Subtitle workshop 6.0b Türkçe

Bu konuyu okuyanlar

ismail0100

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence en iyi ve hızlı altyazı düzenleme çevirme programıdır.
Ancak uzun zaman önce güncellenmesi bırakıldı oysaki son sürümünde büyük güncelleme alacak deniliyordu.

Bende son sürümün Türkçe çevirisi olmadığı için yarı çevrilmiş dil dosyasının bazı yerlerini çevirdim. Çok küçük bi alan çevirdiğim kısım. Ama asıl yaptığım iş altyazıyı düzenlemek oldu.

Birinci linkten programı ikinci linkten Türkçe yamasını indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz yamayı;
C:\Program Files (x86)\Subtitle Workshop\Langs klosörü içine atın.
Sonra ayarlara girip Türkçe dili seçiniz.
Tamamını çeviremedim bayağı bi satır var boş zamanım olursa güncellerim ileride.
Hata bulursanız yazın lütfen düzenleme yaparım.

Download - Subtitle Workshop

Turkish
Turkish.zip

İleri de güncellerim dedim ve vakti yeni geldi:) İngilizcemin yetmediği veya karışık olan kısımları ellemedim. Dil dosyasını %99 oranında Türkçe'ye çevirdim. Hata ve önerileriniz için yazabilirsiniz.

Güncel Türkçe Dil Dosyası

Son düzenleyen moderatör:

umutt86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam zaten programda Türkçe mevcut C:\Program Files (x86)\Subtitle Workshop\Langs\semi-translated klasöründe Türkçe ve diğer birçok dil mevcut sadece buradan C:\Program Files (x86)\Subtitle Workshop\Langs\ klasörüne kopyala malısınız.

ismail0100

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İleri de güncellerim dedim ve vakti yeni geldi:) İngilizcemin yetmediği veya karışık olan kısımları ellemedim. Dil dosyasını %99 oranında Türkçe'ye çevirdim. Hata ve önerileriniz için yazabilirsiniz.

Güncel Türkçe Dil Dosyası

Son mesajlar