Yardım Steam Üzerinden Forza Horizon 4 Aldım Fakat Tarn Haws'ta Ilk Yarışı Yaptıktan Sonra Oyundan Atıyor

Bu konuyu okuyanlar

Fatih Faideciler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Steam üzerinden Forza Horizon 4 aldım fakat Tarn Haws'ta ilk yarışı yaptıktan sonra oyundan atıyor ve hiç bir türlü giriş yapamıyorum oyun başarımlarını gösteriyor ve siyah ekranda kalıp 5 sn sonra atıyor başka hesap bile kurdum giriş yapabildim fakat yine aynı yere gelince tekrar attı ve yine hiç bir şey yapamıyorum aynı şekilde atmaya devam ediyor bana yardımcı olabilir misiniz ?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Steam üzerinde oyuna sağ tıklayıp özellikler dosya kısmından dosyaların bütünlüğünü doğrulatın.
Grafik sürücünüz güncel değilse güncelleyin.
Rammap uygulaması ile standby durumundaki uygulamaları kapatın.

Halen sorun yaşarsanız buraya tekrardan yazın.

Fatih Faideciler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Steam üzerinde oyuna sağ tıklayıp özellikler dosya kısmından dosyaların bütünlüğünü doğrulatın.
Grafik sürücünüz güncel değilse güncelleyin.
Rammap uygulaması ile standby durumundaki uygulamaları kapatın.

Halen sorun yaşarsanız buraya tekrardan yazın.
maalesef yaptım ama yine aynı sonuç oldu

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Komut istemini yönetici olarak seçip oyunun kurulu olduğu sürücü harfini yıldız işaretini silip oraya yazarak bu komutu kopyalayıp yapıştırın ve enter tuşuna basın. HDD'de problem varsa düzeltecektir. Ayrıca windowsunuz güncel durumda mı? Halen problem devam ederse oyunu kaldırıp tekrar yükleyin.

chkdsk *: /f /r

Fatih Faideciler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Komut istemini yönetici olarak seçip oyunun kurulu olduğu sürücü harfini yıldız işaretini silip oraya yazarak bu komutu kopyalayıp yapıştırın ve enter tuşuna basın. HDD'de problem varsa düzeltecektir. Ayrıca windowsunuz güncel durumda mı? Halen problem devam ederse oyunu kaldırıp tekrar yükleyin.

chkdsk *: /f /r
bu da işe yaramadı ne yazık ki