Sudan sebepten dayak yedinizmi?

Bu konuyu okuyanlar

Fırında Makarna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kucukken mutlaka dayak veya bi tokat yemisizdir Anne babamizdan, Ve bunlar nedense hep sudan sebeplerden olurdu..Sizinde varmi hatirladiginiz, sacma sapan bi neden den dolayi yediginiz shamarlar?

Dayak diil de terlik çok yemişimdir ... Kahkaha Annem çok iyi terlik atardı... Ciddiyim, hakkaten atardı
Bir kez çok sudan bir sebepten tokat yedim annemden... ama o zamanda çok sinirliydi ve pişman oldu zaten... bir tokatın lafı olmaz anne kız arasında

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben bir defa annemden ufak bir şaplak yemiştim.Suçluydum ama.
Şuanda bile suçlu olduğumda annem sadece azarlar:)
Dayak yoktur bizde.
Ve çoçukluğum boyunca hiç dayak yemedim:)

Reaksiyon puanı
0
Benim yediğim dayaklar amerikaya vardı geldi. Bir keresinde okuldayım. Beşinci sınıfım. Su içmeye gittim bizim sınıffan bi kız varmış beni ıslattı durduk yere bende onu ıslattım sonra pencereden müdür görmüş. Beni çağırdı bi çarptı ben altıma yapmışım :)

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Ben 15 gün önce yedim Babamdan.9 Yaşındayım :-[

Bilgisayar yüzünden.Hehe :D (SDN'den dolayı) 1 Hafta PC ye Dokunamadım :D

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
yedim dayak ama hiç biri gereksiz değildi sadece okulda hocalardan yediklerim haric

aydogan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Peki dayakla adam olunur mu? Birazda bunu tartışalım

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
tonce dedi ki:
aydogan dedi ki:

Olmaz hatta ters tepki yapar.

dogru yerde dogru zamanda zevk almak amacıyla değil yapılan kişinin hatasını anlaması için yapıldıgında bir şey olmaz

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
RuNaL dedi ki:
tonce dedi ki:
aydogan dedi ki:

dogru yerde dogru zamanda zevk almak amacıyla değil yapılan kişinin hatasını anlaması için yapıldıgında bir şey olmaz

Bir hata yapıldığında başka hiç bir şans verilmeden sopa atılmasına karıyım. "... us ile uslanmayanın hakkı kötektir." Buna şüpe yok. ;)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
tonce dedi ki:
RuNaL dedi ki:
tonce dedi ki:
aydogan dedi ki:

Bir hata yapıldığında başka hiç bir şans verilmeden sopa atılmasına karıyım. "... us ile uslanmayanın hakkı kötektir." Buna şüpe yok. ;)

bak ne güzel söyledin :)

seciL

Müdavim
Reaksiyon puanı
102
dayaksız cocuk buyurmu yaa ... :D saçımı yolmuştu ;D pek hatırlamıyorum ama çocukken popoma vururdu ben bağırdıkça şiddeti arttırmış canım annem benim
döverde severde..şimdi şöyle bi durum var annem dayak attığını asla kabul etmiyor ...
evli kadın olduk hala kucağına oturtup seviyor artık dövmüyo Troy varken ona yakışmaz ama yani :D esss terlik atma konusunda ise annem türkiyede ilk defa teknik bi şekilde terlik atan kadındır ;D :D