şu zamanda s8 kullanılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
Kötü demedim sadece özelliklerine göre fiyatı çok tuzlu sırf bir işletim sistemi için 10 bin tl vermem kısacası benim İPhone'a ihtiyacım yok iş adamı içerik üreticisi veya teknoloji editörü değilim yani İPhone kullanmak için hiçbir sebebim yok
Xiaomi'den memnunum ne eksik ne de fazla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam iyi diyon hoş diyon da ben 5 sene boyunca aynı telefonu kullanmak istemiyorum bu yüzden 3 senede bir telefon değiştirme kararı aldım Mİ9T'den sonra yine Xiaomi veya OnePlus'tan devam etmek istiyorum şuanda OP8'e geçmemin bir anlamı yok 3 sene sonra fiyatında düşüş de olur ama ben alırsam 9 alırım 2 sene geriden takip ederim ve 3 sene sonra OnePlus kalır mı orası da ayrı bir konu tabi
ben ikisi arasından OP5'i seçerdim sorun OP5 mi S9+ mı olsaydı S9+ derdim
İkinci el alacak olsan s9 umu seçersin yoksa s10e mi

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Yani,neden kullanılmasın ki? Durumunuz ve zevkinize hitap ediyorsa tabii ki kullanın. Ancak yazılım yada güncellik bakımından o fiyat’a daha iyi seçenekler de mevcut.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
S9+ seçerdim çünkü 6 inç ve üzeri ekrana alıştım S9 artık bana küçük geliyor bir de tek kamera dönemi bitti en az 2 veya 3 kameralı olmalı
tek kameralı bazı telefonlar bütün işi yapıyor?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
tek kameralı bazı telefonlar bütün işi yapıyor?
doğru diyon da tek kamera İPhone 7 döneminden sonra bitti artık firmalar 4 kameraya geçti umarım yakın gelecekte telefonun arkası komple kamera lensleri ile dolmaz bu tarz hayran çalışmaları var

Reaksiyon puanı
7,999
S9+ kullanmış biri olarak kesinlikle önermem. Pili vasat cihazın. Orta segment cihazların pili çok daha iyi S9+'dan.

Reaksiyon puanı
7,999

furkankaraca_SDN

Editör
Editor
Reaksiyon puanı
129
Eski amiral gemisi mi diye bir soru aslında. SDN'de videosu yeni yayınlandı bence bir bak

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
S9+ en fazla 4 4.5 Saat alıyor. Sizin dediğiniz S9 daha kötü pil performansı olarak.

S9 zaten kötü, S9+ kağıt üstünde iyi olmasına rağmen kötü.
böyle bir telefonun pili kötü olacağını zannetmiyorum ya telefon size hatalı gelmiştir yada siz çok fazla bakıyor olabilisiniz

Reaksiyon puanı
7,999
böyle bir telefonun pili kötü olacağını zannetmiyorum ya telefon size hatalı gelmiştir yada siz çok fazla bakıyor olabilisiniz
Kullanmadığınız telefonu lütfen göğe çıkartmayın. Tecrübeyle sabit. S9+ kullanıcılarının hepsi pilinden müzdarip. Çok fazla gruplardan tanıdığım kişi var S9+ satıp pil için orta segmente geçen. Alırken biz de kağıt üstünde başarılı gözüktüğü almıştık ama bu forumda da 1 veya 2 kişi memnun kalanlar pilinden şikayetçi. Aynı kullanımda iPhone XR gün sonunda %50 civarında şarj bırakıyor kağıt üstünde daha kötü olmasına rağmen.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Kullanmadığınız telefonu lütfen göğe çıkartmayın. Tecrübeyle sabit. S9+ kullanıcılarının hepsi pilinden müzdarip. Çok fazla gruplardan tanıdığım kişi var S9+ satıp pil için orta segmente geçen. Alırken biz de kağıt üstünde başarılı gözüktüğü almıştık ama bu forumda da 1 veya 2 kişi memnun kalanlar pilinden şikayetçi. Aynı kullanımda iPhone XR gün sonunda %50 civarında şarj bırakıyor kağıt üstünde daha kötü olmasına rağmen.
Söylediklerinizin altına imzamı atarım.S9 plus 4 ay kullandım.Bataryası iyi değil.Xr ın tasarımını beĝenmesemde işlemcinin verimli olması,iosun ekran kapandığında uygulamaları uyutmasından dolayı xr bataryada S9plustan daha iyi.

Reaksiyon puanı
7,999
Söylediklerinizin altına imzamı atarım.S9 plus 4 ay kullandım.Bataryası iyi değil.Xr ın tasarımını beĝenmesemde işlemcinin verimli olması,iosun ekran kapandığında uygulamaları uyutmasından dolayı xr bataryada S9plustan daha iyi.
Aynen öyle. Kağıt üzerinde başarılı gözüküyor ama kullanımı kötü S9+’ın.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
S9+ kullanan arkadaşım var o da bataryadan muzdarip telefon cortlayınca Note serisine geçmek istiyor

İkisini de almazdım giderdim OnePlus 7T Pro alırdım
.
Aynen öyle. Kağıt üzerinde başarılı gözüküyor ama kullanımı kötü S9+’ın.
hocam s9plus ile xr karşılaştırmak mence büyük haksızlık olur

Reaksiyon puanı
7,999
çok saçma bildiğim kadarıyla xr daha az mah lı senin telefon hatalı olabilir
Dostum niye inatla S9+ almak istiyorsun? Üstte kullanan arkadaş da aynı şekilde söyledi @Webhead arkadaşım da dedi diyor. S9+ kullanıcı gruplarına gir herkes pilinden şikayetçi.

İlla almak istiyorsan al eski iPhone cihazlar gibi fişe bağlı yaşa.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Dostum niye inatla S9+ almak istiyorsun? Üstte kullanan arkadaş da aynı şekilde söyledi @Webhead arkadaşım da dedi diyor. S9+ kullanıcı gruplarına gir herkes pilinden şikayetçi.

İlla almak istiyorsan al eski iPhone cihazlar gibi fişe bağlı yaşa.
Hocam illa S serisi alacaksa 2.el temiz S10 alsın S10'un pili daha iyi ?
S9+ çevremde kullanan çok az insan var benim çevremde daha çok İPhone 6s-7-8 ve plus modellerini kullanan var

XR kağıt üzerinde pil olarak S9+’ın gerisinde olduğu için örnek verdim. Kesinlikle S9+ almayın.
Samsung pil optimizasyonunu yapamamış.
hocam o exynos'lu S9+ modelidir o yüzden pil optimizesi kötüdür SD845'li S9+ modelinin pil optimasyonu daha iyidir

Son düzenleme:

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
Hocam illa S serisi alacaksa 2.el temiz S10 alsın S10'un pili daha iyi ?
S9+ çevremde kullanan çok az insan var benim çevremde daha çok İPhone 6s-7-8 ve plus modellerini kullanan var

hocam o exynos'lu S9+ modelidir o yüzden pil optimizesi kötüdür SD845'li S9+ modelinin pil optimasyonu daha iyidir
sdn845 türkiyede yok diye biliyorum doğru mu