Steam İle Eski Bilgisayar Eşleşmesini Ve Oturumunu Tamamen Kaldırma

Bu konuyu okuyanlar

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Arkadaşlar merhabalar yeni bilgisayara geçiş yaptım daha doğrusu yeni bilgisayar aldım.Şimdi Windows 7 yani eski bilgisayarım ile Steam eşleşmesini ve oturumunu tamamen sonlandırmak istiyorum.Yeni bilgisayarda Steam oturumu açtığımda eski bilgisayar ile eşleşmesini görmek istemiyorum bunu nasıl yapabilirim? Bir de şu oyunu yanlışlıkla indire bastım iptal edemiyorum nasıl yapabilirim?

Ekli dosyalar

• BF1566A1-5F94-485F-AB3A-8B37502A4CE7.jpeg
    BF1566A1-5F94-485F-AB3A-8B37502A4CE7.jpeg
    114.8 KB · Görüntüleme: 108
  • 831970F8-3F96-4FB6-B1A9-95B54EC11BA8.jpeg
    831970F8-3F96-4FB6-B1A9-95B54EC11BA8.jpeg
    25.4 KB · Görüntüleme: 108

Akifcs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
sol üstteki steam ayarlara girin oradan hesap sekmesinden steam guard hesap güvenliğini yönete basın girdiğiniz yerden en alta inince diğer bütün cihazların yetkisini kaldır butonunu görebilirsiniz. Dosyları kaldırmaya gelince kütüphanenizden oyuna sağ tık yapıp özelliklere tıklayın açılan sekmeden yerel dosyalara gelin oyunu kaldıra bastığınızda oyunun dosyaları silinir

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Anladım kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum peki şimdi eski windows 7 bilgisayarımdan steam uygulamasını kaldıracağım ve Yerel Disk(C)'de kayıtlı olan steam dosya klasörünü sileceğim.Eğer steam uygulamasını siler ve steam dosya klasörünü da silersem ve daha sonra yeni bilgisayarımda Steam oturumu açtığımda satın almış olduğum 6 oyun tekrar görünür mü yoksa klasörler ve uygulama silindiği için görünmez mi bu durum kafamı karıştırıyor yardımcı olursanız çok sevinirim...

Akifcs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Anladım kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum peki şimdi eski windows 7 bilgisayarımdan steam uygulamasını kaldıracağım ve Yerel Disk(C)'de kayıtlı olan steam dosya klasörünü sileceğim.Eğer steam uygulamasını siler ve steam dosya klasörünü da silersem ve daha sonra yeni bilgisayarımda Steam oturumu açtığımda satın almış olduğum 6 oyun tekrar görünür mü yoksa klasörler ve uygulama silindiği için görünmez mi bu durum kafamı karıştırıyor yardımcı olursanız çok sevinirim...
Dosyları ve Steami silerseniz hiç bişey olmaz oyunlar hala kütüphanede kalmaya devam eder zaten üstteki yorumumda dediklerimi yaptığımda uyarı çıkıyor oyun dosyaları kaldırılacak ama oyun kütüphanenizde durmaya devam edecek fakat ileride oynamak istediğinizde yeniden indirmeniz gerekir. Kısaca oyunlar kütüphanenizde kalmaya devam edecek yeni bilgisayarınızda oturum açtığınızda tek gereken oyunları yüklemek olur

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Dosyları ve Steami silerseniz hiç bişey olmaz oyunlar hala kütüphanede kalmaya devam eder zaten üstteki yorumumda dediklerimi yaptığımda uyarı çıkıyor oyun dosyaları kaldırılacak ama oyun kütüphanenizde durmaya devam edecek fakat ileride oynamak istediğinizde yeniden indirmeniz gerekir. Kısaca oyunlar kütüphanenizde kalmaya devam edecek yeni bilgisayarınızda oturum açtığınızda tek gereken oyunları yüklemek olur
Anladım çok teşekkür ediyorum kafamı karıştırıyordu bu durum o zaman artık gönül rahatlığı ile silebilirim zaten tekrar yüklemek oyunu sıkıntı değil tek dert o olsun.