Steam’de para kazanma

Bu konuyu okuyanlar

Kaan Omurtak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şu anda Steam hesabımda 61 TL bakiyem var, ben bu parayı çoğaltmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bildiğiniz güzel para kazanma yöntemleri var mı? Steam hesabımdaki oyunlar: GTA San Andreas, GTA Vice City, GTA 3, Call of Duty 4 - Modern Warfare

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
ETS 2 / ATS etkinlikleri bazen oluyor, tamamlarsan pazara koyup, para elde edebilirsin. Idle Master da kart kasıyor ve pazara koyup, satabilirsin (VAC'lı oyunlar ile deneme).

Kaan Omurtak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ETS 2 / ATS etkinlikleri bazen oluyor, tamamlarsan pazara koyup, para elde edebilirsin. Idle Master da kart kasıyor ve pazara koyup, satabilirsin (VAC'lı oyunlar ile deneme).
O kart kasma olayını ben de biliyorum, daha önce denedim. Kartlar oyunun masrafını bile karşılamayabiliyor. ETS 2 ve ATS’yi sistem kaldırmıyor.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
O kart kasma olayını ben de biliyorum, daha önce denedim. Kartlar oyunun masrafını bile karşılamayabiliyor.
O zaman ETS 2 / ATS gibi etkinlikler yolu ile eşya veren oyunlara göz atabilirsin ama bunu bulana kadar zaman geçer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun dışında geliştirici olup, oyunlarını yapıp satmayı dene.

Kaan Omurtak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
O zaman ETS 2 / ATS gibi etkinlikler yolu ile eşya veren oyunlara göz atabilirsin ama bunu bulana kadar zaman geçer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun dışında geliştirici olup, oyunlarını yapıp satmayı dene.
Geliştirici olsam burada işim ne? ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Steam'den para kazanabilmen için Dota 2 ve CS GO tarzı oyunlar oynaman lazım. Sandıklardan ve kutulardan düşecek eşyalara bağlı para kazanabilirsin ama öyle çok bir kazanç bekleme benden demesi.

Son mesajlar