Süper Lig 1. Hafta - Bucaspor 0 Beşiktaş 1

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
news_manset_resim_rd_Sevinc001.jpg

Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Bucaspor deplasmanına çıkan 'Karizma Kartal', istediğini tek golle aldı. İzmir temsilcisini 1-0 deviren Beşiktaş'ın yeni yıldızlarından Guti de ilk maçında asist yaptı!

Maça çok iyi başlayan Beşiktaş, özellikl yıldız oyuncularıyla Süper Lig'in yeni takımına zor anlar yaşattı. Maçın başlarında Quaresma'nın ortasında Guti kafayı vururken top az farkla dışarı gitti. İlk devrede oyunda üstün olmasına rağmen aradığı golü bulamayan Kara Kartal'da beklenen gol ikinci yarının hemen başında geldi.

Devrenin henüz 18. saniyesinde Guti'nin pasında topu ağlara gönderen Bobo, takımını 1-0 öne geçirdi. İlerleyen dakikalarda Ediz'in atılmasıyla 10 kişi kalan Bucaspor, özellikle Mendy'le gol pozisyonları yakaladı. Buna karşın Beşiktaş da hızlı ataklarla farkı açma şansı yakalasa da kalan dakikalarda başka gol olmadı ve siyah beyazlılar, ligin açılış maçında Bucaspor'u 1-0 yenerek sezona 3 puanla başladı.

(Ligtv.com.tr)

BUCASPOR: 0 - BEŞİKTAŞ: 1
STAT: Atatürk
SAAT: 22.00
HAKEM: Barış Şimşek
YAYIN: LİG TV

BUCASPOR:
Carlos, Onur, Ediz, Orhan Ak, Mulemo, Musa Aydın (Dk. 58 Mendy), Ragıp, Leko (Dk. 63 Sercan), İbrahim Dağaşan, Erkan, Emre Aktaş
TEKNİK DİREKTÖR: Bülent Uygun

BEŞiKTAŞ:
Hakan, Erhan, Zapotocny, Ferrari, İbrahim Üzülmez, Quaresma, Ernst, Guti, Necip, Nihat, Bobo
TEKNİK DİREKTÖR: Bernd Schuster
SARI KARTLAR: Mulemo, Leko, Ediz (Bucaspor), Ferrari (Beşiktaş)
KIRMIZI KART: Ediz

DETAY

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hakemlerden çekeceğimiz var bu sene

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
KArtal üstün oynadı ama 1-0 her zaman tehlikelidir.Allah tan kaza olmadı.Delgado çok iyiydi.Yedekleirmiz ise çok kaliteli.Bu yıl iyi bir takım olacağız.En büyük isteğim nihat ve necip gibi Türk futbolcuların formunun zirvesine ulaşmaları

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Maçın genelinde kötüydü Beşiktaş, özellikle ve de maalesef Q7'miz. Ancak henüz yolun başındayız, takım sisteme alışıp uygulayabildiğinde, inşallah bir de forvet gelince özlenen Beşiktaşı görebileceğiz. Kazanarak başlamak güzel oldu.

İlaveten hakem çok kötüydü ama Nihat maalesef ondan da kötüydü. Umarım bu böyle devam etmez.

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
siz gutiyi q7 yi filan boşverin
necip çok iyi bir oyuncu olma yolunda hızla ilerliyor

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş golü en güzel zamanda buldu. Zira zaman ilerleseydi zorlanabilirdik. Golden sonra oyuna hareket geldi. Quaresma kendisine yakışmayacak bir golü kaçırdı. Guti fiziksel olarak hazır değil. Nihat güven vermiyor. Necip Uysal da bu sene kilit oyuncularımızdan biri olacak.

Ayrıca sadece Ferrai'nin adı gözüküyor ama Guti ve Zapo'nun da birer sarı kartı var.

Uzun zamandır lige 3 puanla başlayamıyorduk bu da çok güzel oldu.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Beyler havanin 35 derece olduğunu, daha ilk maçlar olduğunu unutmamak gerek.Kışa doğru dahada oturacak bu takım.Ama hakemler ne olur onu bilemeyeceğim.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
BİR SANTRAFOR İSTİYORUM FAKAT...
Bucaspor-Beşiktaş karşılaşmasının ardından açıklamalar yapan Bernd Schuster;

`Bucaspor`u kendi sahasına domine etmeye çalıştık. İkinci yarının başında golü bulduğumuz için rahatladık. Oyunu daha rahat oynadık. İkinci golü de bulabilirdik fakat olmadı. Futbolcularım istediklerimin hepsini yerine getirdiği için mutluyuz. Bu maçın zor olacağını biliyorduk. Bucaspor ikinci ligden yeni geldiği için çok istekli bir futbol oynadılar. Dediğim gibi golü bulduktan sonra kilidi açtık.

Santrafor transferini istiyorum. Fakat transfer sezonunun sonuna geldiğimiz için böyle transfer yapmak kolay gerçekleşmiyor. Olursa tabi ki bir golcü istiyorum.

Maç oynadıkça daha hazır hale geleceğiz. İşimiz o zaman daha kolay olacak. Daha güzel bir futbol oynayacağız ve taraftarımızı mutlu edeceğiz` diyerek sözlerini tamamladı.
Beşiktaş | Haber 1903 - Beşiktaş`ın Kalbi - BİR SANTRAFOR İSTİYORUM FAKAT...

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
İlk maçlar bunlar...
Hani oyun oynarken ilk elin günahı olmaz derler ya o şekil...

Kusurlar hatalar eksikler olacak

Güzel olan bu eksiklerin hataların kusurların içinde 3 Puanı alabilmek...

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
necip necip ve necip diyorum başkada bişey demiyorum:)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
necip necip ve necip diyorum başkada bişey demiyorum:)

bu gelişimin sebebi ne ola ki :lol:

Gnecip_uysal_buca.jpg

Beşiktaş`ın genç futbolcusu Necip Uysal bu akşamki maçta yine göz doldurdu. Maçtan sonra açıklamalar yapan Uysal;

`Dünyaca ünlü yıldızlarla aynı takımda oynamak bana çok gurur veriyor. Eskiden televizyondan izlediğim Guti ile şimdi aynı takımda futbol oynamaktan çok mutluyum. Guti`den çok şey öğreniyorum ve öğrenecek birçok şeyim daha var. Takım olarak birçok başarı elde edeceğimizi düşünüyorum` dedi.

Beşiktaş | Haber 1903

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Necip'in ismini sevmiyorum yahu. Bu hayattaki en büyük düşmanım. Şimdi yanımda olsa derisini canlı canlı yüzerim. Ve hayatta sadece onun için kötü isteklerim var. Aha buraya yazdım oh!

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
ilk maçtan başladı hakemler allah sonumuzu hayır etsin görülen o ki bu senede sadece takımlara değil hakemlere karşıda yarışıcaz necip'e gelince çok güzel oynadı biraz daha geliştimi takımın omurgası olacağı kesin