Superonline Zte modem mi daha iyi yoksa Huawei mı?

CengizhanTr2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4ay önce Superonline Huawei modemi Zte modem ile değiştirdi fakat bu Zte modem odamda çok fazla çekmiyor.özellikle Twitch de yayın izlerken nerdeyse her saniye başı dönüyor görüntü 144p de zor açılıyor.Odam ile modem tam çaprazlar ve aralarında maksiumum 5m mesafe var araya ayakkabılık giriyor o kadar .Şimdi superonline dan eski modemi isteyecem fakat bu modem mi daha iyidir yoksa Huawei gerimi dönsem bilemedim ben size iki modeminde modellerini bırakıyorum rica etsem hangisi daha iyidir hangisinin sinyal kalitesi daha iyidir bana söyleyin
Superonline Huawei wi fi modeli HG255s (Huawei)

Superonline Zte modem H267A

Not modemin resmini çekemediğim için birebir aynı modelin resmini internetten buldum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-19-23-12-14-586_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2020-04-19-23-12-14-586_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 2,230

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4ay önce Superonline Huawei modemi Zte modem ile değiştirdi fakat bu Zte modem odamda çok fazla çekmiyor.özellikle Twitch de yayın izlerken nerdeyse her saniye başı dönüyor görüntü 144p de zor açılıyor.Odam ile modem tam çaprazlar ve aralarında maksiumum 5m mesafe var araya ayakkabılık giriyor o kadar .Şimdi superonline dan eski modemi isteyecem fakat bu modem mi daha iyidir yoksa Huawei gerimi dönsem bilemedim ben size iki modeminde modellerini bırakıyorum rica etsem hangisi daha iyidir hangisinin sinyal kalitesi daha iyidir bana söyleyin

Not modemin resmini çekemediğim için birebir aynı modelin resmini internetten buldum
Huawei modelini 150metrekarelik evin ortasında duruyor. Benim odama gelene kadar iki duvar geçiyor. Ona rağmen hiç sorun yaşamıyorum. Çok kaliteli modem. 5 yıldır hiç sorun yaşatmadı bana.

CengizhanTr2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Huawei modelini 150metrekarelik evin ortasında duruyor. Benim odama gelene kadar iki duvar geçiyor. Ona rağmen hiç sorun yaşamıyorum. Çok kaliteli modem. 5 yıldır hiç sorun yaşatmadı bana.
Peki hangi modeli sizdeki?

CengizhanTr2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Hocam terastayım valla aşağıya inmeye çok üşendim ama HG255S olması lazım. Teras içinde arada 2 kat var. 1 diş çekiyor ama hız yetmiyor arada kopuyor.
[/QUOTE
Peki sağolun biraz daha araştırayım ona göre eski modeme dönerim.

Sahset Hakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Bu modem hem 5 GHz hemde 2.4 GHz destekliyor 5 GHz çok az çeker 2.4 GHz ye bağlanırsanız daha geniş alanda çekim gücü sağlar