Steam Yaz İndirimi 2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Arkadaşlar ETS 2 alacağım ama 3 farklı seçenek var. Hangisini alacağım?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Ghostbusters: The Videogame $4.99 USD

http://store.steampowered.com/app/9870/

- - - Mesaj Güncellendi - - -

27bJjO.jpg

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=288507]Elusive[/MENTION]

Payday 2 bence hala pahali. Biraz daha beklemeni tavsiye ederim.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Ben mavi takımdayım şuan takım birinci ama ben nasıl kart toplayabilrim?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Her 10 dolarlık alış verişe 1 kart, anasayfadan yapacağınız her 3 oylamaya da 1 kart veriyorlar.
5 level değilim oylama yapamam sanirim? Oyunda şimdi almayacağım. Herhalde katkı yapmayanların 30 kişi arasına girme şansı yok demi?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
5 level değilim oylama yapamam sanirim? Oyunda şimdi almayacağım. Herhalde katkı yapmayanların 30 kişi arasına girme şansı yok demi?

Level ile bir ilgisi yok.

Bu adresten üyeliğinizle giriş yapın.

http://store.steampowered.com/promotion/summer2014faq/

Get start deyip herhangi bir takıma katılın, Birlikte oynadığınız takım birinci gelirse, kartlar kazanırsınız. Sizin burada yapmanız gereken tek şey craft yapmanız.

Herkes katılabilir.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Şu olayı bana da anlatır mısın bi hocam, mor takımdayım şu an da, rozet işle diyorsun yani?

Rozet işyeceksiniz. Yukarı da dediğim şekil de giriş yapın, Rastegele bir takıma atılacaksınız. Craft yaptıkça takımınız puan kazanak. Gün bitiminde en çok puan toplayan takım kazanacak.

Sonra takımın üyelerinden 30 tanesi listede kaç oyun varsa hepsini kazanacak. Ayrıca takıma puan toplatan birkaç kişiye de oyun verilecek.

http://store.steampowered.com/promotion/summer2014faq

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Yukarı da dediğim şekil de giriş yapın, Rastegele bir takıma atılacaksınız. Craft yaptıkça takımınız puan kazanak. Gün bitiminde en çok puan toplayan takım kazanacak.

Sonra takımın üyelerinden 30 tanesi listede kaç oyun varsa hepsini kazanacak. Ayrıca takıma puan toplatan birkaç kişiye de oyun verilecek.

edit
craft yapmak sadece satın alma ve oy vermeyle mi?

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Hayır, Eski sistem de oylama yapıldığında kartlar geliyordu. Şimdi farklı takımlara bölünmüş burada kazanılan rozetler puan kazadırıp karta dönüşüyor.

pek birşey anlamadım ben bu işten. eski yeni ikisini de bilmiyorum :) neyse sağlık olsun. indirimde bir iki birşey bulmak zaten düşüncemiz.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
pek birşey anlamadım ben bu işten. eski yeni ikisini de bilmiyorum :) neyse sağlık olsun. indirimde bir iki birşey bulmak zaten düşüncemiz.

Yukarı da anlattım, Giriş yapın takımınızla oyun oynadıkça puan alacaksınız bu punlar da size ve takımınıza farklı hediyeler kazandıracak, Gün bittiğinde hangi takım birinci olursa o takımın üyelerine liste de kaç oyun varsa hepsi hediye veriliyor.

http://store.steampowered.com/promotion/summer2014teams/

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
@Ahbârî abi ordan bişey çıkmaz. Kaç milyon kişinin arasından 30 kişide bize mi denk gelecek :)
edit: sanirim 30 kişi dışında diğerleri de 2 oyun 30 kişi 3 oyun alacakmış

rapic1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese UYARI Bir indirim günlük indirim(48saatlik) yada flash(8 saatlik) değilse asla almayın cs go falan ileryeyen günlerde 3.75 olur siz aldıktan sonra oyunların fiyatı düşer çok üzülürsünüz . @basbeLası bu bilgiyi ilk postuna eklersen yeni konu açmak zorunda kalmaz kimse. Çoğu kişi ilk defa bu indirimlere katılıyor az indirimdeyken oyunları almasınlar sonradan parayı boşa harcadık diye üzlüyor insan.

Edit youtube da totalbiscuit ' i takip etmenizi öneririm günlük indirim videosu yapar hangi oyunlar alınır alınmaz incelemesini yapar. Youtube un en büyük pc oyun eleştirmeni.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Herkese UYARI Bir indirim günlük indirim(48saatlik) yada flash(8 saatlik) değilse asla almayın cs go falan ileryeyen günlerde 3.75 olur siz aldıktan sonra oyunların fiyatı düşer çok üzülürsünüz . @basbeLası bu bilgiyi ilk postuna eklersen yeni konu açmak zorunda kalmaz kimse. Çoğu kişi ilk defa bu indirimlere katılıyor az indirimdeyken oyunları almasınlar sonradan parayı boşa harcadık diye üzlüyor insan.

Kim ne kadar takip etti bilmiyorum ama, ilk sayfa da her 8 saatte bir yenilecek indirimler için uyarı verdim.

Yine veriyorum.

DayZ for $29.99
Dead Rising 3 for $49.99
Democracy 3 for $24.99
Divinity Original Sin for $39.99
Don't Starve for $14.99
Far Cry 3 for $29.99
Sins of a Solar Empire: Rebellion for $39.99
The Witcher 3: Assassins of Kings Enhanced Edition for $19.99
XCOM: Enemy Unknown for $29.99

Her 8 saatte bir değişim olacaktır.

Dead Island Riptide for $19.99
DmC: Devil May Cry for 49.99
Hotline Miami for $9.99
Mirror's Edge for $19.99

rapic1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@basbeLası ara postları pek kontrol eden insan olcağını sanmıyorum anapostuna eklersen sık sorulan sorulardan kurtulabilirsin emeğin için teşekkürler :)

edit mesela şu anda dark souls 2 ve dishonered falan alınmaz günlük indirimde falan değiller genel indirimdeler günlük indirime girmelerini beklemek lazım girmezse zaten son gün aynı indirimden alınır :)

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
İlk sayfa da 8 saatte bir yenilecek indirimler ve oyunları yazdım, Konunun başına da eklenecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...