Superonline İnternet Hizmeti !

Bu konuyu okuyanlar

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Fiber olanını arkadaşta kullandım gerçekten çok iyi ancak her bölgeye hizmet vermiyor.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
bende bulunmakta :) 10 mbps kotasız kullanıyorum gayet memnunum iyiki geçmişim ttnet den superonline'a :D

herkese iyi geceler yatmam lazım yarın dershanede sınavım var :) soracak sorunuz olursa siz yazın ben yarın cevaplarım :)

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
eğer altyapımda superonlıne olsaydı hiç düşünmez geçerdim.
ttnete özel açılmış bunca konudan sonra hala sabit telefonu ve o REZİİL TTNET i hala kullanıyorsan hiç düşünme kapat bence. keşke benim de oturduğum yerde superonlıne gibi bir nimet olsaydı...

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Geçme şansınız varsa düşünmeniz hata. Bir gelemedi ki biz de şu fiberin tadına bakalım.

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
superonlıne altyapısına sahip olduğunu bildiği halde hala ttnet le cebelleşen superonlıneye tereddüt eden kimse yok xD

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Adana'ya döndüğüm an aboneliğimi başlatıcam,her ne kadar bazı paketlerde 50 ,100 gb gibi adil kullanım koşulu olsada bilinçli bir kullanıcının bu sınırı aşmayacağını düşünüyorum ve sabırsızlanmadan da edemiyorum. :)

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
İst. mecidiyeköyde varmı bu super online? yoksa sadece sitelerdemi var ?

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Ben 10mbps sınırsız kullanıyorum .. memnunum aslında .... ttnet felan bağlatmadık superonlıne ın gelmesını bekledık...

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Ben 10mbps sınırsız kullanıyorum .. memnunum aslında .... ttnet felan bağlatmadık superonlıne ın gelmesını bekledık...

Ne kadar ücret ödüyorsunuz 10 mbps sınırsız tarifesine? Fiber İnternet Tarifesinde 10Mbps Limitsiz 49TL
FİBER İNTERNET PROPAKET
10Mbps Limitsiz 99TL
Farkları nedir acaba bunların?

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Adil kullanım çıktı mertlik bozuldu. Utanmasalar karneyle internet verecekler. Vodafone'undan ttnet'ine hepsini Allah ıslah etsin. Doymadılar.

Earcome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ne kadar ücret ödüyorsunuz 10 mbps sınırsız tarifesine? Fiber İnternet Tarifesinde 10Mbps Limitsiz 49TL
FİBER İNTERNET PROPAKET
10Mbps Limitsiz 99TL
49TL olan paket aylık 50GB kotalıdır ve kota aşımında ekstra para ödemek yok onun yerine internet hızın 512kb oluyor.Diğer paketlerde de durum aynı yani 5 katı kota veriyor sana mesela 20Mbps için 100GB olay bu. Aslında normal bir kullanıcı için yeterli tabi hergün film oyun vs indirirsen delinir.Sitsinden kota durumunu takip edebiliyorsun.

PROPAKET tamamen sınırsız olandır fiyatından belli oluyor :biggrin:

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Alıntı:
aliitemel´isimli üyeden Alıntı
FİBER İNTERNET PROPAKET
10Mbps Limitsiz 99TL
49TL olan paket aylık 50GB kotalıdır ve kota aşımında ekstra para ödemek yok onun yerine internet hızın 512kb oluyor.Diğer paketlerde de durum aynı yani 5 katı kota veriyor sana mesela 20Mbps için 100GB olay bu. Aslında normal bir kullanıcı için yeterli tabi hergün film oyun vs indirirsen delinir.Sitsinden kota durumunu takip edebiliyorsun.

PROPAKET tamamen sınırsız olandır fiyatından belli oluyor

TTNET te oldugu gibi sınırsız yazıpta ınternet hızının dusme olayı var mı?

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92

PROPAKET tamamen sınırsız olandır fiyatından belli oluyor :biggrin:

Ben 1 mbps internette birşey indirmeden aylık 30gb oluyor hemen hemen :) Bu ay biraz upload yaptım interneti fazla kullanmadığım halde bu kadar oldu :D
kota.jpg

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben 1 mbps internette birşey indirmeden aylık 30gb oluyor hemen hemen :) Bu ay biraz upload yaptım interneti fazla kullanmadığım halde bu kadar oldu :D
kota.jpg

Aynı sorun 1 mbitteyken bendede oluyordu belkıde ınternete fazla takılıp vıdeo ızlemen veya ona benzer kotana etkı edecek bır cok faaliyette kotana etki eder sadece download yapman etkı etmez.

Ben 8mbit e geçtim yaklaşık 7-8 ay fılan oldu dogru hatırlamıyorsam bu zamana kadar kotayı astıgım cok oldu yuzlerce gb olarak :D hatta bır arkadas 5 tb downlaod ettgını bıle gordum ınternet hızına hıcbır etkı yapmadı nedense bu ay agustos ayında benım ınternet hızım 512 ye dustu. Bu sınırsızlarda kota asımına uygulanan ınternet hızının dusurulmesı cok sacma 8-16-32-... gibi internet bağlantısı alanlar zaten download yapmak ıcın alıyorlar bunun dısında bu kadar hızı ne yapsınlar bundana dolayı cok sacma bır uygulama ve sunuda eklemek ıstıyorum dünyada en pahalı internet Türkiye'de kullanılıyor bunuda bizler kullanıyoruz

anamur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
valla hocam ben turk telekoma aylık sabit ücret olan 20 tl vermemek icin super onkıne gectim. Kurulumda dün gercekleşti...Sana bu konuda birşey deyemiycem,ama snu soleyim sende ev telefonunnu kullanımıyorsan vede boyle salak bir sabi ücret odemek istemıyorsan durman kabahat hemen gec....

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
ben yaklaşık bir senedir fiber interneti kullanıyorum arkadaşlar ve her ay 50GBtı çok rahat geçiyorum ve hız düşüşü falan da olmuyor.... gayet memnunum....

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yorumlarınız için teşekkür ederim yakın zamanda superonline'a geçiyorum

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Bişey soracam bu lokasyon kendi binamızda olması gerekiyo bize 500 m ötedeki bir apartmanın adı var ama ordan bize bağlanmazmı ?