Steamdan oyun nasıl alınır?

BioHazard67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben steam indireceğim fakat kredi kartı gerek li mi oyun için ?

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şöyle anlatiyim steam e üye olduğun zaman free olan oyunlarda var ama pek çoğu dandik onun disinda alicağin oyunlari ininal kart ile alabilirsin ininal kartlarida ptt ve migroslarda bulabilirsin

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Kredi kartına gerek yok. Bu seneden önce işlemlerimi hep kartsız yaptım. Bazı şirketler aracılığyla (gamesultan gameekstra gibi ) satın alımlarımı yaptım. Ziraat bankasının atmlerinden kartsız işlem yaparak hesaplarına para yatırıyorsun , sonra yaptığın işlemi site içerisinden onaylıyorsun ve sitedeki hesabına para geçmiş oluyor. Sonra steam cüzdan kodu alarak steamde aktif ediyorsun. Bunun dışında steamde mobil ödemede var ama sanırım sadece Turkcell de geçerli ama biraz daha fazla para vermen gerekiyor mobil ödemede.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=435332]BioHazard67[/MENTION]

steam_zpsff9560b2.png

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Paybyme kart var sıfır komisyon sitesinde başvur ücretsiz kapına kadar getiriyorlar denizbank tan para yatırıyorsun en az 5 tl .Artısteam ,orgin ,google play iitunes gibi sitelerde geçiyor .

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=435332]BioHazard67[/MENTION]

PTT'de yas siniri yok, sorun olmaz.

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ben steam indireceğim fakat kredi kartı gerek li mi oyun için ?
Yaş sınırı olmayan İninal card var çok kullanışlı hala kullanıyorum ben içindeki para bittikçe gidip yükletebiliyorsun migrostan yada ptt den alabilirsin belki daha fazla mağazada satılıyordur ininal.com dan kontrol edebilirsin

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Şu ulaşımı en kolay olan kart innial kart para verip alıp yüklüyorsun .Kredi kartı yüksek risk .Artı prepaid kartlar süper.

Teknoartistik

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar paypal kart nasıl komisyon ücretleri cok fazla diyorlar tercih edilir mi ?

BioHazard67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar çok saolun gittim migros a bir tane ininal kart aldım rahat rahat para aktarabiliyorum sizin sayenizde

PartyPancakes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kredi kartı gerekli size ininal öneriyorum. eğer 16 yaşından büyük iseniz bütün migroslardan ininal kart çıkarabilir ve steam dan alışverii yapabilirsiniz. Ayrıca ininal kart çoğu internetten satın alma işlemlerinde indirim sağlamaktadır

mehmethayri40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar steamdan oyun alacam(The Crew)
satın alma işlemi bittikten sonra steamdan indiriyoruz değil mi?
ikincisi bilgisayadan sildim yahut pcyi formatladım steamdan tekrar indirebilir miyim?
Şimdiden teşekkürler kolay gele

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaşlar steamdan oyun alacam(The Crew)
satın alma işlemi bittikten sonra steamdan indiriyoruz değil mi?
ikincisi bilgisayadan sildim yahut pcyi formatladım steamdan tekrar indirebilir miyim?
Şimdiden teşekkürler kolay gele

evet indirirsin yada sol ustteki menüden oyun yedegi al diyip oluşan dosyaları saklarsin formattan sonra tekrar tanitirsin oynarsin yine