkaları da etmek zorunda değil. Milliyetçilik olayı konusunda elbette haklısın; yani biz Türküz, Türk'ten başkası insan değil gibi insanı başkalarına kötü davranmaya iten yaklaşımlar bir çok millette var halbuki birbirlerinden hiç farkı yok. Yunanlılar da, İsrailliler de, İtalyanlar da, Almanlar da (liste genişletilebilir) dünyanın en üstün ırkının kendileri olduğunu ve dünyayı kendilerinin yöneteceğini iddia ediyorlar. Halbuki hepsi de birbirinin aynı, hiç birisi de kendi ırkını doğmadan evvel kendisi seçmiş değil. Ancak dediğim gibi, yine de bu bize onların rehberini kendimiz tayin etme hakkını vermez. Mustafa Kemal Atatürk'ü şahsen de sevmeyebiliriz, tüm toplumu etkileyecek hataları da olmuştur onlar ayrıca eleştirilebilir; ama bizim için çok güzel imkanları ortaya koyduğunu göz ardı etmemeliyiz, bir çok açıdan ona müteşekkiriz. (Hoş bugün Kemalist olduğunu iddia eden sözde "aydınlar" rehber seçtikleri Mustafa Kemal'den çok alakasız yaşıyorlar, nasıl rehberlikse..)

Ayrıca şu noktaya da değineyim, dediğim gibi Atatürk'ü şahsen sevmeyebiliriz, ama ona yapılan her hakaret onun şahsında milletimize ve devletimize yapılmıştır. Dolayısıyla devlet olarak kendini ortaya koymak istiyorsa Türkiye, Mustafa Kemal'e bu anlamda sahip çıkmalıdır.

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
This video has been removed due to terms of use violation.

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
asiruzgar dedi ki:
arkadaşlar açıkça sizlere şunu söylemek isterim artık ben sizi müslüman olduğunuza inanmak istemiyorum çünkü inanılacak bi durum görmüyorum ortada siz atatürk e mi tapmaya geldiniz bu dünyaya yoksa ALLAH a mı... Dininiz sizlere barışçıl ve insancıl olmayı gösterirken sizler insanları dışlıyor ve milliyetçilik yapıyorsunuz ve türk olmayan her insana hakaret ediyorsunuz sizin için söylüyebileceğim tek şey

benim müslüman olup olmayacağıma sen mi karar vereceksin pıf! Atatürkçüyüm ve müslümanım var mı ötesi?!!

ottoman53

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adamlar bizim sinirlenmemizden zevk alıyolar dolayısıyla devam edecektir böyle videolar

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Böyle şeyleri takmayın arkadaşlar şikayet edin geçin . Hiç muhatab olmayın siz laf atınca karşı taraftakini adam yerine koymuş oluyorsunuz. Ben de youtube yerine izlesene kullanmak istedim ama işte bir yere kadar çoğu videoya ulaşmak için youtube birebir ama izlesene de fena değil .

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
biz şuan yasıyorsak bazıların nefes alamadıgı ıcın yasıyoruz.MUSTAFA KEMAL'i örnek almıyan bir kişi kimi örnek alıyor öcalanı mı?

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
biz şuan yasıyorsak bazıların nefes alamadıgı ıcın yasıyoruz.MUSTAFA KEMAL'i örnek almıyan bir kişi kimi örnek alıyor öcalanı mı?

Bu nasıl bir soru böyle? Atatürkün alternatifi öcalan mı ki, ikisinden birini tercih edeceğiz.

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0

çok gereksiz sert olmuş yorum,kimsenin inancı hakkında bu kadar keskin konuşamazsın,bana atatürk imansız gitti diyebilir misin?vatan sevgisi imandandır diye hadis de var,ve bu adam ne olursa olsun bu millet için uğraş vermiş,burda önemli olan şahıs değil ki zaten atatürke hakaret etme konusunda da ne yazık ki şunu söylemeliyim en çok hakareti kendi milleti ediyor sevmeme hakkın var ama saygı duymama lüksün yok

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
[video=youtube;E7YDjeu_5rA]http://www.youtube.com/watch?v=E7YDjeu_5rA[/video]

sadece girişindeki görüntüyü yakalayabildim

---------- Post added at 13:23 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

buda videoya gelen cevap
[video=youtube;YWYD2v_rwSs]http://www.youtube.com/watch?v=YWYD2v_rwSs[/video]

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
ya bu tür video ları yayınlamayaın burada,siz tıkladıkça hiti artacak

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
video silinmiş tıkı falan artmıyor ben sadece kendini bilmezlerin ne yaptığını göstermek için koydum buraya ayrıca karşındakinin sana ne yaptığını bileceksin sen daha kötüsünü yapabilesin...

