Soru Steam Ön Sipariş

Bu konuyu okuyanlar

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Merhaba Forza Horizon 5 çıkıyor ve satın almak istiyorum. Steamde ön sipariş 300 tl olarak açıldı ve almayı planlıyorum ama normal satış daha uygun olmasından korkuyorum. Aklımdaki şey oyun çıkmadan 1 gün önce almak ve daha uygun satış fiyatı olursa iade etmeyi düşünüyorum. Ön siparişteki ürünler normal satışa çıkınca iade ediliyor mu ? Fikirlerinizide belirtebilirsiniz.
Not: 2 ay daha gamepass üyeliğim var ama iptal edeceğim.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Fiyatın düşmesi, indirim olması yakın zamanda neredeyse imkansız şeyler. Bence satın almak yerine yıllık Game Pass almanız çok daha mantıklı olur.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Fiyatın düşmesi, indirim olması yakın zamanda neredeyse imkansız şeyler. Bence satın almak yerine yıllık Game Pass almanız çok daha mantıklı olur.
Gamepass bir arkadaşım hediye aldı yoksa aylık ücret vermeyi mantıklı bulmuyorum haftalık 10 saatten az zaman gecirdiğim için. En sevdiğim oyun serisi olan Forza Horizonun yeni oyunu bu yüzden almak istiyorum. Anladığım kadarıyla ön sipariş daha mantıklı.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Gamepass bir arkadaşım hediye aldı yoksa aylık ücret vermeyi mantıklı bulmuyorum haftalık 10 saatten az zaman gecirdiğim için. En sevdiğim oyun serisi olan Forza Horizonun yeni oyunu bu yüzden almak istiyorum. Anladığım kadarıyla ön sipariş daha mantıklı.
Çok daha mantıklı. Artık AAA oyunlar bu fiyatlarda piyasaya sunuluyor. RDR 2 uzun zaman indirim dahi almadı. Alın gitsin, bi' zararınız olmaz.