Öneri Steam oyun önerisi.

Elberucmakk

Öğrenci
14 Temmuz 2018
91
28
18
24
Steam bakiyem 100 dolar , şuan ki indirimlerden ortaya karışık saatlerimi harcıyabileceğim oyun önerisi istiyorum,teşekkürler.

crow88

Müdavim
Müdavim
1 Aralık 2010
6,128
1
3,228
1,358
59
önce ne tür oyunlardan zevk alıyorsun,bunu belirtmezseniz,burayı okuyan arkadaşlar size yardımcı olmakta zorlanırlar.siz ne tür oyunlardan hoşlandığınızı buraya yazmanız halinde size daha iyi önerilerde bulunacaklardır.

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
13 Ağustos 2019
3,606
3
4,239
358
Souls-Like seviyorsanız Elden Ring'i kapın. 210 saat oynadım, toplam 3 kere bitirdim, sanat eseri. Onun dışında Cyberpunk 2077 ve RDR 2'yi önerebilirim. 5 dolara da Control'ü önerebilirim, yakın zamanda oynadım. Hikaye namına bir şey beklemeyin, ama eğer atmosfer hoşunuza giderse mükemmel oynanışıyla sizi bayağı eğlendirir.

Elberucmakk

Öğrenci
14 Temmuz 2018
91
28
18
24
mmorpg, fps , tps ,hikayeli. herşeyi oynuyorum , istediğim öneri vaktimi boşa harcamıyacak olması yeterli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Souls-Like seviyorsanız Elden Ring'i kapın. 210 saat oynadım, toplam 3 kere bitirdim, sanat eseri. Onun dışında Cyberpunk 2077 ve RDR 2'yi önerebilirim. 5 dolara da Control'ü önerebilirim, yakın zamanda oynadım. Hikaye namına bir şey beklemeyin, ama eğer atmosfer hoşunuza giderse mükemmel oynanışıyla sizi bayağı eğlendirir.
Dostum 300 saat yedim elden ring'de, o yüzden sekiro düşünüyorum, elden ringe bayılmış biri olarak oynatırmı kendini ?

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
13 Ağustos 2019
3,606
3
4,239
358
mmorpg, fps , tps ,hikayeli. herşeyi oynuyorum , istediğim öneri vaktimi boşa harcamıyacak olması yeterli.

Dostum 300 saat yedim elden ring'de, o yüzden sekiro düşünüyorum, elden ringe bayılmış biri olarak oynatırmı kendini ?
Sekiro'ya ben daha bakamadım ama kesinlikle o oyunu da oynayacağım. Şuan kütüphanemde yatıyor, çok az bir kısmını oynadım. Combat sisteminin nefis olduğunu söyleyebilirim ama.

Ayrıca Elden Ring'in DLC'sini alabilirsiniz, onunda daha giriş kısımlarını oynadım ama bayağı beğendim.

crow88

Müdavim
Müdavim
1 Aralık 2010
6,128
1
3,228
1,358
59
strateji oyunlarına bakış açınız nasıl bilemiyorum ama
ama sudden strike oyununu tavsiye ederim

simülasyon oyunlarında ise dcs-flight simulator-x plane

Elberucmakk

Öğrenci
14 Temmuz 2018
91
28
18
24
strateji oyunlarına bakış açınız nasıl bilemiyorum ama
ama sudden strike oyununu tavsiye ederim

simülasyon oyunlarında ise dcs-flight simulator-x plane

manor lords oynuyorum kafa boşaltmak için, toplam 15 saat oynadım bayıldım.Tabi manor lords tam olarak stratejiye giriyorsa. Bu oyunuda deniyeceğim teşekkürler.

crow88

Müdavim
Müdavim
1 Aralık 2010
6,128
1
3,228
1,358
59
manor lords oynuyorum kafa boşaltmak için, toplam 15 saat oynadım bayıldım.Tabi manor lords tam olarak stratejiye giriyorsa. Bu oyunuda deniyeceğim teşekkürler.
bu oyunu tavsiye etmemdeki sebep,oyunda her ne kadar hile unsurları olsa da (ben sadece gölgeyi kaldırıyordum) ,size verdikleri,silah,asker sayısında ,extra ekleme vermiyor,yani diyorki,ben sana ne verdiysem onunla savaşacaksın,gerçeğe yakın savaş yöntemleri var,ayrıca dikkatimi çeken sanal zeka özelliği var,mesala siz o bölümde savaştınız,düşmanı yendiniz,2.kez aynı bölümü oynadığınızda,aynı stratejik yöntemi kullanmanıza izin vermiyor,ayrıca farklı yollardan saldırıyor

Elberucmakk

Öğrenci
14 Temmuz 2018
91
28
18
24
bu oyunu tavsiye etmemdeki sebep,oyunda her ne kadar hile unsurları olsa da (ben sadece gölgeyi kaldırıyordum) ,size verdikleri,silah,asker sayısında ,extra ekleme vermiyor,yani diyorki,ben sana ne verdiysem onunla savaşacaksın,gerçeğe yakın savaş yöntemleri var,ayrıca dikkatimi çeken sanal zeka özelliği var,mesala siz o bölümde savaştınız,düşmanı yendiniz,2.kez aynı bölümü oynadığınızda,aynı stratejik yöntemi kullanmanıza izin vermiyor,ayrıca farklı yollardan saldırıyor
oyunu aldım yarın ilk iş olarak deniyeceğim teşekkürler dostum.