SDN Steam’de sevilen oyunlara dudak uçuklatan zam: The Witcher 3, Cyberpunk 2077 ve dahası!

Bu konuyu okuyanlar

SDNRobot

shiftdelete.net
SDN
Reaksiyon puanı
539
steam-sevilen-oyunlara-zam-the-witcher-3-cyberpunk-2077-2.jpg

Bu içerik ilk olarak Steam’de sevilen oyunlara dudak uçuklatan zam: The Witcher 3, Cyberpunk 2077 ve dahası! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,491
Witcher 3'e de zam getirmezsiniz ya oyun çıkalı 8 yıl olmak üzere.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Zam gelsinde bu kadarda olmaz.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Mecburiyetten zam yaptılar yapacak bir şey yok, keşke indirimde birkaç oyun alsaydım.

• Beğen
Reactions: Rei

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Virüs yemek istemediğimiz için denuvo olmasa da korsan kullanamıyoruz.
Yok bea ne virusu. Müdavimi oldum artık bu işin :D Her oyunu parayla alacak gücümüz olamayabiliyor hocam heleki Türkiye şartlarında şöyle birşey var ben adamın oyununu hiç oynayamayacağım diyelim,adamın reklamını yapamam ama oyunu alamamama rağmen oynarsam bir şekilde;o zaman oyunun reklamını çevreme yapabilirim.

Assasins creed oddyseyde markosun dediği gibi

Everbody Win!

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,491
Yok bea ne virusu. Müdavimi oldum artık bu işin :D Her oyunu parayla alacak gücümüz olamayabiliyor hocam heleki Türkiye şartlarında şöyle birşey var ben adamın oyununu hiç oynayamayacağım diyelim,adamın reklamını yapamam ama oyunu alamamama rağmen oynarsam bir şekilde;o zaman oyunun reklamını çevreme yapabilirim.

Assasins creed oddyseyde markosun dediği gibi

Everbody Win!
Ya bilmiyorum eskiden hiç çekinmez önüme gelen her oyunu çatır çutur korsan yüklerdim şimdi nedense kötü hissediyorum.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Ya bilmiyorum eskiden hiç çekinmez önüme gelen her oyunu çatır çutur korsan yüklerdim şimdi nedense kötü hissediyorum.
Everybody win brother you win and ı win

Oyunu hiç bir şekilde alarak oynamayıp öylece kalakalmaktansa oynayıp reklamını yapabilmek daha çok katkı sağlar yapımcılara.