Steam oyun onerisi

Bu konuyu okuyanlar

CoRnHuBTR

Asistan
Reaksiyon puanı
174
1606382068477.png

fazladan 10 lirası olan varsa bana da dirt rally 2.0'ı alsa. Ama muhtemelen oyun oynamak isteyip maddi durumu benden kötü olan insanlar vardır yani beni 2. plana atabilirsiniz
Bende de kartı olan son oyun kaldı. :D

CoRnHuBTR

Asistan
Reaksiyon puanı
174
böylede dilenci gibi oldum. Canı birine hayrına 10 liralık oyun vermek isteyenler ilgilensinler sadece
Knk bende hesapta 3 TL filan vardı steam de bir miktar var ama bende oyun alacağım fazladan olsa atardım sana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kartlardan çok anlamıyorum. Ne demeye çalıştın
Steam den koleksiyon kartı destekleyen oyunları oynadıkça, bildiğim kadarıyla 2 saatten sonra kart düşürmeye başlıyor. Düşen kartları da Topluluk- pazar dan satıyorsun felan. Böyle bir şey.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Knk bende hesapta 3 TL filan vardı steam de bir miktar var ama bende oyun alacağım fazladan olsa atas
ben sadece hesabında işine yaramayacak 10 tl si olanlar için yazım. Yoksa hesebınızda kalan son 10 tl felan varsa onu kendiniz kullanın

mesela bende gog galaxyden aldığım bir hitman 2 var (bedava veriyodu). >O steamdede sanki steamden almışım gibi kütüphanede gözüküyo ondan kart düşer mi

CoRnHuBTR

Asistan
Reaksiyon puanı
174
ben sadece hesabında işine yaramayacak 10 tl si olanlar için yazım. Yoksa hesebınızda kalan son 10 tl felan varsa onu kendiniz kullanın

mesela bende gog galaxyden aldığım bir hitman 2 var (bedava veriyodu). >O steamdede sanki steamden almışım gibi kütüphanede gözüküyo ondan kart düşer mi
Hangi oyundan kart düşer diye merak ediyorsanız. Sahip olduğunuz oyunu kütüphane den girin, attığım resimdeki gibi koleksiyon kartları bölümü varsa düşürebilirsiniz demek.

(Ancak, ücretsiz oyunlarda oyun içi harcama yapmanız lazım, kartların düşmesi için. Oyun ücretli ise, yapımcı ücretsiz yapmış ise, kartlar düşer diye biliyorum.)

böylede dilenci gibi oldum. Canı birine hayrına 10 liralık oyun vermek isteyenler ilgilensinler sadece

Knk biraz uğraşıp 20 TL'lik kod alabilirsin.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    393.4 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar Steam sonbahar indiriminde fiyatı en fazla 6 TL olan oyun önerirmisiniz
Witcher 2

Senin konun kapatılmadı mı?

Bu konuya bakabilirsin.