Subdomain Olduğu Anlaşılmayan Subdomain Forum Tutar mı?

Bu konuyu okuyanlar

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Sorum Karmaşık Biliyorum Ama .rf.gd Uzantılı Forum Sitesi Kurdum Subdomain Olduğunu Anlamak İçin Adsense'e Başvurmak Gerek :D Bu Forumu Tutturur muyum? Tek Amacım Kendi Topluluğumun Olması Çok Güzel Hissettiriyor Çünkü Bu Forum Tutarmı Hocam Oyun Hileleriyle Alakalı Bir Forum. Bazen De Oyun İçi Dolandırıcılık Falan da Oluyor Diyemem Ana Konumuz Oyun İçi Dolandırıcılık :D SMF Scriptli Bir Forum Elimden Geldiğince Türkçe Yamasını İyileştirmeye Çalışıyorum :D Eğer Reklam Olmayacaksa Temasını Görmeniz Açısından Siteyi Atabilirim.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bu uzantılar ile googleda index alamazsınız. Bu haliyle de tutmaz.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Bu uzantılar ile googleda index alamazsınız. Bu haliyle de tutmaz.
Ben sadece adsense kabul edilmiyor sanıyordum.. blogspot nasıl tutuyor (mızmızcılık timez)

Son düzenleyen moderatör:

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Normalde domain adsense onayı aldığı zaman subdomainlerde otomatik olarak devreye girer ama subdomain satışı yapan tr.gg gibi sitelerde adsense kodu ekleyemeyeceğiniz için sanırım geçersiz olarak kalacaktır. Blogspot ve adsense aynı çatı altıda yer aldığı için kullanıma müsait olabilir.

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Normalde domain adsense onayı aldığı zaman subdomainlerde otomatik olarak devreye girer ama subdomain satışı yapan tr.gg gibi sitelerde adsense kodu ekleyemeyeceğiniz için sanırım geçersiz olarak kalacaktır. Blogspot ve adsense aynı çatı altıda yer aldığı için kullanıma müsait olabilir.
Kod Ekleyebiliyorum Falan Ama Sorun Google'da Üst Sıralara Çıkmak. Google'da Forumun Adını Yazıyorum Çıkmıyor Ama İçeriğini de Yazınca Alt Sıralarda da Olsa Çıkıyor İndexliyor Yani {forum adı} dl alış Yazınca Çıkıyor ama sadece {forum adı} veya sadece dl alış Yazınca Çıkmıyor

Son mesajlar