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
ne artmıyor,artıyor hiti, sana taş atana sen gül at diye bir söz vardır,yani Allah'a havale et,öbür dünyada kötülüğün karşılığı vardır

sdbz

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Biz müslümanız, devletimiz için çalışan herkese minnet duyarız, hele ülkemizi kurtarana, bu uğurda en ufak bir fedakarlık yapana vefayı boynumuzun borcu biliriz.
Birileri bizi müslümanlar ve Atatürkçüler diye ayırmaya çalışıyor, siz de hemen gaza geliyorsunuz.
bunu yapan ile o videoyu koyan aslında aynı kişi :)

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
4 yıllık mevzuu nasıl olduda hortladı yine:)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bende konuya girmeden sandım youtube yine kapanma yolunda diye :D

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sakin ol asiruzgar. Duygularını anlıyorum, ama herkes kendine bir rehber seçmekte özgürdür. Sen Allah'a ibadet ediyorsun diye başkaları da etmek zorunda değil. Milliyetçilik olayı konusunda elbette haklısın; yani biz Türküz, Türk'ten başkası insan değil gibi insanı başkalarına kötü davranmaya iten yaklaşımlar bir çok millette var halbuki birbirlerinden hiç farkı yok. Yunanlılar da, İsrailliler de, İtalyanlar da, Almanlar da (liste genişletilebilir) dünyanın en üstün ırkının kendileri olduğunu ve dünyayı kendilerinin yöneteceğini iddia ediyorlar. Halbuki hepsi de birbirinin aynı, hiç birisi de kendi ırkını doğmadan evvel kendisi seçmiş değil. Ancak dediğim gibi, yine de bu bize onların rehberini kendimiz tayin etme hakkını vermez. Mustafa Kemal Atatürk'ü şahsen de sevmeyebiliriz, tüm toplumu etkileyecek hataları da olmuştur onlar ayrıca eleştirilebilir; ama bizim için çok güzel imkanları ortaya koyduğunu göz ardı etmemeliyiz, bir çok açıdan ona müteşekkiriz. (Hoş bugün Kemalist olduğunu iddia eden sözde "aydınlar" rehber seçtikleri Mustafa Kemal'den çok alakasız yaşıyorlar, nasıl rehberlikse..)

Ayrıca şu noktaya da değineyim, dediğim gibi Atatürk'ü şahsen sevmeyebiliriz, ama ona yapılan her hakaret onun şahsında milletimize ve devletimize yapılmıştır. Dolayısıyla devlet olarak kendini ortaya koymak istiyorsa Türkiye, Mustafa Kemal'e bu anlamda sahip çıkmalıdır.

Konu eski ama ben Gazi M.K. Atatürk'ün torunu olarak bu laflara tahammül edemem !!! Şu sahsın söylediklerine bakar mısınız ? Kibar ağızla kötülüyor atamızı..

YOKSA ben mi yanlış anladım ? Böyle insanlar olduğu sürece sömürgelikten kurtulamayız. Al işte şimdi bile ABD den yönetiliyoruz. Malum günümüzdeki liderler oralardan yetişmiş de gelmişler... Neyse çok kötü şeyler söylemeden bitiriyorum sözlerimi !

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Diyeceğini demişin zaten. Çok paranoyaksınız onu söyleyeyim . Zaten birini israilin abd'nin uşağı ilan etmede üstümüze yok . Ki arkadaş M.K.Atatürk'e laf atmamış niye bu kadar sinirlendiniz anlamadım . Kişiler hata yapabilir kusursuz kul yoktur Atatürk'ün her yaptığı doğrudur diye bir şey de yoktur . Ona göre öyleymiş öyle olmuş biz laf atmadan şunda hata yapılmış diyerek doğrusunu bulmalıyız .
Ki böyle yaparak has Atatürkçü de olunmuyor . Ben kaç tane sözde Atatürkçü gördüm . Atatürkçü olacaksan vatanın için bir şey yap bir şey koy ortaya asıl atatürkçülük budur .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...