Steam itemlerini paraya nasıl dönüşütürüm ?

Bu konuyu okuyanlar

Gamer_0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Herkese merhaba. Mause almayı planlıyorum. Csgo artık oynamadığım için envanterimi satıp almayı planlıyorum steam içinden satıp çekebilirmiyim. Yada illa bynogame den satıp mı çekicem. Bynogame de satıncada çok ucuza gidiyor. Satıp çekebileceğim başka site varmı ?

Boran Şiyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
steamde pazara girip eşya sata basıyorsun eşyaların satılmaya uygunsa uygun bir fiyata satıp steam cüzdanına aktarabilirsin

Gamer_0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
steamde pazara girip eşya sata basıyorsun eşyaların satılmaya uygunsa uygun bir fiyata satıp steam cüzdanına aktarabilirsin
Cevapladığın için teşekkürler ama sorduğum şey o değil. Biliyorum satmayı satıp kredi kartıma aktarabilmemin bir yolu veya buna özel bir site varmı ?

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Steam pazarında yaptığın satışın parasını o hesaptan çekemezsin. Bynogame'de satış yapıp kartına çekebilirsin. Bynogame geçen yıl satıcının sattığı eşyadan %10 komisyon alıyordu ama şuan % kaç bilmiyorum. Güvenilirdir tavsiye ederim. Ayrıca eşyan her sitede ucuza gider çünkü insanların sitelerden alışveriş yapmasının temel mantığı ucuza alıp pahalıya satmak veya ucuza alıp o eşyayı kullanmak.

Gamer_0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Steam pazarında yaptığın satışın parasını o hesaptan çekemezsin. Bynogame'de satış yapıp kartına çekebilirsin. Bynogame geçen yıl satıcının sattığı eşyadan %10 komisyon alıyordu ama şuan % kaç bilmiyorum. Güvenilirdir tavsiye ederim. Ayrıca eşyan her sitede ucuza gider çünkü insanların sitelerden alışveriş yapmasının temel mantığı ucuza alıp pahalıya satmak veya ucuza alıp o eşyayı kullanmak.
Anladım teşekkürler