SüperCan Kaptan Amerika'nın Yanında

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sen ne diyorsun birader?? Padisahin sarlatani gibi ortamlarin jokeri gibiymisim felanmi saniyorsun? Beni banlamis olunca ne oluyor? tehdit eder gibi ne anlatmak istiyorsun? Elinize yetki verilince insanlari tehdit etme yetkisidemi verilmis oluyor? Birakin bu isleri beni neden hala banladiginizida bilmiyorumya.Burada yani forumda konulara katiliyorum yeri geliyor elestiri yapiyorum SENI YENI BANLANMADINMI soruya bak. Sen genemi geldin lan dermissin gibi.Uslubuna dikkat et birader..Benden rahatsizsan gene banlarsin nasil olsa anahtari vermisler elinize

Ne münasebet canım. Yanlış hatırlamıyormuşum, kurallara uymadığın için uzaklaştırılmışsın. Bildiğin üzere multi üyelik yasak, bu nedenle bu üyeliğinide sonlandırmak zorundayım.

kyz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne münasebet canım. Yanlış hatırlamıyormuşum, kurallara uymadığın için uzaklaştırılmışsın. Bildiğin üzere multi üyelik yasak, bu nedenle bu üyeliğinide sonlandırmak zorundayım.

Multi uyelik nedir? banlanma sebebini neden ogrenemiyorum? ozel mesaj yaziyorsun okumak icin siteye giremiyorum.boyle sacma sapan sey varmi. tabi hepiniz muhafazakarsiniz benim muhalif yorumlarim elestirisel yaklasimlarim rahatsiz ediyor. senin bulent arinctan ne farkin varki. banla banla ben seni bak nerenden banlicam

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Multi uyelik nedir? banlanma sebebini neden ogrenemiyorum? ozel mesaj yaziyorsun okumak icin siteye giremiyorum.boyle sacma sapan sey varmi. tabi hepiniz muhafazakarsiniz benim muhalif yorumlarim elestirisel yaklasimlarim rahatsiz ediyor. senin bulent arinctan ne farkin varki. banla banla ben seni bak nerenden banlicam
Terbiyesizliğe gerek yok, ilgili arkadaş dönecek sana

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Çocuklar için güzel bir oyun. Ancak sdn'nin neden bu kadar abartıp özel bölüm açmış anlayamıyorum. Türk oyunu demişsiniz. Nihayi taşıdır demişsiniz. O zaman İstanbul Kıyamet Vakti, Mount and blade, i can footbal gibi türk oyunlarına neden özel bölüm açmıyorsunuz ?

Yeni çıkan oyunlar için bu tarz reklam kampanyaları yapılır. Firma gelip talep ediyor bunu. IKV ya da diğer oyunlarda da gelip talep ederlerse o zaman oturup konuşulur.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
o zaman neden Türk oyunudur destekleyelim sektör gelişsin diyoruz kılıf arıyoruz ki? reklam bu parayı veren düdüğü çalar deseniz ben daha samimi bulucam sizi:)

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
o zaman neden Türk oyunudur destekleyelim sektör gelişsin diyoruz kılıf arıyoruz ki? reklam bu parayı veren düdüğü çalar deseniz ben daha samimi bulucam sizi:)

Bu mantıkla Türkiye bir oyun sektörünün gelişmeyeceğini daha öncede yazdım şimdi de tekrarlıyorum. Türkiye'de her şey çok ucuz ve kimsenin kimseye güveni yok. Böyle bir millette hiç bir sektör gelişmez. Gelişenlerde 5 yılda bir kriz yaşamaya mahkum olur.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
SüperCan bence dahada gelişmeli. :)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Yeni çıkan oyunlar için bu tarz reklam kampanyaları yapılır. Firma gelip talep ediyor bunu. IKV ya da diğer oyunlarda da gelip talep ederlerse o zaman oturup konuşulur.

İşte bende yayınlanan içeriğin reklam mı ? yoksa haber mi olduğunu öğrenmek istedim. Madem reklam aldınız o zaman hayırlı olsun diyelim.