Haber Süper Lig'de küme düşen son takım belli oldu! Ankaragücü'nde büyük yıkım

Epes patos

Asistan
25 Kasım 2023
171
26
28

Trendyol Süper Lig'de 38'inci ve son hafta heyecanı yaşandı. Küme düşme hattında yaşanan dev heyecanın ardından Süper Lig'e veda eden son takım Ankaragücü oldu.Trendyol Süper Lig'de 38'inci ve son hafta heyecanı bugün oynanan maçlarla birlikte sona erdi. Trabzonspor deplasmanında 2-1 öne geçtiği maçtan 4-2 mağlup ayrılan Ankaragücü, Süper Lig'e veda etti.

KamtariR

Profesör
2 Nisan 2019
2,589
1
2,755
358
A.Gücü için üzgünüm, fakat Emre Belözoğlunun suratını görmek için buna değerdi.

ridvan1452

Profesör
30 Temmuz 2007
2,595
24
218
Ben Ankara da oturuyorum. Önümüzdeki yıl kombine almayı planlıyordum. Ankaragücü’nün düşmesine üzüldüm

aşkınyolcusu

Profesör
1 Nisan 2021
1,836
4
1,612
358
25

Trendyol Süper Lig'de 38'inci ve son hafta heyecanı yaşandı. Küme düşme hattında yaşanan dev heyecanın ardından Süper Lig'e veda eden son takım Ankaragücü oldu.Trendyol Süper Lig'de 38'inci ve son hafta heyecanı bugün oynanan maçlarla birlikte sona erdi. Trabzonspor deplasmanında 2-1 öne geçtiği maçtan 4-2 mağlup ayrılan Ankaragücü, Süper Lig'e veda etti.
Kadro kaliteleri Konya'dan çok daha iyiydi, düşmeleri sürpriz oldu, sezon başı üstlerde olur deniyordu, geçmiş olsun.

Tella

Asistan
18 Aralık 2022
171
85
28
33

Konya'nın düşmesini bekliyordum. yazık oldu

redyellow

Doçent
3 Kasım 2008
705
11
18
Gs konyayı konyada yendi, Ankara gücü iki defa öne geçtiği halde galibiyeti koruyamadı, düşüşlerinin tüm sorumluluğu kendilerine aittir, bir de Emrenin defansı sağlama almak yerine sürekli hücum ettirmesi de çok yanlıştı.