Haber Suicide Squad video oyunu ertelendi

Bu konuyu okuyanlar

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
suicide-squad-video-oyunu-ertelendi 1.jpg

Warner Bros. yaptığı açıklamada Suicide Squad adlı oyunlarının 2022 yılından 2023 yılına ertelendiğini duyurdu. Şirket, bundan önce de pek çok büyük oyunlarında erteleme kararı almıştı. Bunlara ek olarak, Gotham Knights ve Hogwarts Legacy oyunlarında da herhangi bir değişikliğin olmadığını 2022 yılında oyuncuların karşısına çıkacağını belirtti. Burada da Suicide Squad dışarıda bırakıldı.

Sizler Suicide Squad video oyununun ertelenmesiyle alakalı neler düşünüyorsunuz?

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
Yapımları kadar berbat olacağından şüphem yok. Sonsuza kadar ertelemeleri dileğiyle.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Yapımları kadar berbat olacağından şüphem yok. Sonsuza kadar ertelemeleri dileğiyle.
Valla ben şirketin Arkham Knights ve Hogwarts Legacy oyunlarını bekliyorum. Bu oyun radarıma bile giremedi açıkçası :)

Senkai

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Umarım hiç çıkmaz

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Aralarından ben sadece Hogwarts Legacy'i bekliyorum. Gotham Knights'da benim için önemli değil. Süper kahraman olan oyunları falan pek sevmiyorum da ondan. Batman Arkham serisi dışında.
Suicide Squad filmleri de çok kötü. Hele ilk filmindeki Joker aşırı berbat olmuş. Aslında her şeyiyle öyle bir film.

Reaksiyon puanı
3,027
Warner Bros. artık ne yapıyorsa çöptür arkadaşlar. Kreatif ekiplerinde aklı selim bir insan yok. O yüzden ellerindeki markaların suyunu çıkarıp karşımıza berbat içerikler çıkarmanın peşindeler. Zaten Suicide Squad'ın nasıl suyunu sıktıklarını gördük, berbat bir film geldi. Bu oyundan da zerre beklentim yok. Batman serileri bir istisnaydı onun dışında güvenim sıfır bu rezalet şirkete.